-
Greased Lightning: Witcher 2 Semi-Official Combat Mod Out
http://www.rockpapershotgun.com/2013/06/20/witcher-2-combat-mod/
Podle popisu velice zajímavá modifikace.
Ideální pro znovu dohrání před 3 dílem.
Momentálně je chyba v instalaci, který způsobuje, že nebude mít nový popis skillů. Je potřeba přesunout soubor en0.w2string z
\Documents\Witcher 2\UserContent\fcr2_arena\ do witcher_installation_folder\CookedPC\
Tvůrce nahodí opravenou modifikace jakmile stránky nebudou přetížené.
Tady ještě pro první díl:
http://www.moddb.com/mods/full-combat-rebalance1 -
Mass Effect 3 bude obsahovat 82 minut cutscén.
no mne sa to zdá byť nejak málo nie? čakal som tak 3 hodiny -
-
Tak on celej ME3 bude v podstatě taková velká cutscéna sama o sobě. *16*
-
-
Vypadá to že bude řádně "cut".... :(
-
-
-
Hry zdarma pro Sony konzole
Pokud to nekdo nezaregistroval tak ted po dobu 2 dni bude mozne si "zdarma zakoupit" nasledujici hry od EA jako oslava 20. narozenin Playstationu
Vita - NFS Most Wanted
PS3 - Mirrors Edge
PS4 - Plants vs Zombies Garden Warfare
Už jsou zdarma v PS Storu -
Vzpomnel jsem si dnes uplnou nahodou na hru Stubbs The Zombie. Uz je to hodne let co jsem ji dohral, ale podle me je to porad nejoriginalnejsi hra se zombie tematikou. Vysla v dobe kdy herni zombie epidemie jeste ani nezacala a podle me se moc povedla. Hral jste ji nekdo taky ?
-
-
Skvělá hra, pamatuji si ji dodnes *4* Tahle hra mě poprvé donutila sehnat si soundtrack ze hry...skvělé songy *14*
-
Mě bavilo zase Abomination: The Nemesis Project
Také již stará hra. Škoda, že to není na GOG *9* -
-
Vynikající hra, která mě zabavila i po letech. Nějaký ten měsíc zpátky jsem ji zkoušel zprovoznit, ale bez úspěchu.
-
-
Tak to zkusím, jednou jsem to nějak zapnul. Pak dám vědět..
-
-
Jede to jak má (verze 2.7)
http://www.zeus-software.com/files/nglide/nGlide099_setup.exe (starý ovladač na grafiku)
http://www.vwaskar.pwp.blueyonder.co.uk/wbc/tm20decSetup.exe (starý kodek)
Oboje hra potřebuje. Pak to zapneš jako admin / kompatibilita 98/ME a hotovo. Na win7 64 bit to jede supr. Dokonce je možné přes Dragon UnPACKer získat hudbu.
Případně když to nejde, je možné to zapnout přes http://www.zeckensack.de/glide/ -
-
Díky za odkazy. Jedu přes 8.1 64, tak snad to půjde.
-
-
-
-
-
Taky jsem ji hrál, byla to skvělá hra.
-
Jo tu jsem tehdy hrál, povedená hra, která se nebrala vážně a bylo to sranda. Nahánět davy a dělat z nich další zombíky bavilo :)
Zrovna nedávno jsem si na ni taky vzpomněl.
-
-
Elite: Dangerous
Přistávání na planetách se blíží
https://community.elitedangerous.com/node/247 -
-
Bo-ží! Ta hra mě neskutečně chytla.
ED vypadala vedle Star Citizenu taková "chudinka", ale mám pocit, že vybrat vítěze bude nakonec hodně těžké. -
-
Vzhledem k tomu v jake fazi vyvoje ted momentalne SC je myslim ze vybirat viteze zatim vubec nema cenu. Ja osobne mam z ED fakt rozporuplne pocity.
-
-
Jasně, SC má před sebou dlouhý vývoj, ale to Elite také. A zdá se mi, že Elite přidává hodně atraktivní obsah.
Já mám v ED nahráno zatím přes 60 hodin (bohužel nemám tolik času na hraní, jako dříve) a bavím se královsky.
Ze začátku jsem trochu tápal a dokonce mi ED připadala nudná a prázdná, ale pak jsem se do toho nějak zažral a už nepustila :) -
-
Ja se do toho porad nejak nedokazal zazrat a mam ten problem s prazdnosti a nudnosti :(
-
-
-
-
-
Hammerwatch
https://www.humblebundle.com/gift?key=qsGvRGq2fthRqEKs
Race the Sun
https://www.humblebundle.com/gift?key=h5KrZmtSVmcvZ2Ts
YAW! -
-
děkuji za Hammerwatch
-
-
Hammerwatch je fajn, připomnělo mi to Get Medieval, ten byl teda ale o dost lepší.
-
-
-
Hideo Kojima chce vytvořit nefalšovanou zombie hru.
To už snad říkal před lety, že chtěl udělat hardcore survivor hru, kde by se z vás po nakažení stal dokonce zombík a přišli byste tím pádem o postavu, ale mohli byste ji dál pozorovat jak si vede ve světě. -
-
No von přece i chtěl udělat hru, ve které když chcípneš, tak game over a hotovo dvacet - žádný continue p1čoviny apod...
-
Třeba by už dnešní herní technologie naplnili jeho představy o pravé zombie hře ;)
-
-
Mobilní titul Kim Kardashian: Hollywood vyděl v průběhu prvního roku přes 200 milionů dolarů.
Smutné -
-
a hráls to? je to bomba :D a chystá se i verze s Katy Perry! :D :D :D
-
-
Nové gameplay video ze Zaklínače 3
https://www.youtube.com/watch?v=sufwxU_Uaz4 -
-
Vypadá to zatím celkem nadějně, snad to bude hratelné i pro lidi, kteří neznají předchozí díly a ani knížky, jako třeba já ;-)
-
-
Hratelné to bude, ale neužiješ si to tak jako ti, co četli knihy
-
-
Dijkstra *14*
-
-
Tak takhle jsem si ho teda nikdy nepředstavoval. Vypadá docela tupě. *15*
-
-
-
Nvidia - Gears of War 4
Nvidia dává k vybraným kartám jako bonus Gears of War 4.