Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft zveřejnilo promo video k Just Cause 4, ve kterém nic netušící děvčata tančí za zády...

    Asi by tam mělo být Just Dance 4 místo Just Cause 4 *5*
    • braveman
      Díky za info *8*. Pokud si dobře vzpomínám, tak to není poprvé, co mi prsty ulítly z Dance na Cause *16*
      • Stávají se horší věci. *4*
    • Hanzales

      Ubisoft zveřejnilo promo video k Just Cause 4, ve kterém nic netušící děvčata tančí za zády...

      Ty jo ta jedna holka se tam rozbulí celkem slušně z té radosti teda :) By mně zajímalo, co ji zrovna v tu chvíli lítalo hlavou...
  • Bobby Kotick vysvětluje, jak se dostal k roli majitele baseballového týmu ve filmu s Bradem Pittem.

    "Zkrátka potřebovali do role co největšího kkta takže mi zavolali jako prvnímu." ?
  • ucho

    Horizon: Zero Dawn vyjde 5. prosince v kompletní edici i na PS4.

    "v kompletní edici i na PS4"
    i na PS4? a kde ještě?
  • smejki

    Smejki Steamcode giveaway

    Mount & Blade: Warband
    5PXE3-9NQL3-JP75C
    (regionální zámek pro CZ/SK!)

    Hezký svátky :)
    • Moc díky
  • Vogon

    Dark Souls 3 PC patch 1.03

    Nový patch o dost vylepšil optimalizaci v pozdějších lokacích, kde to předtím jelo okolo 40fps to teď jede v 60 fps.
    • Draken69CZ
      Dneska mi poslali z krámku kde to kupuji dotaz jestli předobjednávka platí *15* pobavili místo aby mi poslali kam chtějí poslat peníze takhle mi odpoví až v pondělí než jím přijdou peníze ty jo budu hrát až koncem týdne *9*
  • ucho

    Origin - další hra zdarma

    tentokrát Plants vs Zombies

    https://www.origin.com/en-ie/store/buy/plants-vs-zombies
    • Hmm, čekal jsem hru z bundlu. No nic, Plants vs. Zombies už se mi stahuje *1*
  • Lukyz

    Přátelé, máte pls ještě někdo link na několikrát postovanej detroller? 

    Fungjuje na "nových" diskusích? Díky moc

    • Draken69CZ

      Přitom by to vyřešil jeden dva permaban/y

      • 0011

        Nevyřešili a bohužel ani detroller, dokud tu budou psychicky narušení jedinci co si vytvoří několik účtů denně. Myslím že konzolista má něco jako detroller přímo jako zabudovanou funkci, ale podle mě by bylo nejlepší řešení zrušit palce nahoru, ať debatuje skutečně jenom kdo chce debatovat, trolové odpadnou když zjistí že jediné co může dát jejich příspěvku váhu je argument, který nemají.

        • Lukyz

          Mno, já trolly zvládám ignorovat, ale místního imbecila prostě už nedávám, takže bych to potřeboval nějak skrýt, toť vše. A nečíst to prostě nejde když je to naprosto všude. 

        • Jack1947

          Byl bych pro protože já to kvůli nějakejm palcům vůbec nejsem hoh😎

      • Jack1947

        Hehe, tak dobře to se tady nemůže stát.

    • Veskoslav

      Háže mi to chybu při zpracování. Udělá se černá obrazovka a konec.

      • Jack1947

        Ty bys sis nikoho neodtrollil nikdy 😉 nojo asi ho bude muset někdo předělat ( ucho možná ?)

        • radim.zaty

          Tak třeba si chce vypnout místního dojmologa a mámnázornavšeckologa, mistra Jacka1947 :)

          • stratego

            Redakce chce asi at je tu hodne komentaru a Jack zvladne diskutovat sam se sebou u vsech clanku a vypada to pak, ze o games je velky zajem.

            • Jack1947

              Tak tak, nicméně já píši k věci a věcně, neřikám že pokaždé kvalitně ale moji fanoušci už jsou zvyklý na určitou kvalitu. Sám se sebou těžko ale proč by měl být komentář bez reakce ( což se většinou moc nestává) méně hodnotný než zaobalené hooovnooo plné žumpy ? ( a sračeekk)😀


              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                K věci a věcně? Jacku, ty ani nevíš, co ty slova znamenají...

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Kdyby DETROLLER fungoval, minimálně půlka čtenářů by si tě vyhodila ze života, protožetvůj styl a přednes nikdo zas tolik nemusí 😉

                  Navíc vůbec neznáš slova jako empatie a tolerantnost.

          • Jack1947

            Je vidět že milého kolegu moc dobře neznáš, kolego. Myslím že kdy by si mě půlka webu odtrolilia tak by to pro ně mělo nedozírné násleedky😉😀😛

  • Pro ty,co nemají fejbůk,tu mám klíč na Metro 2033
    8Y963-VN3TP-7CVNF
    Opět ty lojzo napiš,zda si aktivola,aby to nezkoušela celá planeta voe.. *1*
    • Díky, sice fb mám, ale z principu nikdy nechodím do těchhle akcí "sdílej a lajkuj", nicméně to Metro jsem zkusit chtěl, takže dík....
      • Super.. *1* mám dobrů náladu
        • Spades
          ...
  • Vypadá to, že Star Wars: Battlefront nakonec nebude third-person, ale first-person střílečkou.

    No jakpak by ne. Oni sotva vymyslí něco jiného než další "recolor" od Battlefield3456789. *10*
    • Vypadá to, že Star Wars: Battlefront nakonec nebude third-person, ale first-person střílečkou.

      To niekedy vraveli, ze to ma byt third person? Ja som to stale bral ako jasnu first person zalezitost.
      • davskal
        Už vidim jak hraju za hera s mečem ve 1st person...
  • The War Z je opět na STEAMu v nové verzi. Dáte hře druhou šanci?

    Ne.
    • nechápu, proč týhle zas*aný zlodějně ještě děláte reklamu *16*
    • A už leze nahoru.No jo,amíci koupí i pytel hoven..
      • Pinkamena
        Má reakce >> http://youtu.be/4ZCKqx4g84E?t=1m42s
        • K u r v a!!!! *1*
    • Pinkamena

      Ne.

      Ne..
    • Musim se priznat, ze me nejakym bizarnim zpusobem WarZ pritahuje.
      Nejspis je to vina Rocketa,ze jeste nemame DayZ standalone :-).

      Kdyz je WarZ zpet na Steamu,tak se clovek aspon nemusi moc bat,ze by mu zneuzili kreditku.
      Autorum WarZ bych rozhodne cislo sve kreditky nedal ani omylem.
      • Ty platíš kreditkou? *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit