Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Andrej Anastasov - Facebook

    "Sháním nějaké fotky na kterým jsou jeleni vidět zespoda případně malé sošky jelenů které mají na sobě ještě srst.. docela složitý kontraband. Nemáte to někdo? Koupím.."
    *15*

    Snad bude někdy ten FC v jeho bytě/domu jak navrhoval *3*
  • Kr.Pa

    Beta klíče Divinity Dragon Commander

    zde k dispozici http://na.alienwarearena.com/giveaways/dragon-commander-closed-beta-key-giveaway
    pro steam
    • Pilgrim66
      Skvelej, dik
    • MOC díky *14*
  • Jak kvalitni jsou vase pixely?

    https://www.youtube.com/watch?v=G9hx5ehEjno
    • https://www.reddit.com/r/gaming/comments/4nx0lq/these_are_the_highest_quality_pixels_that_anybody/d48cehr

      Celkem zajímavé čtení pro vás.
    • MickeyMutant
      Je vědecky dokázané, že lidské oko nedokáže rozlišit nové, vysoce kvalitní pixely a starší, standardní pixely. Proto je snaha překonávat současnou, plně uspokojivou microsoftí kvalitu pixelů zhola zbytečná.
    • Jack1947
      Prrem by vymyli mozek nemálo ovečkám... pravda jest.
    • Lukyz
      Wow *8*
  • Podle analýzy Cowen and Company zaznamená Call of Duty: Advanced Warfare o 70% méně předobjednávek než Black Ops 2 a o 40% méně předobejdnávek než Ghosts.

    Žeby někteří dostávali konečně rozum ?
    • Nemusíme se bavit o tom, že na zajímavosti a kvalitě tohoto dílu a hře obecně to samozřejmě ani v nejmenším nic neubírá. Já osobně v případě tohoto titulu s velkou jistotou předobjednal už jen pro kampaň, ale zásadní důvod nižších předobjednávek bych spíš hledal v celkové nedůvěře lidí vůči předobjednávání obecně, než aby to byly jasné výtky vůči téhle čisté a zábavné střílečce, což nikomu nevytýkám. AW taky má po svém pro sérii ne zcela perfektním, ale obstojným předchůdci trochu jinou pozici, ale věřím, že prodávat se bude opět krásně v každém případě.
      • No i kdyby CoD někomu vystačilo, pořád je 5 hodin akce málo, aby to mohlo s klidem stát 1500 Kč.
        • Ano, ano, pár hodin bych si jako u CoD pouze hrající hru pro jednoho hráče taky dokázal bezproblému představit. Zase to mp zbytečně zprioritizoval pro sebe. Ale je třeba uznat, že zatím se nestalo, aby u téhle značky jakákoliv kampaň byla vyloženě kakastrofa a nuda, přestože mírná kolísavost kvality tu probíhá (Ghost). A i když může průměrně trvat jen pár hodin, obsahem už za ty peníze skutečně stojí, čímž se to pěkně kompenzuje. Navíc jak já říkám, hodin to může mít kolik chce, ale určitě záleží na tom, jak si to jeden umí hrát a vychutnávat. Pokud to nějaká guma prolítne bez všímavostí a bez mozku jak při nafetované Quake gameplay párty, tak potom pochopitelně se mu může zdát CoD trochu chudší.
          • A ono snad neni ? Na co bys tam chtel pouzivat mozek ? Vzdyt to neni o nic duchaplnejsi nez ten quake
            • No, já to vidm tak, že nemáš pravdu...
  • Draken69CZ

    Nekonečný Labůžo #13 Amiga Rulez!

    https://www.youtube.com/watch?v=tX56v_-lXCs

    S Igorem Staňkem který se ke konci rozpovídal i o nVidii
  • Odhalení týdne

    Je mi jasné, že spousta z vás si láme hlavu nad tím, jak dělám neviditelný nick. Napište do jména "0.0" ... jednoduché, že ano?

    :))
    • omg
    • Jack1947
      Ohromne, prave si nasel diru v Games.cz komentovani anonymnich uzivatelu.

      si MACHR cece. *3*
    • iluminati jedni
    • Dík *2*
    • No to se teda máme! Svět už nikdy nebude stejný! *8*
      • Musel jsi to zkusit, nedalo ti to, že
        • mehehe
      • :) test
        • test 2
  • Ps+

    PS+ clenove na prosinec dostanou Batman Arkham City, Limbo, Vanquish...slusna nadilka...opet :)
    • Jazz
      A jak to vlastně funguje ? To jako máš měsíc na to si ty hry stáhnout a dohrát a nebo zůstávají na účtě a hrát je můžeš kdy chceš pokud máš předplaceno PS+ ?
      • Dokud jsi PS+ mas je na disku (respektive moznost si je stahnout) a hrát. Nemusis je hrat jen v prosinci *15* muzes je hrat kdy chces, pokud budes ps+.
        • A funguje to i zpětně? Pokud bych si dal PS+ až od ledna, budu mít i toho Batmana atd.?
          • Bohuzel ne. Jsou tam asi 4 stale hry (InFamous 2, Little Big Planet 2, Motorstorm Apocalypse...a asi jeste neco, si nepamatuju) a zbytek jsou vzdy hry na mesic vetsinou 3 AAA tituly a nejake mensi (Limbo, Scott Pilgrim vs the World atd), mas mesic na to si je stahnout a pote se vymeni zase za nove... jakmile je jednou mas na disku muzes hrat kdykoliv, pokud jsi porad ps+...takze ja tam mam treba Red Dead Redemption, Viruta Fighter 5 Final Showdown a jine, a kdyby mi ted na den vyprselo ps+ a pak si to aktivoval, tak uz o tyhle prijdu pac se vymazou a uz nejsou ke stazeni.

            Ted navic s touhle funkci dostavas i PS Vita hry zdarma (Uncharted, Mortal Kombat atd)
            • Aha, dikes...
            • Hry co si stáhneš nebo si dáš jen do download listu na ps storu ti zůstanou i když vyprší, jen budou hratelné pouze po dalším předplacení pluska. Takže i když si zapomeneš předplatit, tak ty hry půjdou hrát po předplacení dál a nezmizí jak píšeš.
  • https://mobile.twitter.com/WarhorseStudios/status/781886231848292353
  • Hlavní vývojářskou platformou pro Hitman: Absolution je Playstation 3. Na kvalitu PC edice by to...

    keci v kleci
  • Malleth

    I bez dokonalých textur dokáže The Elder Scrolls V: Skyrim zaujmout tisíce lidí (+ návod).

    By mě zajímalo kdo kdy viděl ve Skyrimu dokonalé textury

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit