-
Na obzoru je "něco úžasného" od Obsidian Entertainment (Star Wars: KOTOR II).
Že by kotor III ? Prosííííííím :) -
-
Třetí KOTOR bych viděl rád, ale jelikož SW licenci drží EA, tak by vyšel 100% na FrostBite enginu -> vizuál jako Dragon Age Inq, lens flare ala J.J. a odlesky jako v zrcadlovym bludišti *13*
-
-
To nezalezi na enginu ale to jak si to nastavy lansflare muzes mit dnes kdekoli je to volba autoru
-
-
Na obzoru je "něco úžasného" od Obsidian Entertainment (Star Wars: KOTOR II).
keby to bol novy kotor tak to by ake :)))
-
-
Jurrasic World Evolution
Ahoj, už mám odehrány 2 hodiny v Jurrasic World Evolution a je to zatím super. Všechno jde hladce a plynule, bug jsem našla jen jeden, ale opravilo to nahrání uložené pozice hry. Mám odemknutý druhý ostrov, ale chci dohrát ten tutoriálový, tak jsem ho ještě nezkoušela. Hra je teda zatím docela jednoduchá, ale to se brzo změní. Kdo váhal koupit, tak nemusí, tohle bude pecka. *4* -
Výsledky THQ aukce:26.6M za Relic (získala Sega), 22.3M za Volition (Koch Media), 10.8M za Evolve (Take2),...
Nikdo pro Vigil Games? Tak to vypada, ze se dalsi paradni jizdy v pokracovani Darksiders nedockame... Nejsem vylozene fanousek hernich serii, vetsinou koukam na konkretni tituly samostatne, v pripade Darksiders jsem od toho ale nebyl daleko. Skoda preskoda. -
STEAM konečně nabízí The Elder Scrolls V: Skyrim (včetně datadisků) už i v našem regionu.
Jinymi slovy konecne poslali ty kreteny z Cenegy do p*dele a zaradili to do nabidky. Pozde panove, uz jsem davno nekolikrat dohral "non-Steam" verzi. Vase blbost, kdyz moje prachy nechcete, tak je nedostanete. -
-
Celou dobu to blokovala pro východní Evropu sama Bethesda, těžko říct proč...
-
-
Pochybuju, ze by se Bethesda sama pripravila o penize. Blokovala to v Britanii, protoze ji tam kamenni prodejci a velke retezce pohrozili, ze stahnou fyzicka media z nabidky. To ve stredni Evrope nehrozilo. Takze se spis domnivam, ze za to muze fakt Cenega, aby lidi dinutila kupovat jejich lokalizovane verze. Ale jak uz jsem psal, at za to muze kdokoliv, je to kokot, protoze prisel o me (a verim, ze nejen o me) penize.
-
mně Bethesda na můj dotaz odepsala, že s blokováním nemá nic společného...
-
-
Ale u psaní vypadali takle http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc5nsxngRa1rfq0ndo1_500.jpg
-
-
ti z cenegy určitě :)
-
-
-
-
-
Skyrim – Special Edition Remaster vs. Original on PC Trailer Graphics Comparison
https://www.youtube.com/watch?v=3Zk1KJtG3dM
Graf. porovnání. Jinak dle vyjádření by měla být většina stávajících módů zcela kompatibilní:) -
-
Hm, teda cekal jsem malo, ale ze by na to jen placli zluty filtr a rekli hotovo, to teda ne.
-
-
Tak pro nás jako majitele Legendery je to zdarma:)
-
-
To zluty neco teda nechci ani zadarmo, ale je to samozrejme pouze muj nazor.
-
-
Z jednoho dvou screenu hodnotíš remaster? *1*
A co se týče výše Boba jak háže na porovnání jeden z lepších namodovaných Skyrimů... Tak to ví každý že za 5 let a z výběru statisíc modů existují nádherně namodované Skyrimy. Ale tento oficiální remaster bude mít mraky výhod. Třeba tu, že namodovat si krásně Skyrim je záležitost 300+ modu, ne každý to umí, ne každému se to povede (byť s postupem), ne každému to nebude padat, ne každý tomu chce věnovat hodiny a hodiny modování... Hra si zase získá nové či staronové hráče. Modovat dál bude možno i tuto oficialní verzi. Atd. Jednoznačně to není šlápnutí vedle, ale správný krok. Ta hra si zaslouží remaster.
-
-
-
-
1. hezky, ješte by mohli udelat porovnání s tímhle
https://www.youtube.com/watch?v=CQC2WI55n60
2. problemem skyrimu nebyla grafika
3. není ti trapne si naklikávat?
-
-
Tak co, hrajete ještě někdo Division?
Pro mě je ta hra v současnym stavu mrtvá, snad se vydaj cestou Diabla a udělaj z toho časem dobrou produkt ale momentálně je tam tolik chyb, že chybí jakákoliv motivace pokračovat dál. -
-
To píšeš jako by už ta hra neměla co nabídnout, ale jo někdy si to zase zapařím ( jakmile v zoně nebudou jen kontaminované věci, více PVE obsahu a ne jen nějaká Inkurze kterou jsem ai nehrál - hrát 2 hodiny a pak zjistit že to je jen nudný stereotyp navíc nezapadající do takové hry.. Hmm...
-
Čekám do DLC. I na první Incursion jsme se vybodli a pak se tam vrátíme až tam bude víc PvE obsahu zase. Ale těch prvních 90 hodin bylo fajn :)
-
-
20k hracu online na steamu na 15. miste prave ted
-
-
-
V GRID 2 nenajdeme pohled z kokpitu, jelikož by pak zobrazení nezvládla současná generace konzolí.
děte už doprd3le fakt se porad vymlouvat na podelany konzolo. To je sakra takovej problém to do PC verze přidat???? -
-
Teď těsně před příchodem nových konzolí se to pěkně rojí, jak jsou všichni omezení...
ale to nic, už byli i před léty, jen ohledně toho tak nedržkovali. -
-
Podívej se na rozdíl mezi Mass Effect 1 a 3. Stejná generace konzolí a vypadají naprosto jinak. Jenže teď už jsme skutečně na hranici toho co současné konzole dokáží, víc už ten výkon nafouknout nejde. Tak se zkrátka musí někde ubrat.
-
-
V GRID 2 nenajdeme pohled z kokpitu, jelikož by pak zobrazení nezvládla současná generace konzolí.
To jsou kecy. V GT5 jsou vnitřky vynikající. -
-
To sice ano ale jen u některých aut, ještě když jsem měl GT5 doma tak u některých aut interier byl, u zbylých ne. Hlavně mi přišlo jako výsměch, že sice má GT5 stovky aut ale ty obyčejnější kousky jsou předělávky ze starých dílů takže textury auta vypadaj otřesně a jako bonus i tratě ze starých dílů jsou akorát v "HD" a textury pořád stejně škaredý. Takže GT5 bych se neoháněl
http://www.racingcar.dk/gt5/gt5cars.php?start=580
http://gran-turismo.wikia.com/wiki/File:Deep_Forest_Raceway_9.jpg
-
-
"Přidat" by určitě problém nebyl, ale taky je někdo musí nejdřív vyrobit a to by bylo zatraceně drahý a PC není zrovna platforma, pro kterou by se dělaly takový exkluzivity (bohužel).
Mě to naštěstí nevadí. Pohled z kokpitu si jen občas pustím pro efekt. Normálně používám pohled třetí osoby nebo pohled z kapoty (ve F1 kameru nad řidičem). -
-
Ať použijou kokpity z jedničky a jen omladí :P
-
-
Když oni si to všichni představují jako Hurvínek válku. To je celkem náročná záležitost přepracovat všechny interiéry podle skutečných vozidel aby nějak vypadaly (čti, aby lidi nenadávali, že je to nepřesný a hnusný). + milion dalších detailů aby to odpovídalo kvalitě zpracování zbytku hry.
A je fakt, že tím dost možná ušetří skutečně hodně RAMky na starých konzolích.
-
-
-
-
Little Inferno:
THF2Z-J4IJ8-4LR00
Hotline Miami:
PBYGN-MZRI3-0HNDL
Dear Esther:
PN7E0-GEFZB-ZNFDC -
-
Rado se, kuci... uzijte to ve zdravi :D
-
Moc díky za Little Inferno :)
-
Díky za Hotline Miami :)
-
Díky moc za Dear Esther :)
-
-
Po delší době zase jeden zajímavej kicstarter.
https://www.kickstarter.com/projects/1601737664/melee-battlegrounds-spiritual-successor-to-the-crp/ -
-
to je špatnej vtip
-
Škoda že postavičky mají takový robotický-toporný pohyb - jinak předběžné nějak více soudit ale takhle to působí tak nějak nic moc. Zatím.
-
-
Tak to je jasný že na animacích je ještě hodně práce, ale jsou to tvůrci c-rpg modu takže tomu věřim.
-
-
Netuším co je ten c-rpg mod, upřímně když došlo na souboje řekl jsem si jé K:D a poté to působilo divně, jo mohli by to zmáknout je vidět že souboje nebudou jediná část a mohla by to být třeba i nějaká hmatatelná konkurence pro Chivalry/War of vikings atp... nebo Mount & Blade.
-
-
-
-
James má doma pokoj, který je snem každého pařana.
Mojím asi nie, drvivá väčšina jeho ponuky ma neláka a ukazovanie zbierky motýľov mám už za sebou.