Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin

    Microsoft začal rozdávat permanentní bany hráčům, kteří chtěli vyzkoušeli multiplayer Halo...

    Pitomci *1* ..neopatrní...
    • a jak je možný, že to vůbec jde?
    • Dobře jim tak. Nejenže sypou MS peníze za pouhé poskytnutí možnosti online hraní, ale ještě jsou tak hloupí, že hrají nevydanou hru na sledovaných zařízeních :D
  • Konami spustilo oficiální stránku ke hře Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Datum vydání je naplánováno...

    Takže oni plánujou do minulosti...... *7*
    • Pilgrim66
      To už je psycho...
    • Jack1947
      Ale kdeze jen bleskar zije obcas v minulosti. *3*
  • Keyz

    WH dalo další stretch goal.

    https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance

    Snad se dočkáme i to ho za 700k. To je opravu pořádný cíl. Nové úkoly za jinou postavu potěší ale nic co by se týkalo celé hry jako další milník.
    • běž s wh někam

      co tak přestat spamovat pořád s touto hrou? třeba to bude blbost a kdo chce , tak si info najde.
      • Upřímně řečeno mě tyhle průběžné reporty zde nevadí. Naopak. Na Kickstarter nechodím denně kontrolovat postup a bleskaři to za zmínku nestojí. Hlavně je to český projekt s aktuálním děním a tak má tahle informace pro mě daleko větší cenu, než že se spekuluje, že by MS na konci roku mohl prodávat levnější XBone, když u nás není v prodeji ještě není ani ten normální.
        • Nevím ale, jak je relevantní, že je to český projekt... To je sotva důvod se o tom zmínit jednou, natož se tím zabývat pořád.
  • Pokus o nový útok na sítě Sony právě začal?

    "Hey @Sony, you know we're making off with a bunch of your internal stuff right now and you haven't even noticed? Slow and steady, guys."

    LOL kdo vsechno uz tam ma zadanou novou kreditku? :o)
  • Microsoft koupil divizi Devices and Services (mobilní zařízení a služby) společnosti Nokia za 7,2 miliard...

    To sem zvědav co z této akvizice vyleze..Na poli mobilních zařízeních tahle dvojce dost dobře funguje už teď..
    • @Aoyagi
      Jak píšeš..mail super, web taky..správa souborů to mě moc nezajmá (občas si přehraju seriál) ale třeba hudbu atd. do telefonu nedávám..optická stabilizace je moc fajn..foták bych průměrně nehodnotil spíš naopak ale to je na debatu..netuším co je nouzové stahování dat..To se sdílením kontaktů a provazováním všeho se vším my trochu vadí tady musím souhlasit..a přizpůsobování telefonu a stahování aplikací to jde mimo mě..krom několika esenciálních věci v telefonu nic nepotřebuji...Důraz tedy u mě je web,mail potom office (work a excel) vše kvůli práci..potom kvalitní fotoaparát, protože sem se po letech uznal, že je zbytečné vlastnit kameru,zrcadlovku a kompakt, když to stejně nikam neberu. Takhle mám hobby fotoaparát vždy po ruce..a taky co si budeme říkat WP je díky svým omezením jednoduchý a blbuvzdorný..to my vyhovuje (vyvstává otázka zda sem blb :))
      • Akorat víš co chceš, nic blbého :) . Mimochodem, jestli nepoužíváš hotmail/live/outlook email, tak synchronizace kontaktů atd. se dá obejít. V češtině nevím, jak to je, ale asi něco jako Lide > nastavení > sject až úplně dolů, kde je tvůj učet, na ten klikneš/ťukneš/šáhneš na něj > zas sject úplně dolů, tam je adresa serveru, nebo tak něco. Tam stačí dát 127.0.0.1 jakože localhost a pak na people.live.com můžeš vše smazat a už se to tam neobjeví :)
        Druhá možnost je si vytvořit druhý účet a používat jen ten, páč tam už to jde nastavit.
        • Používám google mail a pak pracovní ten je úplně mimo..podívám se na to.Díky za tip
    • Tohle byl poslední hřebíček do finské rakvičky

      Přitom by stačil Android a opět by byli na výsluní ....HW mají zajímavej , OS z Redmotu nikoli .
      • Veskoslav
        Až na to, že Android by na polovině strojů od Nokie pomalu ani nejel.....On totiž OS od MS nepotřebuje 1 GB RAM, ale naprosto dostačuje 512 RAM (většina modelů 620 a níž). A tam už má Android problémy. Já mám Nokii 820 a to z důvodů: OS (mám i Android), navigace i office zdarma, zpracování, foťák a cena.
      • No, a nebo radši cokoliv jiného s čím už dělali. Symbian (Belle) nebo MeeGo (Harmattan) a nebo to, co momentálně dělá Jolla - Sailfish.
        • rancor1223
          Symbian byl zastaralý a upadající. U MeeGo bylo sice zvláštní že ho nikdy nepoužili, ale to asi proto, že nejsou úplně šílení, aby do trhu s dvěma rozšířenými systémy hodin nový, nekompatibilní s čímkoli.
          Kdo nikdy nepoužíval WP nepochopí. Byla to skvělá volba a ostatně, Nokie začínala zvyšovat zisk. Já jen doufám, že se v tom MS nebude moc hrabat a nechá vše jak bylo, fungující.
          • *1* Měl jsem Compag H3650, MPx200 , N95 , B7610 i SIII .... ale po tom co převádí Lumia 720 vím určitě ,že s Windows v mobilu jsem už nadobro skončil . *3*
          • Ano, Symbian se zdál zastaralý a byl upadající, protože lidi jsou idioti a jdou po hezkých animacích místo funkcí (ale zároveň Nokia potřebovala trochu pevnější ruku). Stačilo celkem málo a to, co je dneska třeba na Pureview 808 se v klidu může rovnat s dnešními úžasnými OS a to přestože to nemá čtyřjádro. MeeGo použili, říká ti něco nokia N9 nebo N950? Nebo dokonce předchůdce Maemo použitý v N900 a N800?
            A nezkoušej laskavě na mě nějaké "kdo nikdy nepoužíval WP nepochopí", už pěkných pár měsíců trpím s Lumií 920 a mužu naprosto s klidným svědomím říct, že co se OS týká, je i staré S60 na Nokii N95 nekonečně schopnější, než jakýkoliv WP. Jó, sice nemá tak hezoučké barvičky a krásňoučké animace a ten telefon nemá úžasný dotykový displej, ale aspoň se s tím dá pracovat. Například si něco stáhnout, i když ten telefon naprosto netuší o co jde a to prosím - a teď se podrž - bez nějaké dodatečné aplikace! To je scifi, co? Pardon, bez dodatečné "appky".
            • Tak to si rozumíme :)
            • rancor1223
              Rozhodně netvrdím, že je to schopnější. Co se funkcí týče je to zoufalý, ale má to všechno co on mobilu chci.
            • No jistě, že mám jiné potřeby, než většina uživatelů WP (ještě navíc 7, bleh) nebo iOS. Nebo Androidu. A že se nespokojím s něčím, kde najdu +- 40 (pro mě) větších či menších nedostatků. Že Nokie navigují skvěle nemá nic společného s WP, HERE je vlastní iniciativa Nokie nehledě na Microsoft.
              Takhle, ten systém je rychlý z několika důvodů. Je totálně uzavřený, má hodně omezené funkce a možnosti a případnou pomalost schovává za animace UI (takové to otáčení). Vypadá to hezky, rychle a na to co píšeš to funguje skvěle.

              Ale ať mi nikdo netvrdí, že je to schopnější OS, než Symbian, Meego, Sailfish, nebo dokonce Android a nebo dokonce Windows Mobile 5/6 *15*
            • rancor1223
              Byl jsem přesvěčenej, že v N9 a podobných je jen novější Symbian. No ono je to stejně jedno.
              Očividně máš ale jiný potřeby než většina uživatelů WP. To sis ovšem neměl kupovat WP. Já mam 710 za 4k a nemůžu si stěžovat. Za tu cenu fotí mnohem líp než kterýkoli Android na trhu. Má skvělou výdrž.. Netopí (protože to nepotřebuje 4-jádro a 1GB RAM aby se ten systém plynule hýbal). A je zatraceně rychlá. Snad až na možnost "silent hours" mi nic nikdy nechybělo. Já mam mobil na volání, navigaci a příležitostný focení. To jsou věci který WP dělá skvěle.
            • @Hrac123
              Samozřejmě, pokud potřeby někoho jsou mail, web, sociální sítě a nějaké jednoduché aplikace/hříčky a k tomu optická stabilizace obrazu průměrného foťáku, je Lumia 920 ideální. Tedy za předpokladu, že člověk nechce ten telefon používat člověk na práci se soubory, na nouzové stahování dat, že člověku nevadí posílání svých kontaktů, kalendáře a bůhvíčho ještě do oblak... A nebo že si člověk telefon nechce moc přizpůsobovat.
              Prostě telefon dodržující zásadu KISS...
            • Já funguju taky na Lumii 920 a naopak si jí neumím vynachválit..mým potřebám naprosto sedne..Jinak ten Pureview 808 je taky dělo..škoda toho Symbianu tam a ukončení podpory ze strany Nokie...
          • Veskoslav
            Nepoužili ho jenom proto, že Elop byl "hlupák", přišel z MS a šel cenu Nokie srazit na polovinu. Odhadní cena Nokie, když byla špičce mobilního průmysly byla 11 miliard euro:)
            • rancor1223
              Když byla na vrcholu... To už ale je nějakej pátek a pokud vím tak tou dobou ještě žádný MeeGo nebyl.
    • Jo, tak to asi záleží na tom jak definuješ "funguje dost dobře".
  • Hra zdarma

    Další hra zdarma na Originu - Peggles
    https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house
  • Vogon

    Death's Gambit a Bloodstaine: Ritual of the Night gameplay

    Death's Gambit - https://www.youtube.com/watch?v=SxKCn2QT36Q
    Bloodstained - https://www.youtube.com/watch?v=lAL07Pbqx3c
    • Ronox
      Paradox, jak má Death´s Gambit mnohem lepší animace, než 3D Bloodstained. Ten důraz na váhu a pohyb je neskutečný.
      • Vogon
        Přesně. Animace skluzu v Bloodstained vypadá sice slušně, ale zbytek je docela na nic(Hlavně skok a ti velcí chlápci v černém brnění), a absence zvukových efektů nepomáhá. Navíc Castlevanie, tedy alespoň ty klasické, v tomhle vždycky byly dost dobré, takže pocit z Bloodstained je naprosto šokující.
  • Hacknet zadarmo

    Na Humble Store je o víkendu zadarmo Hacknet.
  • ringmancz

    No Man's Sky je hotové

    https://twitter.com/NoMansSky/status/751141699880095745
  • vlastik.plaminek

    Red Alert 3 Origin

    8P7X-MRQT-S9EV-58A4-KDBU (doprdelekurvaprácekvůliposranémucapslocku)
    • Děkuju moc! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit