Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox

    S příchodem updatu pro Resident Evil 6 získáte zdarma DLC pro vyšší obtížnost (No Hope) a co-op...

    Opravte si to. ...pro kampaň Ady... ta Ada Wong :)
    • tedy "Adinu" :D
  • EA Games

    tuhle starou klasiku znáte:)?

    http://i.imgur.com/lAnTGEM.jpg
  • Battlefield Heroes

    That on Tuesday July 14th 2015 we will be closing Battlefield Heroes for good and stopping the service in its entirety.

    Upřímně,nedivím se.Z té hry se stala ikona P2W.
  • vonTossis

    Bohemia Casino

    Ta reklama na Bohemia Casino je prostě odporná a absolutně se nehodící. (A pro chytráky - vím, co je to AdBlock)
    • Johnny
      Tak ho používej a nestěžuj si *2*
      • vonTossis
        Ano, to je logika. Já jsem velmi klidný a vyrovnaný člověk, ale tohle myšlení mě vždycky nutí říct něco ve smyslu "napřesdržku" *1* Ale věřím, že jsi to myslel s nadsázkou. *4*
        • Johnny
          ;) Jen mi to přišlo vtipné, no offence ;) Připomělo mi to něco jako, Hrozně me otravuje to světlo, proč musí pořád svítit, ale nechce se mi vstávat a stisknout vypínač :D
          • Treba chce aby games.cz meli z reklamy nejakej peniz a prijde mu ze skryvat je proste neni fer.
            • vonTossis
              už ano. Vůbec jsem si neuvědomil, že tu ta možnost je. I když už jsem to kdysi zvažoval. Vzpomněl jsem si teď až díky vám. Díky *4*
            • Ja prispivam a ty?
            • Jack1947
              ze skryvat je proste neni fer.

              *15* Vždyt to můžeš zkusit ne, jak dlouho vydržíš být omezován tady jejich reklamou, n o a kdyby náhodou tak vždycky je tu přece funkce DONATE. Kde nejenže přispšješ nachod , budeš zbaven na oplátku i téhle přebytečné reklamy. *3*
            • Pilgrim66
              To jsem delal. Do ty doby nez zacali pouzivat agresivni reklamy typu, vyskakovaci okna se rvouci reklamou pres celou obrazovku, reklama ve videich atd. Tak jsem si rekl dost.

              Nevidi mi reklama po stranach nahore atd. Ale tenhle typ agresivnich reklam, ktery me akorat iritujou nesnasim.
            • vonTossis
              Plus mínus. Mně reklamy nějak zvlášť nevadí, pokud jsou využity alespoň trochu rozumně. Ale tohle je prostě hnus, který opravdu bije do očí. Vím, že si reklamy můžu vypnout, ale zajímám se o celou koncepci webu, který rád navštěvuji. A tohle mi přijde až příliš. Takže AdBlock najde své uplatnění.
  • Johnny

    Do Escape from Tarkov si nepřibude hraní za ženu, prý kvůli náročným animacím a lore hry.

    naanimovat kvalitně kozy a pr*el neni žádná pr*el xD

    • drasta

      Au

  • Malleth

    Sony si najala specialisty, kteří mají firmu ubránit před útoky hackerů, jejichž dalším cílem...

    Doufam shnijou v pekle (hackeri)
    • To ne, ať se klidně se Sony hádají těmi dětinskými videi a rádoby-hackováním, ale ať s tím neotravují normální hráče.

      "We do not forget the denial of free flow of information"

      Jo, proto otravují PSN *1*
      • Malleth
        Presne tak. Nicmene me se na tom nelibi, ze to pojali tak, ze si Sony se vsim, zacalo. Tuhle nesmyslnou "jakoby valku", kterou nejspis nakonec odnesou hraci zacal Geohot a jeho nasledovnici. Muselo jim byt jasne, ze pichaji do vosiho hnizda, a ze to Sony nenecha jen tak.
        • Dnešní společnosti chybí hrdinové, jednou to někomu dojít muselo.
  • Amylee.Anderson

    Když zrovna Lukáš nenatáčí videorecenze nebo znělky do podcastu, natáčí vlastní muziku a...

    Přidám se k těm velmi nadšeným. Geniální *14*
    • a pokud to sází na ten klavír on, tak ultrabourák!
  • Jack1947

    Na Humblu je ted Dirt rally grátis

  • Keyz

    Cities: Skylines - Circle City

    http://imgur.com/a/V3OXR
    • Tilwaen
      To město vypadá nádherně.

      Jinak už se začínají pěkně rojit mody. Třeba tyto, které Tě jen utvrdí v tom, že pořádné město musíš postavit na správném podloží a s nezbytnými dekoracemi.
      • tohle je hezky
        http://www.goldensandsdubai.com/blog/wp-content/uploads/2015/03/Central-Business-District-in-Dubai.jpg
        http://www.archicentral.com/wp-content/images/1298.jpg
        • Jack1947
          No vidíš a jaký je v tom rozdíl vždyt je to půlkruh *2*

          Maxi, maxi moc to prožíváš... vždyt je to jen hra kde buduješ město.. (ta). *4*

          Jestli si viděl Interstellar tak věz že žít "dokola" lze. *4* (aspon to tam tvrdily).
      • chtela bys v nečem takem žit? vždyt po nejakem čase co bys chodila porad do kruhu by ti muselo hrabnout
    • na kruhu nic není
      • Jack1947
        To určitě ne ale jde o to jak je postaven...
        • vetšinou byva postaven do kružnice, nejhorší když se kruh postavi do ctverce, to bych blil
  • jindra.veliky

    Za první dva dny v prodeji se prodalo 300 tisíc kopií her pro handheld PS Vita. Samotného handheldu...

    to mi prijde logicky. hodne lidi to dostane jako darek pod stromecek jako samostatne a hru az pak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit