Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    "Mass Effect 3 was a failure with fans for the ending. Dragon Age 2 was similarly canned for its repetitive gameplay, and its faults only made to look worse by the mere presence of Witcher 2.

    So EA's solution is to put ridiculous pressure on their developer, and possibly release an incomplete, buggy game to the public. Instead of developing the game to completion and letting it succeed because, you know, it's a better game.

    Oh, big businesses. It's cute when they think they into video games." - Jestli se tahle slova naplní, tak se přídám k místní sektě provolávající EA jako antikrista. *1*
    • Půjdu s tebou kdyžtak na zápis a příjímaní k sektě.
  • Ukázky Wii U her, které běžely na E3, byly sestříhané z PS3 a X360 verzí.

    No... ehm..... lol
    • A z PC, pač si nevzpomínám, že by na konzolích bežel Fraps (je to vidět u videa z Ghost Recon) :D
  • Hanzales
    Mortal Kombat Complete Edition na PC halelůjá *4* Je na Steamu ale budou aj krabice ;o) Pro pamětníky jedničky, dvojky, trojky a i čtyčky povinnost :)
  • Kravicka

    NHL PC

    *3*
    Muj screen
    https://cdn.discordapp.com/attachments/272875751773306881/365275248033267714/unknown.png
    • Mart9
      Raději NHL hraju na PS4
    • Jack1947
      51 fps nic moc.
    • Pan_Klobouk
      A jak ti to bezi? A na cem? Povidej, to nas zajima. ;)

      Samozrejme ciste pro zajimavost, pro PC hokejistu bude asi porad snazsi a rozumnejsi poridit nekde PS3/X360.
      • Kravicka
        Bezi to naprd zatim :) Ted se to dostalo poprve do hry kde to muzes ovladat.

        Pocit tak 5-10 fps a 2sec delay na ovladani. FPS lita nahoru dolu.
        5820k na 4,5Ghz.
        • Jack1947
          Nedovedu si představit jak bude vypadat ( jestli jednou bude emulace na PS4) to bude panečku teprv slideshow *12*
    • Lukyz
      Co je to za emulator?
      • Draken69CZ

        RPCS3

        https://rpcs3.net/
  • God-of-War

    Kompilace narážek na Doom ve hře Rage.

    A kde je Doom figurka? A Doom level?
  • Keyz

    Spintire aktualizované demo s novým vozidlem UAZ Jeep.

    http://www.oovee.co.uk/spintire-download-mirrors/
    • rancor1223
      Díky za připomenutí, chtěl jsem jim přihodit pár dolarů a zapomněl jsem na to. Vypadá to perfektně!
      • Keyz
        Škoda, že to asi nedají. Pěkná zábava.
  • Veskoslav
    Pay what you want for epic games on Origin. Support charity.
    893137 bundles sold!

    Šílené....Včera bylo 417 000.
  • Záporákem v Metal Gear Solid V bude ten, kdo si pravděpodobně myslíte.

    Zase Miloš Zeman..? ;)
    • Už vidím ten bossfight. *1*
      • Zeman s virozou alebo bez? *1*
  • kostejnesmrtelny

    Warner Bros oficiálně oznámilo PC verzi Mortal Kombat Komplete Edition. Digitálně si ji budete moci...

    Jo jo jo JO JO JO JO!!!!!! *8* *14* *1* *5*
    • Bomba, co? ;)
      • kostejnesmrtelny
        Naprostá. První MK na PC po 16 letech a zároveň (údajně) ten úplně nejlepší *14* . Dnes je dobré být hráčem *5* .
  • Novy vzhled PS Store

    http://twitpic.com/b33mbj
    http://twitpic.com/b33myt
    • Malleth
      No..není to zlý, ale s těma velkejma ikonama to vypadá jak XBLA, tak doufám že se v tom nebude taky tak blbě orientovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit