Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33

    PS4 ovladač půjde připojit k PS3

    Spíš by mě zajímalo jestli to půjde i naopak
    • Nepůjde.
  • Odulin

    Cena PS4 se bude pohybovat v rozmezí od 0,99$ po tradičních 60$.

    chybí "her"...jinak bych si takovou cenu konzole nechal libit..i kdyby to bylo tech 60 babek:D
    • braveman
      Omlouvám se za chybku/vynechání slova *7*
      • God-of-War

        Cena PS4 her se bude pohybovat v rozmezí od 0,99$ po tradičních 60$.

        To je v poho, aspon je nejaka sranda:)
    • Inquisitor
      Za dolar bych to i koupil. A hry za dvacet centů.
    • God-of-War

      Cena PS4 se bude pohybovat v rozmezí od 0,99$ po tradičních 60$.

      To mi rikej:D
  • Veskoslav

    Fallout jako deskovka

    https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/8/8/fallout/
  • Nabídka dne na STEAMu: Akční hra Call of Juarez: Bound of Blood za 5€ (-75% z původní ceny)....

    Nie, nie, deti... Ponuka dňa je Red Orchestra 2 *14*
    • Jazz
      Strč si ten Orchestr někam, dík.
      • omg

        Již sem ti jednou ríkal, že tohle NENÍ GAY FORUM, milence si hledej jinde, buzno!
        • Ve wrestling hře WWE 12 by se měla objevit i hvězda Razor Ramon.

          Ten smajlík tu ale asi nebude pro nic za nic. Zřejmě utajovaná funkce tohoto webu, gay seznamka! Začínám uvažovat o realné registraci! Kdo se chce cukrovat!
          • Podle Nintenda vlastní polovinu DS ženy a zřejmě proto chystá 3DS v růžové barvě.

            *1* Vzdyt napis tomu Jazzovi, staci si kouknout jeho posty tady ruzne, a musi byt jasno, ze ho najdes jedine v Modre ustrici *14*
            • Jazz
              Ale coco, nelíbí se orchestru, jak se o něm mluví ?
      • .....zamumlal si pod vousy a dvojklikem spustil cod....
        • Jazz
          Spadni na zem.
          • bum
  • Veskoslav
    Tak co, osvětlí už někdo důvod, proč nejsou záporné hlasy? Chápu, že v době neomezených emailových schránek Vám Jack dokáže odpálit schránky u poloviny redakce, ale to je potom Váš problém. Přijde mi, že do Tiscali přišel někdo z Waldorfské školy....


    A když už zdejší cenzor s humorem Arnolda Jidáše Rimmera, BDP. SDP., valí bany jeden za druhým, tak by bylo moc fajn zabanovaného aspoň upozornit do kdy má ban, když mu "zmizí" možnost reagovat nebo psát příspěvky. Nebo se chcete snad snížit na úroveň toho chudáka Doležala a jeho stínových banů?

    • Inquisitor
      Mínus se mělo nechat a nebo tohle plus-mínus hodnocení zrušit úplně. Mínuska byli zneužívaný, ale stejně tak budou zneužívaný i pluska. Jenom bych přidal to, aby bylo vidět kdo jak komentář hodnotil.
      • Jack1947
        Seš zbláznil ted s GDPR? :O to by bylo vrcholně neetické 😈
    • Jack1947
      copak dostals ban 😯 ono není divu když pokaždé urazíš redaktora, cenzora a jiné osoby zodpovědné za chod webu.

      Opět a naposled nebyls to ty kdo tu před lety brečel že "palce" tu postrádají širší význam. Já s tím souhlasím, pokud se jen zneužívají k tomu aby se vyjadřoval stálý nesouhlas s uživatelem a ne příspěvkem je něco špatně... ono většinou si stěžují ti co to hojně naklikávali a lapka se lapl do vlastní sítě😛 Možná když nebudeš takhle arogantní a at už přímo i nepřímo nadávat na redakci budeš mít klid a i ty příspěvky vzrostou ( ty jo už máš 15,5k docela síla :O ) 

      Já jsem naopak rád že mínusy nejsou - radši at někdo mlčí nebo vyjádří komentář.

    • Agent
      K čemu potřebuješ mínusy? Pokud je názor kvalitní, stačí dát palec nahoru. V poslední době se zde nesmyslně všechno mínusovalo, tedy to ve zdejší komunitě ztrácelo jakýkoli význam. A mínusovalo se tu kolikrát i jen na základě nicku.
    • Mart9
      "Pozměnili jsme ale systém hodnocení prostřednictvím „lajků“. Záporné
      hodnocení jsme odebrali a ponechali pouze pozitivní. Jaká za tím stojí
      úvaha? Pokud se vám něčí příspěvek líbí, ale nemáte k němu komentář,
      použijete „lajk“. Pokud s něčím nesouhlasíte nebo se vám něco nelíbí,
      máte možnost autora komentáře buď ignorovat, nebo konfrontovat
      v odpovědi. Navíc jsme zrušením „dislajk“ tlačítka chtěli omezit
      zneužívání tohoto systému, který bohužel někteří uživatelé používali
      k vyjadřování osobních antipatií bez ohledu na obsah příspěvku."
      • Veskoslav
        Jak říkám, skvělé "marketingové kecy". Nic víc. Nedokázali to nějak rozumně vysvětlit, tak se použilo klíšé o osobních sympatiích, které použili před nimi snad všechny weby, co hodnocení záporných hlasů zrušili.....Nic nového, jenom opsané, bez nápadu.
        • PanS
          Mně to přijde jako rozumné vysvětlení. Aby mohla mínuska něco znamenat, musí to být svěřené zodpovědné komunitě, která se bude rozhodovat na základě obsahu příspěvku a ne autora. Komunita Games Tiscali tohle kritérium nesplňuje, takže jí právo mínusek odebrali. Nevidím na tom nic špatného. Pokud to stejně nikdo nebral vážně, jak říkáš, pak by ti to mělo být jedno, ne?
          • Veskoslav
            Ale to platí i opačně v daném případě. Měli hodnocení zrušit úplně. Ne jenom jednu část. Protože pokud člověk může "klikat" dle sympatií záporné hodnocení, tak to lze aplikovat i na kladké hodnocení. Navíc když člověk napíše kvalitní, leč nepopulární názor, tak to taky schytá záporným hodnocením. Přesto si myslím, že nesouhlas skrze diskuzi může fungovat jedině v případě, kdy je důvod reagovat.
    • ucho
      přečti si článek o nových diskuzích, zmiňovali to tam. je to náhodou rozumné řešení.
      • Veskoslav
        Ne, není. Je to stejné řešení jako u porna a upozornění od 18 let. Nikdo to nebere vážně. Všichni se budeme tvářit, že je všechno růžově skvělé, protože kdo chce argumentovat proti Jackovi či LV.
        • Lukass
          Bez se lecit,  nebo si najdi holku,  pripadne chlapce.  
  • Asi první recenze na Black Ops 2:
    https://www.youtube.com/watch?v=zbfTO2W2rUU
  • Kravicka

    Pokročilé umělé inteligence nepřátelských skupin si v Call of Duty: Ghosts užijete nejen na Xbox One...

    By me zajimalo co to je za pokrocilou inteligenci vylitnou dverma jak granat kdyz jim tam vbehne pes.
  • Morraw

    Hudbu pro Divinity Original Sin 2 bude skládat Borislav Slavov

    Trochu mi tu chybí článek o tom, že hudbu pro D:OS2 bude skládat Borislav Slavov. Upřímně herní skladatele skoro neznám, takže jméno mi nic neřeklo, ale seznam her mluví za vše:
    Knights of Honor, Two Worlds II, WorldShift, Gothic 3, Crysis 2, Crysis 3 a Ryse: Son of Rome.
    A tady pro mě jasně svítí jedno jméno. Knights of Honor. Vynikající strategie s absolutně vynikající středověkou hudbou, která rozhodně patří mezi mých Top10. No posudťe sami.

    https://www.youtube.com/watch?v=8RXQXT_SlHo

    Kirill Pokrovsky udělal z her od Larianu díky své hudbě něco skvělého, ale nepochybuji, že tento člověk ho dokáže v následujích letech adekvátně nahradit.
    • MidnighT91
      Jako hudba dobrá, ale středověkou hudbu to vidělo maximálně z letadla. Tady máš hardcore party mix https://www.youtube.com/watch?v=xaRNvJLKP1E
  • Crystal Dynamics hledá nové zaměstnance, kteří budou pracovat na pokračování Tomb Raider.

    Pokud se nabídka dotýká projektu "Tomb Raider 10", tak začínám mít obavy o kvalitu výsledku, pokud až teď hledají někoho, kdo by nadesignoval souboje (90% obsahu předchozí hry). Anebo jim předchozí odešel, pravda.

    Nicméně je podle mne vtipné přečíst si požadavky na pozici "Combat Systems Designer", zejména komu všemu se má zodpovídat. A pár perliček z požadavků a dovedností k tomu:
    * má být schopen podporovat, udržovat, testovat a dále vyvíjet prvky bojového sytému (kompletně od konceptu po implementaci) pro oceněnou AAA hru - ??? projekt TR10 už stihl něco vyhrát ???
    * má úzce spolupracovat s AI návrháři na vytvoření jasně stanovených pravidel a vzorců chování pro AI, mechaniky plížení a otevřený boj tak, aby dané systémy dokázaly zaujmout široké spektrum hráčské základy - takže terminátoroidní rychlesamoléčící se hráčský avatar a standardní hluchoslepé kachničky.
    * má mít znalost současných trendů v elektronické zábavě ohledně designu soubojových mechanik pro hry spadající do žánru 3D akční adventura - terminátoroidní rychlesamoléčící se hráčský avatar a standardní hluchoslepé kachničky ^_^.

    Kdyby alespoň napsali něco ve smyslu "hledáme někoho, kdo by nám pomohl znovu vykrást tvorbu studia Naughty Dogs, ale tentokrát ne Uncharted, ale The Last of Us". Hned by to vypadalo nadějněji.
  • Třetí DLC pro Call of Duty: Black Ops 2 nazvané "Vengeance" nabídne 4 nové multiplayerové mapy, 1 zombie...

    WHO CARES omg...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit