Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway

    Nejhranější MMORPG hrou již není World of Warcraft, ale League of Legends. Král je mrtev, ať...

    Škoda, že LoL není MMORPG...
    • Jazz
      Máš pravdu, sratchka je to tak jako tak. *15*
      • Ellendway
        Tak jsme se zasmáli. Haha
  • Miserius

    Call of Duty: Advanced Warfare nabídne pětihodinovou singleplayer kampaň a třináct multiplayerových map.

    5 hodin *1* A to řikali že bude delší než obvykle? *15* To jsou tragédi.... Hrajou i jiný hry než CoD nebo Battlefield? Vždyť takle žalostně krátký žadny jiny AAA hry nejsou
    • Kozy
      Jestli to bude nabitý testosteronem a adrenalinem jako obvykle tak to bude bohatě stačit. *14*
    • delší hry jsou zbytečnost, lidi hry nedohravaji do konce
    • Veskoslav
      Ty vole, tak to už mám před sebou jenom 4 hodiny a 32 minut:( Jsem viděl už tu misi na dálnici:-D
    • Draken69CZ
      Si tak říkám proč ho tam vůbec cpou, ten kdo hraje MP ho pomalu ani nezapne a ten kdo si chce zahrát pouze SP ten si to "půjčí" než aby vyhodil 1500 za pět hodin.
  • Nintendo nevěří, že je budoucnost v clouovém hraní.

    Nechybi tam pismenko?
    • braveman
      Už ne, díky *3*
  • frag.ment

    Na Středním východě unikla předčasně z obchodů PS4 verze Just Cause 3, na disku zabere 37 GB. (+ gameplay video)

    Na gamepadu jsem lama, ale to, co předvádí osoba, která ukázku hraje, je moc. To i po pár skleničkách vína zvládám líp. Nedá se na to dívat..
  • Veskoslav

    8 minut Dragon Age

    Nevím, jestli to už tady bylo: https://www.youtube.com/watch?v=cuR2zMuUBaY

    Je to publikované dneska.
  • Lukyz

    Batman - Humble Bundle

    Bundle dosud vydaných Akrham her za €9.79
    AA GOTY, AC GOTY a Origins + Season Pass

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/batman-complete-bundle
    • Kozy
      Ty jo, to zní dobře. Užiju si to i když mě batman vůbec nezajímá?
      • Mne Batman taky nebere a tu hru jsem si naramne uzil.
      • ringmancz
        příběhově asi moc ne, ale herně jo. je to takovej Assassin's Creed s lepším soubojovým systémem a ne tak repetitivními úkoly

        jinak nabídka je to super, ale nesmí člověk mít dva díly
        • Kozy
          Díky moc, tak to by mohlo bejt podle mýho gusta.
  • AC4 gameplay

    http://www.youtube.com/watch?v=xv3HnEQU-dA
    • Divotvurce
      Jakožto fanoušek Pirátů z Karibiku se na toto fakt těším *14*
    • Bleh, taky si mohli trochu vyhrát s vodní hladinou, aby nevypadala jak rtuť. Ale třeba to ještě doupraví ^^
      • Me se libila voda v Silent Hunteru 4 a jak je to starý...
  • Multiplayer Mortal Kombat X bude mít regionální zámek, tudíž si evropané s americkými kámarády nezahrají.

    Tak to je jenom dobře kdybych měl hrát s někým v USA tak bych měl PING 300
  • Nejoblíbenější mapou hráčů Battlefield 3 je Operation Metro.

    To jsou veci, Metro povazuji za podlehnuti DICE tlaku ze strany EA pritahnout k BF fandy CoD. V bete jsem si ji uzil dosytosti a stacilo, uz nikdy vic. *5*
    • Podlehlo?Ja mel dojem,ze to je ultimatni cil EA.
      Dokonce to sami nekde verejne priznali,ze jejich cilem,je svrhnout CoD a potazmo Activision z pomyslneho trunu nejprodavanejsi hry.
      A podle toho taky jejich posledni fps hry vypadaji.Crysis 2,novy MoH,BF3 atd .
  • MickeyMutant

    Obrazem: Vtipné gify s chybami ze hry Mass Effect: Andromeda.

    Plus jeden vtipný png. Je skutečně v zájmu vesmíru, aby se lidstvo rozšiřovalo do další galaxie? Posuďte sami.
    • 0011
      Jsou to, jak už "naznačuje" ten nápis presets. Osobně jsem radši, když hráč má pevně danou postavu a nemá na výběr ani ty presety, protože já než jsem spokojený s tvorbou postavy, tak u toho strávím klidně i několik hodin proložených obědem a pauzama na cigára
    • frag.ment
      *11* *11* *11* TO je fakt humáč *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit