-
Obrazem (1 / 2): Takto by mohla vypadat infikovaná zvířata v The Last of Us.
Tak ten lev je ale fakt úžasně udělaný ! *3* -
-
Ten je fakt brutální:)
-
-
Vubec by nebylo spatny, kdyby do pokracovani zakomponovali i infikovana zvirata.
-
-
Infikovaný jsi měl opičky v TLOU *1* Jinak když jsi s Ellie potkal žirafy, to byl asi nej moment ze hry -
-
infikovany opicky si ted fakt vubec nepamatuju, v jaky to bylo casti? a souhlas, zifary byly kouzelny, to umi snad jen v naughty dog -
-
V ty univerzite... Nejdrive jste je videli kdyz jsi prijizdel na koni a pak uvnitr univerzity a kdyz jsi nasel jeden z zaznamniku tech doktoru tak na tom rikal, ze opice jsou infikovany a dokonce ho pokousali a proto se pak zabil
-
-
-
-
-
-
Interaktiní grafické srovnání PC a X360 verze hry Crysis 3. Komu je to málo, nabízíme navíc porovnání...
Včera jsem tu betu zkoušel na Xboxu a tak hnusné to teda není. -
-
Taky mi to nepříjde tak hnusný jako na tom srovnání :) hraju obě verze ( Pc - Xbox )
-
-
UbiSoft odhalilo oficiální obaly hry Watch Dogs.
A je pekne hnusnej...
Tohle je jak "Your friendly generic triple A shooter"... -
Sony DRM pro PS4 nechystá, ale vydavatelé třetích stran mohou DRM u bazarovek aplikovat.
Aktualizace: Sony objasnila, že DRM pro jejich použité hry se bude vztahovat pouze na multiplayerové online hry. Nice try Xbox *4* -
Benchmark nově vydané grafické karty AMD Radeon RX 480 v jednadvaceti hrách.
Zvažuju nákup RX 480, výkon vypadá v pořádku a Strix verze by měla snad vyřešit největší potíže. Docela mě k tomu ale láká monitor Samsung S27E370, 27palcové PLS s Freesyncem a 60Hz - osobně mi 60 fps stačí, je to podle mě naprosto ok a díky RX 480 a Freesyncu bych mohl všechno ve hrách ohulit naplno a kdyby fpska klesla občas pod 60, tak by mě to nemuselo trápit. Napadá vás jiné podobné (budget-friendly) řešení pro co nejlepší hraní ve FullHD? Monitor nutně nepotřebuju, mám 50palcovou plazmu, takže alternativou by byla asi GTX 1070, která by mi dovolovala zapnout adaptivní V-sync a pod 60 FPS bych se taky neměl dostat, cenově +- nastejno. -
-
freesync je uplne v poho, mam doma taky monitor. nevies rozoznat, ci mas 30 alebo 60 fps, vsetko je uplne plynule
-
-
DICE: Singleplayerová kampaň v Battlefield 3 Vás má hlavně pořádně připravit na multiplayerové...
Tim ze nas nenecha pilotovat letadlo? Bych jim dal nejradsi pohlavek za to.... -
-
Jsem rád. Pilotování v BF mě vůbec nebaví a hlavně - vůbec mi nejde. Bylo by to pro mě frustrující a myslím, že nejsem sám, kdyby mi tam vnutili lítat letadlem. Ale třeba možnost vybrat si, jestli chci tím letadlem letět sám tam být mohla.
-
-
Takhle vypadá Battlefield 3 na třech monitorech s rozlišením 6040x1080p.
Vážená redakce, opravte si prosím chybku je to Battlefield 4 a ne 3. ;-) -
-
Jen důkaz, že to vypadá stejně a normálně to člověk nerozezná... :))
-
-
Něco na tom bude :-D
-
-
-
Mario, hrdina nejednoho fanouška videoher, skončil na ulici.
Kam ten svět spěje... -
-
To viš kríze.
-
-
QuakeCon
QL Duel Masters o tretie miesto po 21:00 (tox vs evil). Finále až o 5:00 :(
http://www.twitch.tv/quakecon
btw: CTFko bolo tento rok asi naj v histórii QuakeConu. -
-
gg
-
finále ma trochu sklamalo a ceremónia bola hrozná ale celkovo super. I keď mám trochu obavu o budúcnost turnaja, bola by škoda prísť o tak skvelé súboje.
Finále Duel : https://www.youtube.com/watch?v=zD6WStCFnGk
Bronz Duel : https://www.youtube.com/watch?v=YiGc04s8PL8
Finále CTF: https://www.youtube.com/watch?v=EHKPIrKmAps
Odporúčam : https://www.youtube.com/watch?v=0eaR6XcQkhU&list=PLMo-J9NA2muroDX-U2ezP6dvs4aaSfJho
-
-
Pro ty místní "youtube hráče"
http://youtu.be/bhPQRI_JW3c
Last of Us, pribeh se vsim vsudy, ne jen vytazene cutsceny, takle se to má dělat :) Ja na to nekoukal, jsem teprve lehce za polovinou v hraní, ale tenhle maník to má vždy povedený -
-
Tak hra je opravdu zábavná, zatím odehrány asi jen 3 hodiny. Ale na jeden neduh jsem narazil hned ze začátku a nikde ho nikdo nezmiňuje - hned při prvním vstupu na "otevřené" prostranství, kde jsou stromy, keře atd, tak jde framerate do kytek, nebo se aspoň obraz při otáčení dost prapodivně hýbe a nevypadá to vůbec hezky..
-
-
Me za celou hru fps kleslo jen 2x a to vzdy v interieru a pri rozsviceni baterky, to je divny ze se ti to seka... Mozna mas jen citlivejsi oci, nebo by to po resetu neblblo...Teda pokud nemyslis takovej ten prolog, uplne prvnich 15 minut, ten byl celej takovej trosku pomalejsi co se tyce fps, ale nci drastickyho...
-
-
Myslím to, když jsem vylezl poprvé s Tess ven.. Když jsem se rozhlížel po okolí, tak to ty stromy evidentně nestíhalo, ale možná je to jen oko zhýčkaného bývalého PCčkáře a neberu to nějak dramaticky :-) Jinak zatím super i když plížení mi moc nejde a nakonec to končí těžkou přestřelkou (když jsem šel pro Elly, tak nezustal nikdo z enemy naživu), ale to se poddá :-)
-
-
Je to mozny no, ja byl zprvu taky haklivej a ja kto slo pod 30fps hned jsem se bouřil *2* Já to naopak vetsinu prosel plizenim a kosil jen kdyz to nevyslo, oboje ma svoje kouzlo, oboje je neuveritelne propracovany...po 10 hodinach me porad nektery detaily prekvapovaly (ve vsem, ze reagujou kdyz do neceho strcis, krev ktera opravdu tece a nedela jen potisk na zdi/lidi atd...) Zavidim ze to mas cely pred sebou :)
-
-
-
-
Díky, na něco takovýho jsem čekal *1*
-
The Last of Us
Sakra to už jsi v půlce *1* ? Kolik máš tak odehráno ? Jenom tak abych věděl jestli se mám těšít na dlouhou hru *3* . Naughty Dog říkalo, že to je nejdelší hra co zatím udělali... Doufám že The Last of Us není jednohubka, která má 12 hodin... Doufám aspoň ve 20 hodin. *3* -
-
Jsem 62% v story a mám nahráno 8hodin a asi 20 minut...Takze hra vydrzi tak 14-15 hodin, ale jsou lidi co to hrajou 20 hodin, zalezi jak moc vse prolejzas, jestli lezes do kazdyho baraku v ulici (protoze vetsinou je vse pristupny) ja prolejzam tak polovinu, mozna trosku vic, takze to nebudu mit na 20 hodin ale i tak 14-15 hodin je krásny...Hlavne ta hra ma naprosto uzasnou atmosferu a jak hraju uz 2 dny 4hodiny denne jsem do toho zazranej jako jsem byl jen parkrat... Uzij si to
-
-
Děkuji za info *3* .
-
-
Tak dohráno, 13.5 hodin, nelezeno cca 70% vsech predmetu a rozhovoru a musim rict ze ... uzasny *3*
-
-
Nic se neboj, já jsem jeden z těch hráčů, kteří tlemí úplně na všechno a prolezou i kout, kde nic evidentně není :) Spoilerů se bojím pořád, jsem rád, že ani ty recenze nic zásadního neprozradily. A právě těch všelijakých detailů si všímám nejvíc. Někdy jsou až doslova přehlédnutelné, ale když si jich člověk všimne, tu celkovou parádní atmosféru to dokresluje o to víc.
Jinak už teď jsem si jistý, že to po dohrání rozehraju hned znova. Last Light jsem teď dojel 3x, tak tohle budu muset už jen z principu aspoň 4x :)
Já mám vedle Sci-Fi ty postapokalyptické žánry taky strašně rád (nejradši) a pomalu si tu situaci, jak ji Naughty Dog vykreslili ani nedokážu představit provedenou lépe. Rozhodně ta hra momentálně zastínila všechno, co jsem za poslední dobu hrál a to napříč všemi platformami. Na všech platformách bude ještě do vánoc tolik co hrát (+ resty), ale téhle hře udělám asi spešl poličku z mahagonu ;o) -
Rozhodne, zacatek byl paradni, i ta dalsi cast ve meste, pak to pro me bylo asi tak hodku/dve prumerny ale to bylo tim ze jsem to sel 3x kuli rozbitym savum *15* Pak se to rozjede a zpomalí až v poslední misi (která mě bohužel nesedla, ale to v žádnym pripade nijak nezkazi hru, porad bych dal 10/10 a jedna z nej her co jsem kdy hral)... Postupem casu jsme si uvedomoval jak ten svet je hrozne uveritelnej a to tam je vse zarostli a opusteny, ale uplne z toho vidis opustenej svet, vse narychlo nechany zasebou a hlavne prezit a ty "banditi" taky nejsou klišé z filmů ale tak jak bych očekával že se některý lidi po takovyhle katastrofe budou chovat...Proste pokud bych mel verit ze se nekdy neco podobnyho stane, takle bych si predstavoval ze svet dopadne... Nedoakzu ani napsat jak moc nadsenej z toho jsem a zaroven ti nechci nic vyspoilerovat, ale budeš koukat... Hlavně koukej okolo, pořád (až teda pujdes s Ellie, do ty doby tě to vede za ručičku)...Detaily ktere treba i nekdo prehlidne ten svet delaj strasne uveritelnej... Je to mozna tim ze jsem to dohral vpodstate na 2 zatahy takze jsem byl zblblej a zazranej, ale kdyz jsem na dalnici prohledaval v kolone opustenejch aut kufry pro zasoby a nasel pred karavanem mrtvolu a fotkou 4-členný rodiny a uvnitř karavanu mrtvoly zabalený v prostěradlech, z toho 2 očividně dětský neberes to jako nejakou nucenou ukazku krutosti ve hře ale doslova chápeš tu beznaděj protoze ti to ND naprosto perfektně popisuje už od první minuty... No, užij si to, už se těším na prázdniny až to projedu znova *1*
-
Já mám volno až teď pondělí a úterý. Od pátku 12ky a po večerech jsem to tak pošmudlal do čtvrté kapitoly. Už ten začátek mi dal jasně najevo, že je to přesně to co jsem čekal. Hra v kvalitách série Uncharted, ale ve vážném prostředí s vážnými charaktery a vykreslením všeho majstrovským šmahem Naughty Dog. Ve vyprávění příběhu a vykreslení charakterů je beru jako jedny z nejšikovnějších studií, ne li vůbec jako studio nejšikovnější. A to to má být prej od půlky ještě hustší (je to pravda?) :) Taky první, a asi i na hodně dlouhou dobu poslední sběratelská edice, co jsem si koupil :) Ale utíkal jsem s ní z obchodu domů, jako zamlada :)
Ještě 3 hodiny v práci. To budou zase nejdelší 3 hodiny za poslední 3 roky :D Zásoby jídla a pití nakoupené a jestli to tak půjde dál, přikoupím ještě dva pytle rýže.
-
-
-
-
-