-
"Ceny" za nejlepší hry roku - TotalBiscuit, Jim Sterling
TB - https://www.youtube.com/watch?v=jTZyr6iaYIc (Pod videem máte seznam kategorii a čas)
Jim Sterling - https://www.youtube.com/watch?v=S2TNk10uC5E -
-
Oba "nečekaně" zvolili jako jednu z "TOP" her Undertale. (JS v jeho top 6 a TB 3 nominace a cena za největší překvapení roku). Na Tiscali nemá ani kartu ... smutné ....
-
-
to vis pro redakci dalsi neznamo stejne jako bylo rocket league..
-
Dyť tu není ani recenze na fantastické DLC k Bloodborne, kompletně všechny hry na WiiU tu nejsou, tak nechápu, proč se rozčilovat na Undertale, to je malá záležitost.
-
Jo, přesně, Undertale je jedna z nejlepších her vůbec, podle mě. A to jsem neposílal Co-optional Podcast(TB,Jesse Cox, Dodger) ceny, kde Undertale nominovali snad v každé kategorii.
-
-
-
Humble Bundle zbytky
PLUG & PLAY - 7FG46-7R8VX-L9CR6
Overlord™ - 38R99-CNLLA-CZBF0
Operation Flashpoint: Red River - 78T2G-TATR0-52WKJ
Operation Flashpoint: Dragon Rising - NMYZF-D4GZZ-V44N4 -
Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…
Odpouštím vám. Příště pro něj pošlete soukromý vrtulník za prachy z donate programu. -
V Dead Space 3 bude akčnější a neleznete v něm systém krytí a univerzální munici.
aneb jak zkazit hru *9* -
"Výnos Zaklínače 3 na Steamu přesáhl 50 milionů dolarů. CD Projekt tak z dalších prodejů obdrží již 80 % zisku."
Ani se nedivím, že při takový marži vývojáři upřednostňují EGS. Po odečtu daní jsou skoro na jen 50%.
-
-
Upřednostňují? To, co vyjde na Epicu za rok, má Steam tak za hodinu...Prodeje Metra a ostatních her naprosto katastrofální. Jediné tři hry od 3. stran přesáhly prodej 500k a to Borderlands 3, World War Z a TPS kopie Factoria Satisfactory.
Jinak marže 30 % má Microsoft, Sony, GoG atd....Naprosto normální taxa.
A v roce 2019 u Epicu: 108 miliónů účtů utratilo za hry třetích stran ani ne 300 miliónů.Kolik že je to dolarů na jednoho? Ani ne 3 dollary? Ty jo, vývar jak prase..Jindro, evidentně stejná inteligence jako Bureš na profilovce...
-
-
Steam je akorát tak plnej totálního odpadu, kterej patří někam na superhry.cz, takže že je tam hodně her fakt není výhra.
-
-
Výnos Zaklínače 3 na Steamu přesáhl 50 milionů dolarů. CD Projekt tak z dalších prodejů obdrží již 80 % zisku.
Opravdu ho upřednosťňují ? Možná ano, ale jen v případě, když jim bude zaplacena exkluzivita. Jinak samozřejmě jdou na Steam a tam je 30%, což je v průmyslu normální a má to tak většina storů. S tím rozdílem, že Steam je z nich opravdu nejpromakanější a nabízí servis jak pro hráče tak vývojáře.
-
kolik sis toho kouli na epicu?
-
-
Nic a na steamu taky nic. Co chtěl básník říci?
-
-
Že 30% a 15% je furt stejný když si nic nekoupíš.
-
A kde že tedy nakupuješ Jindriško?
-
-
Na PS storu pod Sony. To jsou stejný zlodejsky sv*** jako steam nebo JRC
-
-
-
-
-
Šťastné a veselé!
Přeji krásné prožití svátků zdejšímu osazenstvu Games.cz. A to samozřejmě jak našim milým redaktorům, které nás, ubohé nevděčníky, krmí literárně (a v rámci YT i audiovizuálně) hodnotným obsahem, tak i všechny čtenáře, horlivé diskutéry (především ty, co se nesnaží vyvolávat hádky), i náhodné kolemjdoucí.
V duchu Vánoc a místní retro sekce přihazuji také klíč na hru Secret Agent - plošinovka z roku 1992 od 3D Realms (toho času ještě pod hlavičkou Apogee) vycházející z jejich předchozí Crystal Caves. Je to verze pro Steam, obsahuje všechny tři epizody, a dle mých zkušeností funguje bez problémů. Osobně jsem před lety u téhle hry strávil moře času, takže jsem zvědavý, zda se najdou i další pamětníci:)
Klíč: 7FMGL-42ZLL-DG2RA
A těm, kteří slaví jiné verze svátků/jedou podle juliánského kalendáře/absolutně bojkotují vše kolem Vánoc přeji alespoň hezký den:) -
-
už je pryč :-/
-
-
To je mi líto, bohužel u veřejně hozených klíčů se málokdy ozve ten, kdo ho vezme jako první. I tak šťastné a veselé:)
-
-
-
Zadáním kódu (08347-97365-66457, Refferal: Evolvetown) na stránce pro majitele Xbox One či PS4/PC dostáváte šanci vstoupit do alfatestu Evolve, který se uskuteční 30. 10 - 2.11.
Nechápu smysl toho kódu, když ho může mít kdo chce :) -
Fanouškem vytvořený N7 oblek z Mass Effect 3 je ve dražbě, tak na co ještě čekáte?
"Shipping is NOT available internationally, sorry.."..bohužel -
Dwarfs!?
Vymenim steam key na Dwarfs!? (9 euro) za jinou hru *3* -
-
Nerozdávalo se to nedávno ve velkém na Steamgifts? *15*
-
-
ano *15*
-
-
prej obchodník :D
-
-
Dragon'S Dogma módy
Už se začínají objevovat první módy. ENB, vyšší textury, přebarvené brnění, původní title song, apod.
Více na DD nexusu - http://www.nexusmods.com/dragonsdogma/?
nebo na tomhle subredditu - https://www.reddit.com/r/dragonsdogmods
Pro fanoušky Berserka existuje i mód, který nahradí úvodní písničku písničkou Forces z Berserka(https://www.youtube.com/watch?v=NkYYYew8CUI), s licencovaným brněním z konzolové verze to ale vypadá prozatím bledě, ve hře jsou stále jejich staty, ale chybí tam modely.