Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon

    "Ceny" za nejlepší hry roku - TotalBiscuit, Jim Sterling

    TB - https://www.youtube.com/watch?v=jTZyr6iaYIc (Pod videem máte seznam kategorii a čas)
    Jim Sterling - https://www.youtube.com/watch?v=S2TNk10uC5E
    • Oba "nečekaně" zvolili jako jednu z "TOP" her Undertale. (JS v jeho top 6 a TB 3 nominace a cena za největší překvapení roku). Na Tiscali nemá ani kartu ... smutné ....
      • to vis pro redakci dalsi neznamo stejne jako bylo rocket league..
      • Dyť tu není ani recenze na fantastické DLC k Bloodborne, kompletně všechny hry na WiiU tu nejsou, tak nechápu, proč se rozčilovat na Undertale, to je malá záležitost.
      • Vogon
        Jo, přesně, Undertale je jedna z nejlepších her vůbec, podle mě. A to jsem neposílal Co-optional Podcast(TB,Jesse Cox, Dodger) ceny, kde Undertale nominovali snad v každé kategorii.
  • Humble Bundle zbytky

    PLUG & PLAY - 7FG46-7R8VX-L9CR6
    Overlord™ - 38R99-CNLLA-CZBF0
    Operation Flashpoint: Red River - 78T2G-TATR0-52WKJ
    Operation Flashpoint: Dragon Rising - NMYZF-D4GZZ-V44N4
  • Mart9

    Vážení čtenáři, omlouváme se, že na dnešek naplánovaný GamesPlay DiRT Rally opět neproběhne. Náš závodní odborník Vašek Rybář bohužel uvízl v zácpě…

    Odpouštím vám. Příště pro něj pošlete soukromý vrtulník za prachy z donate programu.
  • V Dead Space 3 bude akčnější a neleznete v něm systém krytí a univerzální munici.

    aneb jak zkazit hru *9*
  • jindra.veliky

    "Výnos Zaklínače 3 na Steamu přesáhl 50 milionů dolarů. CD Projekt tak z dalších prodejů obdrží již 80 % zisku."

    Ani se nedivím, že při takový marži vývojáři upřednostňují EGS. Po odečtu daní jsou skoro na jen 50%. 

    • Veskoslav

      Upřednostňují? To, co vyjde na Epicu za rok, má Steam tak za hodinu...Prodeje Metra a ostatních her naprosto katastrofální. Jediné tři hry od 3. stran přesáhly prodej 500k a to Borderlands 3, World War Z a TPS kopie Factoria Satisfactory.


      Jinak marže 30 % má Microsoft, Sony, GoG atd....Naprosto normální taxa.


      A v roce 2019 u Epicu: 108 miliónů účtů utratilo za hry třetích stran ani ne 300 miliónů.Kolik že je to dolarů na jednoho? Ani ne 3 dollary? Ty jo, vývar jak prase..Jindro, evidentně stejná inteligence jako Bureš na profilovce...

      • jindra.veliky

        Steam je akorát tak plnej totálního odpadu, kterej patří někam na superhry.cz, takže že je tam hodně her fakt není výhra.

    • Výnos Zaklínače 3 na Steamu přesáhl 50 milionů dolarů. CD Projekt tak z dalších prodejů obdrží již 80 % zisku.

      Opravdu ho upřednosťňují ? Možná ano, ale jen v případě, když jim bude zaplacena exkluzivita. Jinak samozřejmě jdou na Steam a tam je 30%, což je v průmyslu normální a má to tak většina storů. S tím rozdílem, že Steam je z nich opravdu nejpromakanější a nabízí servis jak pro hráče tak vývojáře. 

    • SalemCZ

      kolik sis toho kouli na epicu?

      • jindra.veliky

        Nic a na steamu taky nic. Co chtěl básník říci? 

        • SalemCZ

          Že 30% a 15% je furt stejný když si nic nekoupíš.

        • Veskoslav

          A kde že tedy nakupuješ Jindriško?

          • jindra.veliky

            Na PS storu pod Sony. To jsou stejný zlodejsky sv*** jako steam nebo JRC

  • Khanemis

    Šťastné a veselé!

    Přeji krásné prožití svátků zdejšímu osazenstvu Games.cz. A to samozřejmě jak našim milým redaktorům, které nás, ubohé nevděčníky, krmí literárně (a v rámci YT i audiovizuálně) hodnotným obsahem, tak i všechny čtenáře, horlivé diskutéry (především ty, co se nesnaží vyvolávat hádky), i náhodné kolemjdoucí.

    V duchu Vánoc a místní retro sekce přihazuji také klíč na hru Secret Agent - plošinovka z roku 1992 od 3D Realms (toho času ještě pod hlavičkou Apogee) vycházející z jejich předchozí Crystal Caves. Je to verze pro Steam, obsahuje všechny tři epizody, a dle mých zkušeností funguje bez problémů. Osobně jsem před lety u téhle hry strávil moře času, takže jsem zvědavý, zda se najdou i další pamětníci:)
    Klíč: 7FMGL-42ZLL-DG2RA

    A těm, kteří slaví jiné verze svátků/jedou podle juliánského kalendáře/absolutně bojkotují vše kolem Vánoc přeji alespoň hezký den:)
    • už je pryč :-/
      • Khanemis
        To je mi líto, bohužel u veřejně hozených klíčů se málokdy ozve ten, kdo ho vezme jako první. I tak šťastné a veselé:)
  • Inquisitor

    Zadáním kódu (08347-97365-66457, Refferal: Evolvetown) na stránce pro majitele Xbox One či PS4/PC dostáváte šanci vstoupit do alfatestu Evolve, který se uskuteční 30. 10 - 2.11.

    Nechápu smysl toho kódu, když ho může mít kdo chce :)
  • Odulin

    Fanouškem vytvořený N7 oblek z Mass Effect 3 je ve dražbě, tak na co ještě čekáte?

    "Shipping is NOT available internationally, sorry.."..bohužel
  • Dwarfs!?

    Vymenim steam key na Dwarfs!? (9 euro) za jinou hru *3*
    • Warriosparky
      Nerozdávalo se to nedávno ve velkém na Steamgifts? *15*
      • ano *15*
    • ucho
      prej obchodník :D
  • Vogon

    Dragon'S Dogma módy

    Už se začínají objevovat první módy. ENB, vyšší textury, přebarvené brnění, původní title song, apod.
    Více na DD nexusu - http://www.nexusmods.com/dragonsdogma/?
    nebo na tomhle subredditu - https://www.reddit.com/r/dragonsdogmods

    Pro fanoušky Berserka existuje i mód, který nahradí úvodní písničku písničkou Forces z Berserka(https://www.youtube.com/watch?v=NkYYYew8CUI), s licencovaným brněním z konzolové verze to ale vypadá prozatím bledě, ve hře jsou stále jejich staty, ale chybí tam modely.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit