-
Nahrajte video s unikátními zážitky, které jsou možné jen v Battlefield 3, a vyhrajte zájezd...
Mam nahrat zasekavani o obrubnik, kamikaze letadla, baserape, tym plnej snajpru neschopnej sebrat vlajku nebo lidi co kradou techniku kdyz ji opravujete? -
-
to posledni snad nemyslis vazne, ne? nemaji ti nepratele rovnou pachat sebevrazdu, aby pana neurazili?
-
-
Mno tak mozna jeste kavicku smim-li prosit.
-
-
Ne, dostanes rpg rovnou do hlavy *1*
-
-
-
Na tom posledním ale není nic špatného.
-
-
Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.
Neni to nějak málo na zkolabování? Snad se občas napil nebo něco snědl ne? -
-
asi ho rozdrapilo... predsa len 40 hodin je 40 hodin *15*
-
-
no nevím, je to divný. já když mám nějaký termíny, tak kolikrát nespím 40 hodin v kuse a většinu času pracuji, na umření se ale potom necítím, ani se mi moc spát nechce, spíš jako kdyby měl člověk tak jedno promile. takže propařit 40 hodin v kuse přeci někoho nezabije a svým způsobem to není ani žádný extrém, člověk prostě jednu noc nespí... pokud se to nepraktikuje často, organizmus by to měl zvládnout, obzvlášť mladýho člověka...
-
-
Každej to má jinak, co ty víš jakou měl životosprávu či zdravotní problémy.
-
Nepraktikuje často - no to bude asi ono. Ach ti asiati... *7*
-
-
-
Tak určitě něco vypil - 4 léčivé a 2 mana lektvary. :)
-
asi se nenapil ani nenajedl
-
-
Odhalení Unreal Engine 4 se prý dočkáme už tento rok. Můžeme tedy očekávat hratelného Samaritana?
Mno, spis by to chtelo udelat novyho Unreala (singleplayer). Jednicka byla jedna z mych nejoblibenejsih her (vcetne datadisku return to na pali). Predelat jednicku i s datacem do novyho enginu by byla senzace. Ale dalsi SP pokracovani by bylo nemene super :). -
První rezence Metal Gear Solid 5: Phantom Pain
JeuxVideo Magazine udělil známku 17/20 (ale bral bych to s rezervou, stejnej magazín dal Watch Dogs 19/20)
Španělský Hobby Consolas dal 97 ze 100. -
Paleta s páčkovačema připravena
Jéééééé a ještě fotku, kde má MS záchody, prosímm, joooo twitter, shitbook, všude to prosím dejte, to bude božííííí. -
The Division
http://whatifgaming.com/the-division-developer-insider-we-already-downgraded-a-few-things -
-
Tak a je to tady! veškerá možná očekávání zmizela už předtím a ted se dokonce vypařila jak pára nad hrncem. *7*
-
stejne naprosta vetšina lidí hraje na medium detaily tak co. hry se neoptimalizujú pro synáčky bohatých podnikatelu. když chceš lepší grafiku tak si udelej sám svoji vlastni hru
-
-
Max, větší žvást už jsem dlouho nečetl..
-
-
-
Zdravím.
Zeno Clash Steam key - https://www.humblebundle.com/gift?key=CZhybDqS7kazpsAu
Batman: Arkham Asylum GOTY - https://www.humblebundle.com/gift?key=Xr7DsHNE4mxqVvxM
F.E.A.R. 2: Project Origin - https://www.humblebundle.com/gift?key=Efvmn2vEucfPxAY4
Poděkování potěší. -
-
na rozdávání klíčů existuje i games.cz skupina: http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali
-
-
Na to nemám, pokud tedy pravidla pořád platí, dostatečně dlouho založený účet na games.
-
-
"Kdyby se přece jen našel někdo, kdo pravidelně chodí na games.cz a stál by o účast ve skupině, tak jedině na základě games.cz účtu staršího 30 dní od data založení skupiny (08.06.2013) "
Jop. -
-
Pravidla doznaji mozna lehkeho updatu (nejpozdeji k 01.01.14), ale zatim nebyl duvod, vicemene mi psal jen jeden vycu*anek za druhym, ktery na steamgifts nikdy nic nedal, na games jsem o nem prakticky nikdy neslysel, ale hrozne moc touzil po tom byt ve skupine, aniz by splnoval pravidla...
-
-
Pokud pravidla upravíte, tak se rád připojím. Do té doby dám občas nějaký klíč, který nebude nikdo z mého okolí chtít, sem.
-
-
-
-
-
ĎAKUJEM
Díky za všetky tri :) -
-
Že se nestydíš...
-
*15*
-
-
-
Takhle léta a do zdi bourá Superman v prostředí GTA IV.
Co to má jako být? *1* -
Nezlobte se na mě ale ten nový design vypadá jak nějaká beta verze toho starého. Za mě nelíbí...
-
Tvůrci Darkest Dungeon hledají další dobrovolníky na pomoc s lokalizací do češtiny, protože momentálně ji dělá jeden člověk.
...a ten se z toho zbláznil, takže i přes časté odbourávání stresu v krčmě, bordelu a usilovné modlení v opatství jsme ho nakonec museli dočasně poslat do sanatoria. -
-
Škoda, že jsi na zrovna DD nenapsal čtenářskou recenzi. Nebo jsi už svoje recenzování pověsil na háček?
-
-
V čtenářských recenzích tady chcípnul pes, takže i když jsem vždycky psal spíš pro srandu králíkům, tak mizivej zájem a nulová reakce mě nemotivujou k vymejšlení čehokoliv krom blbejch keců v diskuzích.
-
-
Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru...
-
-
a malý ten, kdo zná jen malý cíl.
Svatopluk Čech -
-
Ty seš ale hlavička... *1*
-
-
-
-
-