Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nahrajte video s unikátními zážitky, které jsou možné jen v Battlefield 3, a vyhrajte zájezd...

    Mam nahrat zasekavani o obrubnik, kamikaze letadla, baserape, tym plnej snajpru neschopnej sebrat vlajku nebo lidi co kradou techniku kdyz ji opravujete?
    • to posledni snad nemyslis vazne, ne? nemaji ti nepratele rovnou pachat sebevrazdu, aby pana neurazili?
      • Mno tak mozna jeste kavicku smim-li prosit.
        • Ne, dostanes rpg rovnou do hlavy *1*
    • Na tom posledním ale není nic špatného.
  • Osmnáctiletý Tchajwanec zkolaboval a zemřel poté, co bez přestávky 40 hodin pařil Diablo III.

    Neni to nějak málo na zkolabování? Snad se občas napil nebo něco snědl ne?
    • asi ho rozdrapilo... predsa len 40 hodin je 40 hodin *15*
      • ucho
        no nevím, je to divný. já když mám nějaký termíny, tak kolikrát nespím 40 hodin v kuse a většinu času pracuji, na umření se ale potom necítím, ani se mi moc spát nechce, spíš jako kdyby měl člověk tak jedno promile. takže propařit 40 hodin v kuse přeci někoho nezabije a svým způsobem to není ani žádný extrém, člověk prostě jednu noc nespí... pokud se to nepraktikuje často, organizmus by to měl zvládnout, obzvlášť mladýho člověka...
        • EuroSamurai
          Každej to má jinak, co ty víš jakou měl životosprávu či zdravotní problémy.
        • rancor1223
          Nepraktikuje často - no to bude asi ono. Ach ti asiati... *7*
    • CrazyDiamond
      Tak určitě něco vypil - 4 léčivé a 2 mana lektvary. :)
    • asi se nenapil ani nenajedl
  • Odhalení Unreal Engine 4 se prý dočkáme už tento rok. Můžeme tedy očekávat hratelného Samaritana?

    Mno, spis by to chtelo udelat novyho Unreala (singleplayer). Jednicka byla jedna z mych nejoblibenejsih her (vcetne datadisku return to na pali). Predelat jednicku i s datacem do novyho enginu by byla senzace. Ale dalsi SP pokracovani by bylo nemene super :).
  • Kozy

    První rezence Metal Gear Solid 5: Phantom Pain

    JeuxVideo Magazine udělil známku 17/20 (ale bral bych to s rezervou, stejnej magazín dal Watch Dogs 19/20)

    Španělský Hobby Consolas dal 97 ze 100.
  • Paleta s páčkovačema připravena

    Jéééééé a ještě fotku, kde má MS záchody, prosímm, joooo twitter, shitbook, všude to prosím dejte, to bude božííííí.
  • ucho

    The Division

    http://whatifgaming.com/the-division-developer-insider-we-already-downgraded-a-few-things
    • Jack1947
      Tak a je to tady! veškerá možná očekávání zmizela už předtím a ted se dokonce vypařila jak pára nad hrncem. *7*
    • stejne naprosta vetšina lidí hraje na medium detaily tak co. hry se neoptimalizujú pro synáčky bohatých podnikatelu. když chceš lepší grafiku tak si udelej sám svoji vlastni hru
      • frag.ment
        Max, větší žvást už jsem dlouho nečetl..
  • Larky
    Zdravím.

    Zeno Clash Steam key - https://www.humblebundle.com/gift?key=CZhybDqS7kazpsAu

    Batman: Arkham Asylum GOTY - https://www.humblebundle.com/gift?key=Xr7DsHNE4mxqVvxM

    F.E.A.R. 2: Project Origin - https://www.humblebundle.com/gift?key=Efvmn2vEucfPxAY4

    Poděkování potěší.
    • ucho
      na rozdávání klíčů existuje i games.cz skupina: http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali
      • Larky
        Na to nemám, pokud tedy pravidla pořád platí, dostatečně dlouho založený účet na games.
        • Jack1947
          "Kdyby se přece jen našel někdo, kdo pravidelně chodí na games.cz a stál by o účast ve skupině, tak jedině na základě games.cz účtu staršího 30 dní od data založení skupiny (08.06.2013) "

          Jop.
          • Pravidla doznaji mozna lehkeho updatu (nejpozdeji k 01.01.14), ale zatim nebyl duvod, vicemene mi psal jen jeden vycu*anek za druhym, ktery na steamgifts nikdy nic nedal, na games jsem o nem prakticky nikdy neslysel, ale hrozne moc touzil po tom byt ve skupine, aniz by splnoval pravidla...
            • Larky
              Pokud pravidla upravíte, tak se rád připojím. Do té doby dám občas nějaký klíč, který nebude nikdo z mého okolí chtít, sem.
    • ĎAKUJEM

      Díky za všetky tri :)
      • Miserius
        Že se nestydíš...
      • Vrook
        *15*
  • obracenyKybl

    Takhle léta a do zdi bourá Superman v prostředí GTA IV.

    Co to má jako být? *1*
  • Nezlobte se na mě ale ten nový design vypadá jak nějaká beta verze toho starého. Za mě nelíbí...
  • MickeyMutant

    Tvůrci Darkest Dungeon hledají další dobrovolníky na pomoc s lokalizací do češtiny, protože momentálně ji dělá jeden člověk.

    ...a ten se z toho zbláznil, takže i přes časté odbourávání stresu v krčmě, bordelu a usilovné modlení v opatství jsme ho nakonec museli dočasně poslat do sanatoria.
    • PreidaQ
      Škoda, že jsi na zrovna DD nenapsal čtenářskou recenzi. Nebo jsi už svoje recenzování pověsil na háček?
      • MickeyMutant
        V čtenářských recenzích tady chcípnul pes, takže i když jsem vždycky psal spíš pro srandu králíkům, tak mizivej zájem a nulová reakce mě nemotivujou k vymejšlení čehokoliv krom blbejch keců v diskuzích.
        • Chim
          Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru...
          • Draken69CZ
            a malý ten, kdo zná jen malý cíl.

            Svatopluk Čech
            • Chim
              Ty seš ale hlavička... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit