Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3. giveaway na GmG :)

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/strategy/unstoppable-gorg/
    • *2* Tak si říkám co že mi to uteklo v akci ..... a Hele právě nezastavitelný GORG .... a 15 minut do konce akce ....:D Díky
      • jeste bude jeden http://blog.greenmangaming.com/2013/02/the-grand-playfire-gmg-giveaway.html
  • Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....

    Tak tomu se muze clovek jenom smat, ale nic jineho ani necekam. Holt za co jini dostavaji 70% muze CoD pocitat s 90%. Nastesti CoD uz jde tak nejak mimo me. *5*
  • Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...

    Snad tam ze sebe nebudou dělat blbce v nejakých rádoby vtipných scénkach a budou mít aktualní recenze ke hrám.To úplně k překonání GP stačí.
  • A protože už dlouho nikdo nic nenabízel, tak tady je klíč na Warlock: Master of the Arcane na Steam :) FBE5R-N36KR-AD38P

    A ještě na Europu Universalis III DHMP4-LIXDT-DAQCZ
    • Díky za Warlock
    • Z Xbox LIVE Marketplace se přejmenovalo na Xbox Games Store.

      Díky za tu Europu :)
  • Stráže v Thief budou reagovat na hluk snímaný Kinectem či PS4 mikrofonem.

    Takze kdo ma psa nebo maly dite ma smulu :D
    • kennyB
      A hlavně při hraní nepít žádné nápoje, kde je hodně bublinek :D Ale jinak je to dobrej nápad. Budu se plížit a v pokoji mi náhodou něco udělá hluk a už mám po steathu *3*
      • C-BEAM
        čo je dobré na tom, že zvuk ktorý s hrou nemá nič spoločné bude ovpyvnovat hru ? Ja tam vidim jediné pozitívum, človek môže použivat svoj hlas na odlákanie stráží, jednoducho niečo poviem, AI to zaregistruje, pôjde to preskúmať a ja ho zatiaľ obídem.
        • kennyB
          V tom je to právě dobré, že si takhle můžeš stráže odlákat. Horší už bude, když se nedopatřením prozradíš.
      • Jack1947
        No, tak prece jenom ta obtiznost bude ztizena a ne ze ne. *4* ( i kdyz jen na nextgenu).
    • Inquisitor
      Nebo uřvaný sousedy :)
  • Malleth

    EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.

    Pravda že to ovládací chtělo už vylepšit.

    Takový dvě perly hned po sobě?
  • Miserius

    World War Z zdarma na Epic Storu :)

    • Jack1947

      TY ještě žiješ ? 😱 že si tu asi 5 let nebyl !

      • Miserius

        Karanténa mě dohání k zoufalým činům...

        • Jack1947

          Aha tak to je hezké že ses stavil 😀😉

  • Redesign ujde, takový mírný pokrok v mezích zákona, ale ten gigantický font je na prd. Chce to zmenšit.
  • PCars vs. DriveClub

    https://www.youtube.com/watch?v=EI6JZV-7jiA

    Hodím své malé zhodnocení. Project Cars vypadá jako hra na PS3 a DriveClub vypadá prostě skvělé a odpovídá roku 2015...
    • ucho
      DriveClub má taky mnohem lepší kameru. Dodává lepší pocit z jízdy.
      • Vis musim te zklamat ale 90% PC hracu hraje pohledem z auta a hraje na volantu, takze zadne knipl na kole a pohled zpoza auta, my zavodime.
        • ucho
          To máš z nějaké statistiky, nebo sis to číslo vycucal právě z prstu? ;)
          • Asi jen 10-20% hráčů používá pohled z poza volantu. Já třeba jo, je to.. realističtější :)
    • Vojta_Ilavsky
      Pcars vypadá na konzolích naprosto ohavně.
      https://www.youtube.com/watch?v=BUZanIi5DiM Na Xku to nebude o moc lepší... *1*
      • Hanzales
        Zbytečné se zase přít ;o) Jednak obojí vypadá parádně a jednak zase srovnáváte hrušku a jablko. Jablka (ne ty nakouslý) už žeru co vyšel první build a jsou super a jakmile si pořídím PS4, beru k němu i hrušku, na kterou se taky těším :) Jinak pokud to vezmeme čistě "graficky", u pCars je třeba počítat s dynamickou proměnou počasí. Když si dáte lehký déšť v podvečer, pak přestane pršet a začne se ztmívat, do toho dynamicky nasvícené mráčky, to nikde jinde neuvidíte. no a co se týče arkád, jsem si jist že DriveClub mně bude bavit mnohem více, než co mám k dispozici nyní. AC vynechávám záměrně, protože to je cibule. Je to něco úplně jiného než ovoce a (osobně) se nedá bez toho existovat :D
        • v DriveClubu je dynamické počasí a vypadá to grandiozně...
      • No a na PC na max detaily vypada krasne,kdyz sleduju replay mam pocit ze cucim na skutecny zavody.
        Navic to urcite neni simulator, ale semisimulator, a da se z toho udelat i arkada, je to komplexni a skvela zavodni hra ktera bude prakticky nesmrtelna.
        • na PC na max to pořád vypadá o dost hůře než DriveClub, ale co už no. Jinak tvoje kecy *1* Asi jak to, že 960 GTX zvládne vše na max pří 60 FPS *1* Přitom je to jen předražený shiit *3* Ty nesmrtelná teto *15*
          • Jinak me jeste zajima jestli hrals Project Cars a videls na vlastni oci, nebo je to klasicka debata s trolem, a taky me zajima jestli jede Driveclub v 75FPS jako me Projec Cars.
            • ucho
              říká ten, který DriveClub nehrál...
              • Reakce na příspěvek:

                A ja nekde rikam jak Driveclub vypada, nebo to nejak hodnotim??? Ne, pisu pouze o Project Cars, tak se nauc cist vemeno!!!
            • Mám slušné PC a PS4. Takže snad ti tato odpověď stačí
              • Reakce na příspěvek:

                Ok, jinak myslim ze je furt zbytecny se hned hadat ne? Ja bych ty hry vubewc nesrovnaval. Jaky sou v Driiveclub trate, realny nebo vymysleny? A bezi to v 60 snimcich? Zavodni hra musi bezet aspon minimalne tech 50 snimku.
          • Tak me je vcelku fuk jak vypada Driveclub :-) A ani to nevim, auta nehraju na gamepadu, stejne jako si treba na kolo nemontuju knipl.
    • *1* Možná jsi se jen přeřekl ,ale s propracovaností herních mechanismů by to mělo být právě naopak ... . *7*
      • hodnotím grafiku a tam je DriveClub několik tříd před PCars, navíc Driveclub je arkáda a jako arkáda to funguje, PCars je simulátor a jako simulátor to nefunguje viz nerealná fyzika, auto nesmyslně klouže apod...
        • C-BEAM
          Keď ideme do detailov tak P.C. má lepšie stromy i textúry, prostredie pôsobí uveritelnejšie, nehovorím, že krajšie ale tak nejak menej kýčové. P.C. ale potápa osvetlenie vďaka čomu pôsobí miestami neuveritelne plocho a trochu old-gen, je to škoda, pretože na niektorých záberoch mali osvetlenie premakané a tam sa nechytal ani DriveClub ktorý ho má zdá sa vynikajúco nastavené všade a takisto má lepšie efekty čo sa týka vody. DriveClub je proste eye-candy titul pre masy cielený s priam chirurgickou presnosťou.
          • mě to nedá *15* Ty opravdu tvrdíš, že PC má lepší stromy? Kurvaa jsi slepej nebo blbej nebo obojí nebo jsi jen další troll-čobol ze Sectoru???
            • kennyB
              Jo Lukáši, déšť je v DC nejlepší, jaký jsem zatím ve hře viděl. Mimoto okolí tratě přidává na zážitku z hraní, kolikrát jsem si v GT během jízdy jen tak prohlížel prostředí okolo tratě. Jenže to klávesáci asi neřešej *7*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja si bohate vystacim s destem v Project Cars. Zavodni hry hraju zhruba od roku 2002 na volantu a uz bych nemohl jinak.
                Jinak vam ale peknou hru na PS4 preju, akorat ja nejsu schopne hrat zavodni hry v 30FPS a na gamepadu.
            • Draken

              A dest, nezapomen na dest *1* Jinak tak to doapda kdyz hrajes zavodni hry na gamepadu, mas cas resit takovy kraviny, pac jizdni model vlastne nepoznas *2*
            • proč sem trolle dáváš photoshop. Udělej screen z toho včerejšího videa ne? *15* *15* *15*
            • drakene ty tupoune, tady se ale neporovnáva kvalita hry, ale kvalita grafiky obou her, i to video porovnáva grafiku a ne hratelnost. Tak se vzpamatuj...
            • Draken69CZ
              Takže dobrou závodní hru dělají stromy kolem trati? Ok koukám že se tu baví opravdoví fanoušci žánru.
            • promiň, ale stromy v DC mají milionkát lepší texturu a dokonce to vypadá jako strom a ne jak nějaká rozplizlá textura na trati. Takže tady děláš blázna buď ze mě nebo ze sebe......
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                toto na mňa nepôsobí ako rozplzlá textúra na trati :
                http://static1.gamespot.com/uploads/original/1335/13359975/2641123-5044808406-SX4Ci.jpg

                skôr toto :
                http://i.cubeupload.com/3CgMHV.jpg
                http://abload.de/img/driveclubnormalcaaynnouwj.png
                http://abload.de/img/dc1114fj7.jpg

                ale zase niekde vyzerajú stromy v P.C. hrozne hlavne vďaka plochému osvetleniu. V DC vyzerajú výborne keď je pod mrakom, s vyšším kontrastom a do toho filter a je to super, z toho by sa mali poučiť ľudia zodpovední za P.C.
            • kennyB
              Strom, který vypadá kýčovitě???
              Co je na tomhle kýč https://www.youtube.com/watch?v=hkPkz72ddJ0 ???
            • C-BEAM
              pôsobia na mňa uveritelnejšie, stromy v DC majú viac detailov, lepší model ale vyzerajú kýčovito trochu ako stromy zo Skyrimu. A nauč sa správať slušne, takýto spôsob diskusie ma fakt nebaví.
          • lepší stromy... ok dál jsem nečetl *15*
  • http://www.youtube.com/watch?v=8_gt3UzNxgY
    • Inquisitor
      Pěkný shrnutí. Osobně mi nejvíc lezou na nervy ty "nepřekonatelný" překážky, jako půl metrová zídka apod.. Ryze náhodně příhodně postávájící výbušný sudy jsou taky pěkná blbost, ale s nima je někdy aspoň zábava :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit