-
3. giveaway na GmG :)
http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/strategy/unstoppable-gorg/ -
-
*2* Tak si říkám co že mi to uteklo v akci ..... a Hele právě nezastavitelný GORG .... a 15 minut do konce akce ....:D Díky
-
-
jeste bude jeden http://blog.greenmangaming.com/2013/02/the-grand-playfire-gmg-giveaway.html
-
-
-
Příští Call of Duty od Sledgehammer bude podle vývojářů hrou s průměrným hodnocením min....
Tak tomu se muze clovek jenom smat, ale nic jineho ani necekam. Holt za co jini dostavaji 70% muze CoD pocitat s 90%. Nastesti CoD uz jde tak nejak mimo me. *5* -
Dnes ve 13.25 si na Primě Cool odbude svou premiéru herní pořad Re-Play. Spolupracuje na něm i...
Snad tam ze sebe nebudou dělat blbce v nejakých rádoby vtipných scénkach a budou mít aktualní recenze ke hrám.To úplně k překonání GP stačí. -
A protože už dlouho nikdo nic nenabízel, tak tady je klíč na Warlock: Master of the Arcane na Steam :) FBE5R-N36KR-AD38P
A ještě na Europu Universalis III DHMP4-LIXDT-DAQCZ -
-
Díky za Warlock
-
Z Xbox LIVE Marketplace se přejmenovalo na Xbox Games Store.
Díky za tu Europu :)
-
-
Stráže v Thief budou reagovat na hluk snímaný Kinectem či PS4 mikrofonem.
Takze kdo ma psa nebo maly dite ma smulu :D -
-
A hlavně při hraní nepít žádné nápoje, kde je hodně bublinek :D Ale jinak je to dobrej nápad. Budu se plížit a v pokoji mi náhodou něco udělá hluk a už mám po steathu *3*
-
-
čo je dobré na tom, že zvuk ktorý s hrou nemá nič spoločné bude ovpyvnovat hru ? Ja tam vidim jediné pozitívum, človek môže použivat svoj hlas na odlákanie stráží, jednoducho niečo poviem, AI to zaregistruje, pôjde to preskúmať a ja ho zatiaľ obídem.
-
-
V tom je to právě dobré, že si takhle můžeš stráže odlákat. Horší už bude, když se nedopatřením prozradíš.
-
-
No, tak prece jenom ta obtiznost bude ztizena a ne ze ne. *4* ( i kdyz jen na nextgenu).
-
-
Nebo uřvaný sousedy :)
-
-
EA: Ovládací v Need for Speed: Rivals je tak jednoduché, že by ho zvládla i vaše matka.
Pravda že to ovládací chtělo už vylepšit.
Takový dvě perly hned po sobě? -
World War Z zdarma na Epic Storu :)
-
-
TY ještě žiješ ? 😱 že si tu asi 5 let nebyl !
-
-
Karanténa mě dohání k zoufalým činům...
-
-
Aha tak to je hezké že ses stavil 😀😉
-
-
-
-
Redesign ujde, takový mírný pokrok v mezích zákona, ale ten gigantický font je na prd. Chce to zmenšit.
-
PCars vs. DriveClub
https://www.youtube.com/watch?v=EI6JZV-7jiA
Hodím své malé zhodnocení. Project Cars vypadá jako hra na PS3 a DriveClub vypadá prostě skvělé a odpovídá roku 2015... -
-
DriveClub má taky mnohem lepší kameru. Dodává lepší pocit z jízdy.
-
-
Vis musim te zklamat ale 90% PC hracu hraje pohledem z auta a hraje na volantu, takze zadne knipl na kole a pohled zpoza auta, my zavodime.
-
-
To máš z nějaké statistiky, nebo sis to číslo vycucal právě z prstu? ;)
-
-
Asi jen 10-20% hráčů používá pohled z poza volantu. Já třeba jo, je to.. realističtější :)
-
-
-
-
Pcars vypadá na konzolích naprosto ohavně.
https://www.youtube.com/watch?v=BUZanIi5DiM Na Xku to nebude o moc lepší... *1* -
-
Zbytečné se zase přít ;o) Jednak obojí vypadá parádně a jednak zase srovnáváte hrušku a jablko. Jablka (ne ty nakouslý) už žeru co vyšel první build a jsou super a jakmile si pořídím PS4, beru k němu i hrušku, na kterou se taky těším :) Jinak pokud to vezmeme čistě "graficky", u pCars je třeba počítat s dynamickou proměnou počasí. Když si dáte lehký déšť v podvečer, pak přestane pršet a začne se ztmívat, do toho dynamicky nasvícené mráčky, to nikde jinde neuvidíte. no a co se týče arkád, jsem si jist že DriveClub mně bude bavit mnohem více, než co mám k dispozici nyní. AC vynechávám záměrně, protože to je cibule. Je to něco úplně jiného než ovoce a (osobně) se nedá bez toho existovat :D
-
-
v DriveClubu je dynamické počasí a vypadá to grandiozně...
-
-
No a na PC na max detaily vypada krasne,kdyz sleduju replay mam pocit ze cucim na skutecny zavody.
Navic to urcite neni simulator, ale semisimulator, a da se z toho udelat i arkada, je to komplexni a skvela zavodni hra ktera bude prakticky nesmrtelna. -
-
na PC na max to pořád vypadá o dost hůře než DriveClub, ale co už no. Jinak tvoje kecy *1* Asi jak to, že 960 GTX zvládne vše na max pří 60 FPS *1* Přitom je to jen předražený shiit *3* Ty nesmrtelná teto *15*
-
-
Jinak me jeste zajima jestli hrals Project Cars a videls na vlastni oci, nebo je to klasicka debata s trolem, a taky me zajima jestli jede Driveclub v 75FPS jako me Projec Cars.
-
-
říká ten, který DriveClub nehrál...
-
-
Reakce na příspěvek:
A ja nekde rikam jak Driveclub vypada, nebo to nejak hodnotim??? Ne, pisu pouze o Project Cars, tak se nauc cist vemeno!!!
-
-
Mám slušné PC a PS4. Takže snad ti tato odpověď stačí
-
-
Reakce na příspěvek:
Ok, jinak myslim ze je furt zbytecny se hned hadat ne? Ja bych ty hry vubewc nesrovnaval. Jaky sou v Driiveclub trate, realny nebo vymysleny? A bezi to v 60 snimcich? Zavodni hra musi bezet aspon minimalne tech 50 snimku.
-
-
-
Tak me je vcelku fuk jak vypada Driveclub :-) A ani to nevim, auta nehraju na gamepadu, stejne jako si treba na kolo nemontuju knipl.
-
-
-
-
*1* Možná jsi se jen přeřekl ,ale s propracovaností herních mechanismů by to mělo být právě naopak ... . *7*
-
-
hodnotím grafiku a tam je DriveClub několik tříd před PCars, navíc Driveclub je arkáda a jako arkáda to funguje, PCars je simulátor a jako simulátor to nefunguje viz nerealná fyzika, auto nesmyslně klouže apod...
-
-
Keď ideme do detailov tak P.C. má lepšie stromy i textúry, prostredie pôsobí uveritelnejšie, nehovorím, že krajšie ale tak nejak menej kýčové. P.C. ale potápa osvetlenie vďaka čomu pôsobí miestami neuveritelne plocho a trochu old-gen, je to škoda, pretože na niektorých záberoch mali osvetlenie premakané a tam sa nechytal ani DriveClub ktorý ho má zdá sa vynikajúco nastavené všade a takisto má lepšie efekty čo sa týka vody. DriveClub je proste eye-candy titul pre masy cielený s priam chirurgickou presnosťou.
-
-
mě to nedá *15* Ty opravdu tvrdíš, že PC má lepší stromy? Kurvaa jsi slepej nebo blbej nebo obojí nebo jsi jen další troll-čobol ze Sectoru???
-
-
Jo Lukáši, déšť je v DC nejlepší, jaký jsem zatím ve hře viděl. Mimoto okolí tratě přidává na zážitku z hraní, kolikrát jsem si v GT během jízdy jen tak prohlížel prostředí okolo tratě. Jenže to klávesáci asi neřešej *7*
-
-
Reakce na příspěvek:
Ja si bohate vystacim s destem v Project Cars. Zavodni hry hraju zhruba od roku 2002 na volantu a uz bych nemohl jinak.
Jinak vam ale peknou hru na PS4 preju, akorat ja nejsu schopne hrat zavodni hry v 30FPS a na gamepadu.
-
-
Draken
A dest, nezapomen na dest *1* Jinak tak to doapda kdyz hrajes zavodni hry na gamepadu, mas cas resit takovy kraviny, pac jizdni model vlastne nepoznas *2* -
proč sem trolle dáváš photoshop. Udělej screen z toho včerejšího videa ne? *15* *15* *15*
-
drakene ty tupoune, tady se ale neporovnáva kvalita hry, ale kvalita grafiky obou her, i to video porovnáva grafiku a ne hratelnost. Tak se vzpamatuj...
-
Takže dobrou závodní hru dělají stromy kolem trati? Ok koukám že se tu baví opravdoví fanoušci žánru.
-
promiň, ale stromy v DC mají milionkát lepší texturu a dokonce to vypadá jako strom a ne jak nějaká rozplizlá textura na trati. Takže tady děláš blázna buď ze mě nebo ze sebe......
-
-
Reakce na příspěvek:
toto na mňa nepôsobí ako rozplzlá textúra na trati :
http://static1.gamespot.com/uploads/original/1335/13359975/2641123-5044808406-SX4Ci.jpg
skôr toto :
http://i.cubeupload.com/3CgMHV.jpg
http://abload.de/img/driveclubnormalcaaynnouwj.png
http://abload.de/img/dc1114fj7.jpg
ale zase niekde vyzerajú stromy v P.C. hrozne hlavne vďaka plochému osvetleniu. V DC vyzerajú výborne keď je pod mrakom, s vyšším kontrastom a do toho filter a je to super, z toho by sa mali poučiť ľudia zodpovední za P.C.
-
-
Strom, který vypadá kýčovitě???
Co je na tomhle kýč https://www.youtube.com/watch?v=hkPkz72ddJ0 ??? -
pôsobia na mňa uveritelnejšie, stromy v DC majú viac detailov, lepší model ale vyzerajú kýčovito trochu ako stromy zo Skyrimu. A nauč sa správať slušne, takýto spôsob diskusie ma fakt nebaví.
-
-
lepší stromy... ok dál jsem nečetl *15*
-
-
-
-
-
http://www.youtube.com/watch?v=8_gt3UzNxgY
-
-
Pěkný shrnutí. Osobně mi nejvíc lezou na nervy ty "nepřekonatelný" překážky, jako půl metrová zídka apod.. Ryze náhodně příhodně postávájící výbušný sudy jsou taky pěkná blbost, ale s nima je někdy aspoň zábava :)
-