Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kori

    Sedmnáctiminutové gameplay video z Battlefield 4 bylo pořízeno z neoptimalizované, pre-alpha verze hry.

    Sure...
  • Lukyz

    Ofiko oznámení, že C&C Tiberian Dawn a Red Alert se dočkají remasteru. 

    Bude na tom makat Petroglyph, kde je spousta veteránů z Westwoodu a zároveň "překvápko" vrací se i Frank Klepacki! 

    Ještě se na tom nezačalo ani makat, takže si ještě nějakej ten pátek počkáme, ale já osobně se dost těším 😍

    Just do it up! 🎶

    • SalemCZ

      tak Frank Klepack dělal na hrách od Petroglyphe normálně

  • Dosáhne naše Facebooková stránka na kulatých 5000 fanoušků ještě během GamesComu?

    Ne
    • Zrovna jsem to sem šel napsat :/
  • Spades

    Všechna stvoření ve hře Horizon budou se skládají z 550 tisíc polygonů.

    Tady asi pán bleskař nepochopil tweet.
    To, že každé stvoření bude stejně detailní jako Thunderjwa, který se skládá z 550k polygonů, neznamená, že každé stvoření bude mít 550k polygonů. Logicky, když to bude něco malého, tak to bude mít asi polygonů méně, jde jen o to, že to bude hodně detailní. (např. něco, co by mělo v jiné hře 20k, bude mít tady 100k)
  • Humble Bundle zbytky 2

    Colin McRae Rally - MZMCM-6NG6X-5D43Y
    Hospital Tycoon - 8X2WH-D2879-32BI8
    Lumino City - P53K5-6FGHT-2ILTT
    • Díky za Lumino City :)
      • Mart9
        Dík, žes mi to vyfouknul *5*
  • ApacOC

    Planetside 2 5EUR Paysafecard

    Od kamaráda jsem dostal dárkovou PSC platnou na PS2, DC Universe, S4 League a Maestia, protože ani jednu hru nehraju, tak tady je kód:
    PIN: 0272 9622 3899 7788
    Sériové číslo: 176844275
    Je nutno ji použít na EU verze her.
  • frag.ment

    Xbox One verze Destiny poběží v rozlišení 1080p při 30fps.

    Hmmm, tak díky této zprávě můžu konečně klidně spát ;-)
  • Lukyz

    Gabe Newell selfie

    HL3 potvrzen! Ale nebude *1*

    http://images-cdn.9gag.com/photo/a2N689p_700b.jpg
    • SalemCZ
      proč má na PC Unreal Development Kit a unity?
      • Warriosparky
        Stačí tohle jako odpověď? *1*
        http://i.imgur.com/n8jEsJ9.jpg
    • SalemCZ
      má to jenom 21 gb
      • Jack1947
        Je to jasnej Fake nebot by to bylo tedy ohromně malé na dnešní dobu.
  • Osmiletého chlapce museli převézt s popáleninami do nemocnice poté, co si hrál se svíčkami....

    Opravdu? Opravdu se toho v herním světě děje tak málo, aby se v bleskovkách musely objevovat zprávy, které patří do Blesku? *facepalm*
  • Two Worlds 2
    4GFWD-JM6T0-YJ9II
    • Soilwork
      http://www.epicbundle.com/article/steam-key-for-free-two-worlds-2
    • Dík za hru *3* *4*
      • Draken69CZ
        Rozšířil se tu nepěkný nešvar *10*
        • Chim
          Tak si to kup, ne?
        • Veskoslav
          Poděkovat a nevyžrat to jako ty?
          • Draken69CZ
            Já poděkoval vždycky na rozdíl od jiných, jinak nepochopená sranda pánové takže zase klid, odložte své klávesnice žádná bitka nebude *3*
            • Kobzole v PC nebrat.
            • Konzole? To je ten kus železa na který se přichycuje parabola od satelitu nebo venkovní lampa? Co to má společného s hrama?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit