-
Sedmnáctiminutové gameplay video z Battlefield 4 bylo pořízeno z neoptimalizované, pre-alpha verze hry.
Sure... -
-
tak Frank Klepack dělal na hrách od Petroglyphe normálně
-
-
Dosáhne naše Facebooková stránka na kulatých 5000 fanoušků ještě během GamesComu?
Ne -
-
Zrovna jsem to sem šel napsat :/
-
-
Všechna stvoření ve hře Horizon budou se skládají z 550 tisíc polygonů.
Tady asi pán bleskař nepochopil tweet.
To, že každé stvoření bude stejně detailní jako Thunderjwa, který se skládá z 550k polygonů, neznamená, že každé stvoření bude mít 550k polygonů. Logicky, když to bude něco malého, tak to bude mít asi polygonů méně, jde jen o to, že to bude hodně detailní. (např. něco, co by mělo v jiné hře 20k, bude mít tady 100k) -
Humble Bundle zbytky 2
Colin McRae Rally - MZMCM-6NG6X-5D43Y
Hospital Tycoon - 8X2WH-D2879-32BI8
Lumino City - P53K5-6FGHT-2ILTT -
-
Díky za Lumino City :)
-
-
Dík, žes mi to vyfouknul *5*
-
-
-
Planetside 2 5EUR Paysafecard
Od kamaráda jsem dostal dárkovou PSC platnou na PS2, DC Universe, S4 League a Maestia, protože ani jednu hru nehraju, tak tady je kód:
PIN: 0272 9622 3899 7788
Sériové číslo: 176844275
Je nutno ji použít na EU verze her. -
Xbox One verze Destiny poběží v rozlišení 1080p při 30fps.
Hmmm, tak díky této zprávě můžu konečně klidně spát ;-) -
Gabe Newell selfie
HL3 potvrzen! Ale nebude *1*
http://images-cdn.9gag.com/photo/a2N689p_700b.jpg -
-
proč má na PC Unreal Development Kit a unity?
-
-
Stačí tohle jako odpověď? *1*
http://i.imgur.com/n8jEsJ9.jpg
-
-
má to jenom 21 gb
-
-
Je to jasnej Fake nebot by to bylo tedy ohromně malé na dnešní dobu.
-
-
-
Osmiletého chlapce museli převézt s popáleninami do nemocnice poté, co si hrál se svíčkami....
Opravdu? Opravdu se toho v herním světě děje tak málo, aby se v bleskovkách musely objevovat zprávy, které patří do Blesku? *facepalm* -
Two Worlds 2
4GFWD-JM6T0-YJ9II -
-
http://www.epicbundle.com/article/steam-key-for-free-two-worlds-2
-
Dík za hru *3* *4*
-
-
Rozšířil se tu nepěkný nešvar *10*
-
-
Tak si to kup, ne?
-
Poděkovat a nevyžrat to jako ty?
-
-
Já poděkoval vždycky na rozdíl od jiných, jinak nepochopená sranda pánové takže zase klid, odložte své klávesnice žádná bitka nebude *3*
-
-
Kobzole v PC nebrat.
-
Konzole? To je ten kus železa na který se přichycuje parabola od satelitu nebo venkovní lampa? Co to má společného s hrama?
-
-
-
-
-