-
Humble Borderlands Bundle
https://www.humblebundle.com/ -
Fanoušci původních dvou dílů Star Wars: KOTOR se pustili do vývoje třetího pokračování.
Něco mi říká, že to půjde hodně rychle k ledu. -
-
nebo jako mavnutim kouzelnyho proutku tu bude za 10 let slusnej mod, jako resurrection *5*
-
-
Práva člověče , práva ... ne neschopnost. A to tihle pánové od Disneyho poslali k ledu rozjetější ptojekty ...:/
-
-
-
PANDARIA
kdyz vidim na hlavni strance ten screen z wow datadisku pandaria tak si rikam jestli neco takovyho muze vymyslet zdravej clovek *15* -
-
Jindřichu tak to se radši drž jen her featurujících pouze lidský ensámbl.
-
nahodou, cinska komunita bude saliet
-
-
W3 modování
Narazil jsem na skvělý topic v polštině. Schválně se podívejte jak to vypadá ve 4k s úpravama v configu. Prostě nádhera. Podle toho jak to ostatním jede, tak bych chtěl vidět jak byste to rozjeli s těma 2013 efektama. A myslím, že CDP moc dobře věděl jak. Nijak.
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13706243&N=1
Jsou tam na stránce i obrázky s úpravama barviček. No schválně kukněte
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/538/Pv59i6.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/901/UhRjFB.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/661/6RYvms.jpg
Stačí stáhnout http://www.mediafire.com/download/gtci7o2tw5ugcmc/The+Witcher+3+SweetFX.rar a soubory nacpat do witcher/bin/x64. Odzkoušeno a rozdíl je obrovský. -
-
Ale problém tkví v tom, že nezvládli optimalizaci. Proto to osekali, protože při tom 2013 buildu by to mělo nároky astronomické, ale né nutně adekvátní tomu jak to vypadá.
Stačí se podívat na to, jaké nároky ta hra má ve finální verzi. Ty nároky naprosto neodpovídají tomu, jak to vypadá.
Prostě je to relativně malé studio, které nezvládlo optimalizaci ať už z důvodu nedostatečně zkušených programátorů nebo nedostatku prostředků. -
vegetace pořád vypadá jako vystřižená z papíru, to se vyšším nastavením nezmění. Ale ano, vypadá to mnohem lépe.
-
porad to vypada hnusne
-
Me se po aplikaci nechce spustit hra, nevis kde muze byt problem?
Edit: Aha musi byt vyplej Fraps a ostatni podobny programy
Me po aplikaci zustane framerate uplne stejne jako pred tim :-) super
A v tom bazinatym lesiku to vypada presne jako na tech obrazcich
Ale ze to stim vypada o hromadu lip, pekny -
Nádherné, ale po aplikaci letím na 30 fps:) Takže se vrátím na "klasické" ultra, trochu si pohraji s nastavením barev a nechám to zatím takto.
-
-
hold potrebuješ lepší pc...
-
-
holt x hold .....užívej doby, kdy grammar nazis nestaví grammar lágry:)
-
Jelikož screeny jsou na pc, kdy jenom grafické karty a procesor vyjde na bezmála 80 000, tak se nemůžu měřit. I když vlastně Max, co na tebe vůbec reaguji. Jo a Maxíčku, zjisti si rozdíl mezi holt a hold. Možná nebudeš opakovaně psát blbě.
-
-
-
-
Po osmi letech vývoje jsme se dočkali - vyšel Black Mesa mod, kompletní předělávka Half-Life...
dočkali jsme se, vyšla kompletní předělávka HalfLifu? a já měl za to, že ještě kompletní není... bleskaři, tak jak to tedy je? -
-
Nachytal jsi mě. Info o tom, že Xen bude chybět mne minulo.
Když ke mne v pátek odpoledne došla zpráva o vydání, přišlo mi jako povinnost o tom dát vědět v bleskovkách, ale blížící se čas odjezdu vlakového spojení byl proti. Bleskovka tak byla nahozena v kvapu (bez řádného ověřování) včetně mylné informace, že jde o kompletní mod.
Každopádně - díky za info! -
Hra je kompletně předělaná do nového enginu, ale ještě není kompletní.
-
-
Po osmi letech vývoje jsme se dočkali - vyšel Black Mesa mod, kompletní předělávka Half-Life...
To naco potom vydavaju ked nie je kompletna? *16* *16* -
-
Po osmi letech vývoje jsme se dočkali - vyšel Black Mesa mod, kompletní předělávka Half-Life...
chybí xen. Ten chtějí prý udělat zcela po svém, nikoliv následovat valve. A upřímně, když se řekne první HL, tak většina si vybaví práce ty úzké koridory a né xen, takže mi to vlastně ani tolik nevadí. Rád si počkám... -
-
Tak :) Já hrával HL1 stejně jen po Xen (s Xenem jsem ho dohrál jen asi 7x). Včera jsem hrál do dvou do rána (dneska jsem v práci no) a po práci zase pařba. Zatím je to přesně takové, jaké jsem to očekával - dokonalé ;o) A pokud bude Xen značně překopán a rozšířen, ať si dají klidně ještě na čas. Stejně si Black Mesu po Xen profičím zase tak 40x aspoň :D Nevím, jak pro současné hráče, ale pro mně jako pro "pamětníka" :D - no ultimatum maximum zábavum zase. Jako bych sakra omládl o 14 let :D
*2* http://steamcommunity.com/id/Hanzales/screenshots/?appid=sc_375&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=imagewall *2*
-
-
Aby už něco dali fandům, kteří se na to klepou milion let.
-
-
-
-
Další nápovědy pro tajemnou hru od Atlus USA - bude to strategická RPG hra, která má kromě písmene...
God Rape Us All 4 - budeme za pomocí boží ruky těžit bludištáky a za ně stavět ubikace, překladatelské domy a výzkumné stanice pro zdokonalování oborů, které nám umožní pěstovat si Jindry Veliké a vysílat je na mise po světových fórech. Cílem hry bude dosáhnout takového počtu mínusů, jež nám umožní postavit meziplanetární .. ale to je spojler na 5 díl. *16* -
-
Nemoh by to být age of wonders 4 ? O tom se snad nikdy nemluvilo...
-
-
Grafik ve Photoshopu vykouzlil art, který by náramně seděl k HD verzi titulu Doom.
Tak toto je to nejfamoznější co sem kdy viděl jako Photo remake něčeho... LUXUS!!! -
Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.
Dobrá strategie. Udělat docela hezkou dlouhou hru a pak už jenom z tý značky třískat tintily vantily. Nasrat! -
The Humble Bundle for Android
nadpis mluví za vše :) (http://www.humblebundle.com/)
All games in this Humble Bundle work on Android, Windows, Mac OS X, and GNU/Linux. -
-
Podle Microsoftu prý nikdy nebyl Kinect určen pro hardcore hráče, ale pro rodinu.
:/ Tak trochu se opakují a Android je spíš plus než trhák tohoto bundlu ....
-
-
Steam
víkendová akce Steamu je vcelku luxusní. například Alpha Protocol za 2 eura... a spousta dalšího. -
-
díky za tip *3*
-