-
Floridský policejní šéf byl suspendován za to, že údajně během služby hrál počítačové...
A pak prý že počítačové hry nezvyšují kriminalitu. -
Funkční mini repliky energetických koulí z Portal 2.
Energetické koule bylo to, co v jedničce hráč dostával na různá místa aby generovaly energii - nějaké malé plazmové koule - to kdyby někdo replikoval, bylo by to na nobelovku.
Tohle jsou "osobností jádra (nebo koule)" - něco úplně jiného...:)) -
-
Děkuji za připomínku - opraveno.
-
Taky jsem se musel na to video podivat, aby mi doslo co to ma byt.
-
osobnostni koule...to zni jako neco z duke nukema :)))).
-
-
Euro Truck Simulator & American Truck Simulator -> Steam Workshop
SCS Software dnes oznámili, že v následujících updatech přidají podporu Steam Workshopu! -
Fallout 4 – Why Details Matter
Todd Howard se lehce rozpovídal o vývoji, o nových prvcích Creation enginu, lokaci Glowing Sea a dynamickém počasí, které nabídne i radioaktivní bouře *3* -
-
U falloutu 3+ (krom nv) záleží na drobnostech? To sotva....
Škoda, že práva získala bethesda....
-
-
Heh už je to smazaný óda pro Amylee jste pokrytci kdyby někdo nadával kuřákům tak je to v určitě v pořádku, ale jakmile se někdo naváží nebo upozorňuje na tlustou bečku tak je to tabu.. Klidně to přiznám nesnášim tlusté líné ženské stejně jako kuřáky obojí se dobrovolně zabijí za naše prachy...
-
-
Co takhle IP ban *5*
-
Ach jo vyjádřim tady svůj názor a hned schytám nadávky a urážky. Kolik z vás by chodilo s tlustou línou holkou ? No ? Přiznejte se ? A že nám rád kuřáky no a co ? všude akorát dělají bordel a smrad..
-
-
Tady jde o to jak si reagoval, ted se z toho snazis vybruslit. Ja nevim mne ani nak nevadis. Jenze ostatni to holt vidi jinak. Doufam , ze te to tak neranilo. Dost ze prichazime o anonymy kvuli reklamam ted aby jsme ztratily dalsiho... vzdyt ja mam anonymy i rad. Obcas, nekdy jo. *4*
-
-
Jakej je rozdíl mezi anonymem a tebou ? žádnej taky nepišeš pod svým jménem tak o co jde ?
-
-
Je i neni, nechapu proc si tak vztahovacny *7* , ja napsal ze mi nevadis a ani ostatni anonymove.
Pokavad, se umi chovat ale to mam z toho ze jsem tak dobry clovek, ze se nevykaslu nato ze nejaky anonym dostava krivdu. Je nepravem obvinen z neceho co ani nespachal. Proc ja se jen radsi nepriklonim na stejnou stranu. Nejde o nic. *3*
-
-
-
a teď se přiznejte, kdo byste chtěl mít za kamaráda pablba, jako je 123 *15*
-
-
Malokdo, mele furt svoje rozumy pravda.
-
Áno rytiř ve stříbrné zbroji přijel a nandal mi to jak nikdy před tím. Děkuji sire. Jestli máš ještě něco podoně hodnotného tak si napiš do svého deníčku a neotravuj s tím mě.
-
-
myslím, že můj příspěvek nebyl o nic méně hodnotnější než ty tvé kydance...
-
-
Hmm píšu jako prase, dobrý no usoudit podle diskuse, kde moc nepřemýšlím jak píšu a usoudit to z toho, že dělám mezeru před otazníkem a nějaká ta čárka jsem tam vyjede i určitě nějakou chybu najdeš jsem jenom člověk.. Jenom ty se chováš, jak blbec a snažíš se mě urazit kravinami tipu žák 5. třídy a pod.. Jinak po tečce se vždy píše velké písmeno a je jedno jestli seš v diskusi nebo na Marsu. *3*
-
123: já ti za to, jak píšeš, nenadával. jestli tedy nepočítáš to, když říkám, že píšeš jako prase, což je fakt, ale jako nadávku bych to nebral. neříká to nic o tobě, ale o tom, jak píšeš... a mimochodem jsem to psal jako doporučení, aby sis pořídil ten spell check, když s tím máš problémy. protože teď podle těch chyb působíš jako žák 5. třídy základní školy. jak potom chceš, aby tě někdo bral alespoň částečně vážně? buď jsi mladý ucho, kterýmu ještě teče mléko po bradě, nebo u tebe grandiózně selhal školský systém...
edit: no hezky jsme si popovídali, ale z mé strany stačí. jdu pracovat :D -
Vím prostě se mi to tak líbí víc dělám to tak i na papíře, jako třeba nedělám často tečku nad "j" Myslím si, že to není nic katastrofálního aby si mě tady za to nadával..
-
123: nehraju si na nacistu. je mi jedno, jak lidi píšou, je to každého vizitka. navíc v diskuzích existují jisté tolerance, člověk se snadno překlepne a tak. nelze to srovnávat se články. co se týče těch malých písmen... dobrej pokus, ale diskuze právě tohle povoluje, typograficky je to zcela korektní, jen prostě nepoužívám velká písmena, pokud nechci vyloženě něco zdůraznit. to máš jako když někdo nepíše s diakritikou. je to dnes sice trochu předpotopní, ale rovněž nic, co by se dalo vytýkat jako chyba. no ale to se jaksi netýká mezer před těmi otazníky. takže klidně si je tam piš, je to tvoje věc, jen mě zajímá, kde jsi na tom byl, kde jsi to viděl. fakt by mě zajímal původ...
-
"Kde jsi byl na tom" že tvoje věty nedávají smysl to je vpohodě že ? A nepíšeš na začátku věty velké písmeno.. Nehraj si tady na grammar nazi když sám máš problémy.. *7*
-
123: kde jsi byl na tom, že se před otazníkem píše mezera? to jsi někde viděl? mezeru před interpunkčními znaménky dělá snad jen google translátor.
a tu otázku myslím vážně, fakt mě to zajímá. nejsi jediný, kdo touhle nemocí trpí. zajímalo by mě, odkud to ti lidé mají. to jsi v životě nepřečetl žádnou knížku? tam člověk zhruba získá představu o tom, jak vypadají věty. -
Podle sebe soudím tebe ?
-
Ale no ták *15* Něco jinýho tam nemáš ? Nebo už si vymýšlíš ?
-
123: nastav si do prohlížeče nějakej spell check, možná se pak někdo nad tvými myšlenkovými pochody i zamyslí... píšeš jako prase.
teď je otázka, kolik ti je a kolik let školy máš za sebou. ono to může vypadat, že stát za tebe utratil pěkný prachy na vzdělání a ve tvém případě je vlastně vyhodil z okna. smutný :) omezuješ tak ve vzdělání ostatní lidi, mohlo by být kvalitnější, ale kvůli lidem, jako jsi ty, se ve školství prošustruje zbytečně moc peněz :) -
Už jsem myslel, že si to pochopil očividně né tak se zkus zamyslet děkuji.
-
123: když tě ty moje nezajímají, tak proč na ně reaguješ, kacálku? :)
-
To jsou mé kydance, ale tvé kydance mě nezajímají pod mými kydanci. Takže si připrav deníček..
-
-
-
-
-
Nerozumuj, ani ty nejsi dokonaly . Tve prispevky jsou obcas taky na zamysleni.
-
1) Technická - tentokrát sis zapomněl změnit nick.
2) Proč by měl někdo nadávat kuřákům? A ne, když se do někoho naprosto bezdůvodně navážíš, tak to není v pořádku. Ani kdyby to byl kuřák. Co Ti udělala?
3) Za tvoje prachy? Nebo moje? Naše? Jejich. Však si platí zdravotní a sociální. Mnohem víc mi vadí, když jdou zdaněné peníze chronickým nemakačenkům. Pokud tebou zmiňovaní lidé vedou styl života, který jim evidentně nevadí a nechtějí s tím nic dělat, tak je to jen jejich "problém". -
-
Ne není to jejich problém omezují tím ostatní stejně jako kuřáci. Problémy se srdcem, cukrovky, rakoviny většina toho je způsobená špatným životním stylem a poznámka placení zdravotního je trošku mimo za celý život nezaplatí tolik co vyjde jedna blbá operace srdce nebo bůhví čeho a nejsem to já kdo se navážel.
-
-
A co jseš ty ? taky anonym o co jde ? Tak nemel pod tímto nickem tu píšu už celkem dlouho tak nevím.. o co ti jde ? A asi si nepochopil, že reaguji obecně na obezitu nějakou Amylee stejně vůbec neznám a nevím kdo to je...
-
-
MMm, tak si to podal jinak no... priste to chce pouzit tech aspon 2-3% mozku. *3* Nebo ty rad drazdis hada bosou nohou... *15*
-
-
uvědomuješ si, kolik kuřáci odvedou na daních za ty cigára? zkus si to spočítat :)
-
-
Máš pravdu já jen říkám, že nemám rád lidi co mi kouří pod ksichtem *3*
-
-
Aspon ze v jedne veci se shodneme. *4*
-
-
Achjo, kde jsou ty casy ... Prohibice... *7*
-
Ma pravdu ze to vetsion neni dost na pokryti pripadnych zdravotnich potizi.... ani kdyz k tomu pripoctes tu dan.
-
-
to je trochu sporné. některé statistiky tvrdí to, jiné ono. záleží, co všechno do nich započítáš...
-
-
-
Ne ze by to sem patrilo ale v tom pripade by meli vsichni nadavat lidem co delaj nebezpecny sporty, jezdi autem, pijou alkohol, moc se rozcilujou nebo treba jen jezdi na kole nebo behaj.
-
Ty jsi jen "reagoval" vytvorenim noveho vlakna, povez o kolik si lepsi. Aha Anonym , "Anonymove sobe".
-
-
Jo Cigosum... Vlada je jeste podporuje, nemusi byt clovek zly staci kdyby meli vlastni "stat" a tam by si zivorily ale bez nas. *3* ( vim nedockame se , teda dokoud nedojde na Revoluci a dalsi defenestraci ...)
-
-
Pokud to nedokazes pochopit proc to co pises a to co jsi napsal bylo smazano tak asi neco vazne neni v poradku s tvoji socialni inteligenci.
-
-
Já to nepsal a reaguji na ty pokrytecké komentáře co byli pod tím vím, že to jsem nepatří promiň, ale musel jsem reagovat..
-
-
Za to ty jsi určitě miss krásy nejméně. Ale místo mozku pytel sračček, co? *7*
P.S: Doporučuji tvé retardované osobě zjistit, co to znamená pokrytectví. Jde vidět, že o tom víš naprosté hoovno *7* -
-
PS asi vůbec netušíš co to znamená jinak bys nenapsal takovou hovadinu chlapče *3*
-
-
Však to říkám pořád já tu dotyčnou ani neznám nevím kdo to je a o kom byla řeč !!
-
Gratuluji k navstiveni meho profilu, me si nic neudelal a asi neumis cist. Ja uz bych te nechal byt ja osobne. Holt si neco nadhodil a evidentne si to nemyslel jen si sem dal spatne prirovnani z predchoziho vlakna. Mezi nami pokud vim je mir. Ja ani ty valky rad nemam. *4*
-
-
Ja myslim ze ma dost, tak bych ho uz nechal jit s ponaucenim ze obcas to chce vazit slova. Aby si nepripadal zde byt diskriminovan. *15*
-
-
Hele Martine nevím co jsem ti udělal, že se do mě navážíš ?Jen jsem napsal, že nemám rád tlustý lidi a kuřáky asi patří k jedné skupině jinak si to nedokážu vysvětlit..
-
-
To si psal ty ? nebo o co jde ? jseš tlustej línej srááč a urazil jsem tě ? Jinak nechápu tvůj útočný komentář na mě ? Pokus sis nevšiml tak na nikoho konkrétního neútočim ve svém komentu.
-
-
Chlapce, fakt ukazujes, ze jsi debill. Nic vic.
-
-
-
-
-
-
Humble Tom Clancy Bundle
https://www.humblebundle.com/?button&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=18c873ef18-Humble_Tom_Clancy_Bundle&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-18c873ef18-133983577&mc_cid=18c873ef18&mc_eid=c9fa6c87fd -
-
Fantazie! Další pařby, které si schovám do důchodu.
-
-
Aspon že tady nepobíráš každou chvíly nějakou pařbu... jak jeden (nejmernovaný echm Draken).
-
-
To Uplay mě tam štve
-
-
Carmageddon TDR 2000
Momentálně na GOGu zdarma . *3* -
Opravdu je zaspamování bleskovek tím správným způsobem, jak informovat o vlastnostech nového Xboxu?
-
-
Pokud máš kolečko nebo touchpad na svém zařízení, bylo možné si zobrazit všechny bleskovky z daného dne. Pokud jsi náhodou den na Games chyběl, můžeš se podívat pomocí jednoho kliku do archivu.
Cílem bylo informovat co možná nejrychleji o novém info z konference i pro ty, kteří nemohou/nestíhají sledovat stream předtím, než se dostane čas na zpracování informací do jednotlivých článků. A to se, troufám si říci, povedlo.
-
-
HoTS mount
https://teambuilder.heroesofthestorm.com/play
Stačí udělat "tým" přes FB (nic nemusíte zveřejňovat či posílat někomu pozvánky), doplnit jakékoliv přátelé, přiřadit náhodné schopnosti, schválit a následně kód zadat na Vašem battlenet účtu. Zdarma pak dostanete pavoučího mounta do hry HoTS. Taková prezentace hry ideální:) -
-
co když nemam FB a nehraju HoTS?
-
-
V tom případě není zpráva určena pro tebe *3*
-
-
Docela stará zpráva? nepadlo o ní už tady nějaké slovo... nebo to mám z FB nevím.
-
-
Risk of Rain
https://www.humblebundle.com/s?gift=7XdVKDrXYDxR5nZF
https://www.humblebundle.com/s?gift=zFTe8ShzXVFvvERZ
https://www.humblebundle.com/s?gift=D2eep3zzpfEqXuwU -
-
Děkujů
-