Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic

    Michael Shanks, se postaral o povedenou hranou parodii The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Měli byste tam napsat, že to není ten Michael Shanks co hrál v Hvězdné bráně SG-1, at nedojde k omylu :-)
    • ja se prave spletl a klikl na link *13*
  • Thorar

    Alza reklama

    To muselo jaydeeho stát hodně přemáhání dát na EG tu reklamu od alzy na Level ke každé hře :-)
  • Veskoslav

    GW2 aprílový žertík

    Tento rok se zase někdo nudil. Tentokrát je Vaše postava "blázen" a myslí si, že je pilot v první světové a dělá celou dobu letadlo:)A to v sépiovém nádechu včetně zvuků "letadla", co vyluzuje Vaše postava. Jinak vše normálně, jenom to vypadá humorně.
    http://i.imgur.com/78Lt7BX.jpg
    • Tafaraj

      GW2

      Hehe tak na to se musim mrknout :)) díky za info ;)
  • SalemCZ
    Nevíte někdo jak to je s Games TV?
  • Star Wars: Battlefront: V prosinci vyjde bezplatné DLC Battle of Jakku obsahující dvě nové mapy. Hra nenabídne výběr z více tříd, kampaň a možná ani vesmírné bitvy. Během 24 hodin zhlédlo trailer téměř 6 milionů uživatelů. PS4 verze zabere 25 GB. Prv

    Proč bych sakra hrál ve split screenu online?
  • ucho

    Dino D-Day

    na steamu je v akci za 3,39€. pokud má někdo o tuhle hru zájem, můžu mu poskytnout kupón na 50% slevu, tedy hra bude stát 1,69€ (+- 44,-).
  • Black Mesa je na Steam Greenlight
  • Keyz

    FTL: Faster Than Light - videorecenze (naživo)

    http://games.tiscali.cz/tv/ftl-faster-than-light-videorecenze-nazivo-7067

    Škoda, že podobných vtipů není více :(
    • Lukyz
      Výborná "videorecenze" *1* Střelec dostane oběd zdarma *1*
    • WhySoSad
      To je pecka ! *1*
  • MickeyMutant

    První recenze No Man's Sky

    Tak se objevila první recenze No Man's Sky od Jima Sterlinga. Bože, ten to zaříz jak slepici! Ta pětka, kterou tomu nakonec přilíp, pod jeho textem působí jako vysvobození.

    Stránka teď není normálně dostupná, asi mu hrůzou spadly servery.

    EDIT: Internet, zdá se, opět probraný z mrákot jak hraběnka po flámu. Na originálním textu si můžete procvičit spoustu anglických slovíček. Vzhledem k žánru recenze bude nejspíš vhodné prosvištět přídavná jména: mundane, repetitive, irritating, dull, recycled, shitty, mind-numbing, disappointing, faked, illusory, scripted, static, sluggish, garish, excruciating, meddlesome, dreary, ugly.
    • Meow
      Lituju každého, kdo bere toho šaška vážně.
      • MickeyMutant
        Ad hominem podruhé.

        EDIT: Mimochodem, když už jsme u těch argumentů ad hominem, co říkáš na to, že Sean Murray, tvůrce No Man's Sky, dvakrát prokazatelně lhal. Jednou, když si pochvaloval, jak je procedurální generování postavené na oné superformuli supr, a když okolo toho nedávno začalo být rušno, tak prohlásil, že superformuli nevyužívá. Podruhé, když se prsil, že se dva hráči ve vesmíru No Man's Sky sice mohou potkat, ale šance podobné události je naprosto minimální. Teď se ukazuje, že šance je tak minimální, že se prostě rovná nule*4*a na krabicích se přelepujou ikonky online připojení.

        U politiků jsem na takové lhaní už celkem zvyklý, ale u herních vývojářů mě něco podobného ještě někdy dokáže překvapit.
        • Vogon
          To s tím multiplayerem bych ještě nehrotil, hra má právě přetížené servery, takže využívá většího počtu instancí, aby ty servery nespadly. Jde to docela poznat podle toho, že oba streameři měli na stejné planetě jinou denní dobu. A je to naprosto běžné, takové GW2 jich mělo při launchi taky dost, a pokud ses chtěl potkat s kamarádem, tak jsi musel čekat frontu do instance.
        • Meow
          Fac ut vivas.

          V žádném případě se nechcu zastávat jak té hry, tak i Seana. Ale Jim Sterling? :-D Toho může brát vážně jen někdo na jeho úrovni, tzn těžká mentální retardace (pozn. pro cenzora - to je pouze terminologie).
    • Chybí mi tam: Bigot, racist, Im very special bisexual just to remind you, Im cosplaying british undertaker plz notice me, NOTICE ME D:!!!
    • Před dvěma hodinama vyšla recenze portálu We got this covered a tam to dostalo 70%. Ta hra minimálně vzbuzuje rozporuplné reakce. Zítra se uvidí, na PC by se tomu mohli alespoň vyhnout problémy typu 15FPS.
  • Onpaperwings si vyzkoušela, jaké to je být v kůži (resp. oblečení) Evy z Metal Gear Solid 3:...

    LOL ten Solid Snake tam :D Takovej Jarmil....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit