Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelocz

    DARK SOULS – moderovy trable

    Hledam nekoho s co nejvice nahranym obsahem (cechy, odemceny vsechny ohniste, atd.) v PC verzi Dark Souls – C:/Users/UserName/Appdata/Roaming/DarksoulsII/0110000100001337/DARKSII0000.sl2

    Jde o to, ze dohrano mam v PS3 verzi a skrze svuj PC ranej save nemam pristup k mnoha datum, ktery k vyrobe modu potrebuju. A protoze uz nevim, kde hledat hrace dobry a napomocny duse, pisu sem. Nexusmods.com, kominuty kolem wikin, ruzny diskuze, chaty, atd. zatim nikam nevedou.

    Ozvat se mi muzete sem – michelangelocz@yahoo.com

    A T A D Y je mensi ukazka, jak vlastne vypada takovy tezeni dat ze hry a nasledny identifikovani, co co dela ☺ Mimochodem predelavam HUD/UI. A to do cistsiho stylu, blize jednicce, s celou radou mych vlastnich elementu. Tem ochotnym pomoci, klidne ukazu nektery z vice ci mene hotovych prvku ;)

    EDIT – Zapomnel jsem zminit, ze jmeno/nick hrace, kterej mi vytrhne tenhle trn z paty, bude pochopitelne zmineny v CREDITS u modu, az ho publikuju. No a paklize se k tem datum nedostanu, tak ten mod zkratka nespatri svetlo sveta.
    • Hanzales
      Trochu gugla a máš to ni? :)
      https://www.youtube.com/watch?v=9qjgnjR66JU
      • michelangelocz
        EDIT – Vzdyt jsou to savy na uplne jinou hru! Prej trocha gugla...
        • Hanzales
          Má omluva :/ Jen jsem mrknul, pak až zjistil, že je to z pirátské verze a že to bude na úplně jinou hru mně už vůbec nenapadlo. Nu jsem zamachroval, čímž přišel můj oprávněný fail :) Koukám to co potřebuješ bude docela oříšek získat :/ Každopádně dlužím minimálně omluvu.
          • michelangelocz
            w/e – pro priste preju rychlejsi hlavu nez prsty ☺ Ona se tejne moje snaha o sehnani savu z pokrocily faze hrani zatim miji ucinkem. Tudiz bude mod venku az si ty veci ve hre odemknu sam. Coz muze bejt casovej horizont az za, no, za horizontem, tedy v nedohlednu. Az dodelam vse, k cemu data mam, tak nahodim alespon screeny – treba se nekdo chytne a ty savy mi k dispozici da.
          • prostě Mr. Gugla *15*
      • neorigo savy nejdou na origo verzi...
  • celkem zamačkávám slzu..krabice od Lucasů s obsahem FULL THROTTLE adventury ve mě zanechává nostalgické vzpomínky... legenda končí já jen ptám - KURV* PROČ?! každej tu lamentujete nad nějakym SW2013,mě spíš ser*, že zavřeli studio, který je legenda, je tu od roku 1982 - to ja na tom podle mě nejsmutnější.. nějaký Disney ty vole..ať se jdou vycpat fakt.
    • je to past
    • Mahcake
      Přesně tak.

      RIP Jedi Academy *13*
    • Disney rozpouští vývojářské studio LucasArts společně se všemi rozpracovanými projekty, včetně Star...

      Asi tak no. U mě taky LucasArts zanechá pěkný vzpomínky na ty starší hry *13*
  • alladjex

    Xenoblade Chronicles X nabídne větší herní svět než The Elder Scrolls: Skyrim, Fallout 4 a Zaklínač 3 dohromady.

    Hra vychází s podtitulem "ta, kterou jsem nikdy neměl čas dohrát"
    • owny
      On hlavně obrovský svět je naprosto k ničemu, když je mrtvý. Takových slibů už bylo spousta, nakonec u většiny her tu velikost světa museli zmenšit, protože nebyl čas a peníze na to ho zaplnit obsahem.
      • Vzhledem k tomu, že hra vychází příští měsíc, tak si myslím, že vývojáři už maj jasno jak velká ta hra bude. Jak moc bude ta hra "živá" to uvidíme. *4*
        • jakubc
          No ona už vyšla v Japonsku dávno a poměrně dost se povedla.
  • Qwer
    Final Exam
    KMMDL-7DBEA-VL3DZ

    Pix the Cat
    7LP2W-CV27N-9AYR6

    Space Run
    H6TVX-CDE4N-P4N74
    • ringmancz
      ď za Final Exam
  • fizola

    Fanoušek GTA V ve hře vytvořil přes 3000 screenů s tématem jídla.

    Ultimate Hipster *2*
  • Z dosud neznámých příčin zemřel modelář a grafik Paul Steed (postavy v Quake III: Arena a další)....

    Upřímou soustrast.
    • DangerousDave
      v dobe Quaka to bol macher... rip
  • God-of-War

    Pro nedočkavce: Na internet unikají nové záběry z GTA V - např. dvanáctiminutové video či kvalitní screeny.

    Už neutíká. *1* Zasáhla Rockstáří ruka.
    • davno je to na vsech warezech at uz cz tak zahranicnich a uz se sosa... torrenty nejsou potreba
    • Veskoslav
      Jo Piratebay všechny torrenty na GTA V game smazalo *1*
      • Osviceny
        to tě zamrzelo co ?
      • God-of-War
        Tak já se ani nedivím. *1* Rockstar po nich jde jak slepice po flusu.
  • frag.ment

    Microsoft si zaregistroval ochrannou známku Fragments. Zdá se, že půjde o jednu ze služeb pro HoloLens.

    No tak počkat, mě se nikdo z MS neptal *3*
    • kennyB
      Asi chodíš pozdě jako Jára Cimrman...
  • Miserius

    Last of Us - DLC

    Pár lidi se tu ptalo jestli bude dlc Left Behind mit cesky titulky. Tak podle oficiálního popisku český titulky mít bude...
    • kennyB
      Skvělé, díky *3*
  • ucho

    Obálku nejnovějšího čísla magazínu GameInformer zdobí Uncharted: The Lost Legacy. Další díly herní série Umcharted zatím Naughty Dog neplánuje.

    Umcharted

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit