Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    PS+ hry - prosinec

    3rd December: Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition (PS4)
    3rd December: Secret Ponchos (PS4)
    3rd December: Hitman Trilogy HD (PS3)
    3rd December: Deadly Premonition: The Director’s Cut (PS3)
    3rd December: Final Horizon (PS Vita)
    3rd December: Titan Attacks (PS4/PS3/PS Vita)
  • jindra.veliky

    Trailer na Sin City 2

    ten zvuk vystrelu je ze staryho dooma, ne?

    http://youtu.be/2eQrqM6Kzm8?t=2m2s

    cas po druhy minute, kdyby nahodou odkaz nesel....
    • Jo odpovídá to. Ten trailer už jsem viděl dřív, a že tam nacpali i Lady Gaga jsem si poprvé nevšiml. Asi se z ní stane hérečka *1*
  • Ptákovina, ale pobavila. :)

    https://www.youtube.com/watch?v=C8rFnefnKhA
  • Humanity Asset: 3TMED-6MAIX-4D9CJ
  • vim ze tohle neni zrovna web kde jsou v oblibe strategie ale zkousel nekdo executive assault? na steamu to ma velice kladne hodnoceni a vypada to zajimave. chtel bych si zahrat nejakou strategii a uvazuju taky o planetary annihilation titans. mate s temi hrami nejakou zkusenost?
    • Vogon
      Wargame: Rad Dragon, Act of Aggression, Homeworld Remastered, Grey Goo, Starcraft 2
      • wargame = podvádí AI tkerá zná tvojí pozici a tam jede ale hra je nejvíce realistická. Act of Aggression = dnes již o dost lepší díky opravám, ale jednotky nejsou moc odolné a hodně se hraje na typ zbraně. OT vs pěšáci = rychlá smrt pěšákům. Homeworld Remastered = dobý. Grey Goo = dobrý. Starcraft 2 = dobrý.

        Rise of nations (ten na steamu, kde je vylepšená grafika), pak snad Age of empires vylepšený. Tam se ale seká engine když máš hodně jednotek.

        Taková Battle Worlds: Kronos. Na to se zapomíná. Pak xcom a další.
        Klasických RTS moc není a ten novej "homeworld" má také svoje problémy :( Třeba to patchnou a bude to lepší.
        • Jack1947
          Wargame podvádí, ještě že jsem nepořídíl na coop lol, já myslel že to je jen složité na hraní... ale na druhou stranu kde se nepodvádí s AI... neznám moc her.
  • Lukyz

    Deus Ex Collection na Steamu za 7€

    Deus Ex GOTY, Deus Ex: Invisible War, Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut a Deus Ex: The Fall za necelých 190Kč zde *3*
  • RavenHolm

    Podívejte se, jak vypadá první čtvrthodinka v akčním RPG Darksiders II.

    Děkuji, ale nepodívám:) Uvidím to na vlastní oči za několik dní.
  • Průzkum GDC mezi 4,500 vývojaři na jakou platformu zrovna vytváří hry

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1333096
  • Keyz

    Rendery ženských Ze zaklínače 2

    http://witcher2da.wordpress.com/category/3d-renders/

    - Dole na stránce dejte "Older posts" pak to pokračuje.

    Zdoj: https://www.facebook.com/Zaklinac3
    • Erendiel
      hoho divoký hon může začít... jestli mi rozumíte *15*
    • Z tohohle se asi pár poláků zblázní. Ale jinak *14* *14* *14* *14*
      • Keyz
        Alespoň si zkrátí čas při čekání na Divoký Hon *3*

        -Škoda, že některé mají klasické prsa jako balóny (po plastice). Mohli to lépe udělat. Jinak kvalitní rendery.
  • Češi v semifinále Quake LIve iFT 2016

    http://overfrag.com/index.php/ift-nations-cup-2016/

    1st playoff Round
    https://www.twitch.tv/overfrag/v/54290226

    1/4 final
    https://www.twitch.tv/overfrag/v/55644742

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit