-
PS+ hry - prosinec
3rd December: Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition (PS4)
3rd December: Secret Ponchos (PS4)
3rd December: Hitman Trilogy HD (PS3)
3rd December: Deadly Premonition: The Director’s Cut (PS3)
3rd December: Final Horizon (PS Vita)
3rd December: Titan Attacks (PS4/PS3/PS Vita) -
-
Trailer na Sin City 2
ten zvuk vystrelu je ze staryho dooma, ne?
http://youtu.be/2eQrqM6Kzm8?t=2m2s
cas po druhy minute, kdyby nahodou odkaz nesel.... -
-
Jo odpovídá to. Ten trailer už jsem viděl dřív, a že tam nacpali i Lady Gaga jsem si poprvé nevšiml. Asi se z ní stane hérečka *1*
-
-
Ptákovina, ale pobavila. :)
https://www.youtube.com/watch?v=C8rFnefnKhA -
Humanity Asset: 3TMED-6MAIX-4D9CJ
-
vim ze tohle neni zrovna web kde jsou v oblibe strategie ale zkousel nekdo executive assault? na steamu to ma velice kladne hodnoceni a vypada to zajimave. chtel bych si zahrat nejakou strategii a uvazuju taky o planetary annihilation titans. mate s temi hrami nejakou zkusenost?
-
-
Wargame: Rad Dragon, Act of Aggression, Homeworld Remastered, Grey Goo, Starcraft 2
-
-
wargame = podvádí AI tkerá zná tvojí pozici a tam jede ale hra je nejvíce realistická. Act of Aggression = dnes již o dost lepší díky opravám, ale jednotky nejsou moc odolné a hodně se hraje na typ zbraně. OT vs pěšáci = rychlá smrt pěšákům. Homeworld Remastered = dobý. Grey Goo = dobrý. Starcraft 2 = dobrý.
Rise of nations (ten na steamu, kde je vylepšená grafika), pak snad Age of empires vylepšený. Tam se ale seká engine když máš hodně jednotek.
Taková Battle Worlds: Kronos. Na to se zapomíná. Pak xcom a další.
Klasických RTS moc není a ten novej "homeworld" má také svoje problémy :( Třeba to patchnou a bude to lepší. -
-
Wargame podvádí, ještě že jsem nepořídíl na coop lol, já myslel že to je jen složité na hraní... ale na druhou stranu kde se nepodvádí s AI... neznám moc her.
-
-
-
-
Deus Ex Collection na Steamu za 7€
Deus Ex GOTY, Deus Ex: Invisible War, Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut a Deus Ex: The Fall za necelých 190Kč zde *3* -
Podívejte se, jak vypadá první čtvrthodinka v akčním RPG Darksiders II.
Děkuji, ale nepodívám:) Uvidím to na vlastní oči za několik dní. -
Průzkum GDC mezi 4,500 vývojaři na jakou platformu zrovna vytváří hry
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1333096 -
Rendery ženských Ze zaklínače 2
http://witcher2da.wordpress.com/category/3d-renders/
- Dole na stránce dejte "Older posts" pak to pokračuje.
Zdoj: https://www.facebook.com/Zaklinac3 -
-
hoho divoký hon může začít... jestli mi rozumíte *15*
-
Z tohohle se asi pár poláků zblázní. Ale jinak *14* *14* *14* *14*
-
-
Alespoň si zkrátí čas při čekání na Divoký Hon *3*
-Škoda, že některé mají klasické prsa jako balóny (po plastice). Mohli to lépe udělat. Jinak kvalitní rendery.
-
-
-
Češi v semifinále Quake LIve iFT 2016
http://overfrag.com/index.php/ift-nations-cup-2016/
1st playoff Round
https://www.twitch.tv/overfrag/v/54290226
1/4 final
https://www.twitch.tv/overfrag/v/55644742 -