Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    star wars republic commando graphic fix

    Asi jsem objevil Ameriku, ale o tomhle modu jsem vůbec nevěděl. Tak kdyby byl na tom ještě nekdo jak já :)
    http://kotaku.com/fan-fixes-then-improves-star-wars-republic-commando-1744282075
  • Tohle zkratka musim linknout,... bez jakyhokoli dalsiho komentare.

    http://www.zing.cz/novinky/14195/videorecenze-pc-verze-dark-souls
    • líbí se mi jak nějakej 15ti letej kluk mluví o Old Schoolovém RPG. Přitom v jeho věku ani nemuže vědět co to je :D
      • Že? Jak můžeme dneska vlastně číst antickou filozofii a mluvit o jejím přínosu, když tomu vůbec nerozumíme. :/ Kor v naše věku!
        • Nožejo.
      • Protože je fyzicky nemožné, že by ten patnáctiletý hrál hry vydané před jeho narozením, že. To by svět explodoval. Možná celý vesmír. Znova.
    • drasta
      To jsem vazne jedinej komu se to na klavesnici a mysi po spravnem nastaveni klaves hralo v pohode?
      • hele ja mam takovej problem že když pohnu pomaliiiinku myší o milimetr, tak se ve hře otočim o 180° a když s myší pohnu rychle tak se otočim jen asi o 30° a to ještě pomalu... a to se fakt nedá :D dohrál sem to na gamepadu a nejlepší hra za poslední roky
        • Hele i na to je mod :) Sam si pak ve hre pomoci '+' a '-' nastavis citlivost, ktera ti vyhovuje a funguje to lip nez nastavovani DPI primo na mysi (pokud mas mys, ktera to umoznuje).
        • drasta
          To je fakt zvlastni. Ja jsem nic podobnyho nepozoroval. Je pravda ze obrazovka se pri pohybu mysi trochu trhala (i kdyz hra jela na 30 framu) ale normalne se to dalo hrat.
      • Taky jsem s tim nemel problem a nemam, protoze Dark Souls si se mnou porad pohrava :) I presto jdu dnes na postu vyzvednout gamepad.
    • montatatana
      Od dětí pro děti :)
      • DangerousDave
        tak nejak by to dopadlo keby janchor recenzoval Mirrors edge :) (joke)

        tu je pekne vidieť, že recenzia by sa mala robiť s chladnou hlavou a nie, že chlapec vyzvracia do mikrofónu všetku svoju nahromadenú frustráciu, ktorú si vpodstate navodil svojou vlastnou neschopnosťou.
      • janchor
        Úplně se mi z toho zatesklo po obživení.
  • http://www.webpronews.com/anonymous-takes-down-universal-music-site-2012-01
  • Dnes oslavilo Nintendo 124. narozeniny.

    byl tam někdo s redakce Games nebo Levelu ? :D
  • EVE

    Vcelku epický CGI filmeček na EVE Online. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=bB7ITpTp9ws
  • MickeyMutant

    Pomalu, ale jistě se začínají objevovat první módy do Fallout 4.

    Spíš jistě než pomalu. Jenom na Nexu jich je už kolem sedmdesáti.
    • Veskoslav
      Už 91.
      • MickeyMutant
        Nepočítám uložené pozice.
        • Veskoslav
          To pak jo:) Já jsem to vzal jenom počet, co mi to ukazuje a moc jsem to nesledoval, co tam je. Ale vím, že minimálně na oči a grafickou paletu hned nahodím.
    • Jack1947
      Který zoufalec tam potřebuje God mod a cheaty lol? *8* *7*
      • MickeyMutant
        Někdo si třeba chce jenom vyzkoušet věci a schopnosti, ke kterým se jinak během hraní nedostane. Jacku, neexistuje jen jediný správný způsob, jak si hrát.
        • Jack1947
          AHa, tak jo no, a někdo tak dojede celou hru třeba... jinak jestli je to tvůj případ že jen zkoušíš... tak ok. Jestli k tomu patří Unlock all perks a Maxed Special a dá se to i vypnout ok ok. Jinak je taky dobré že většina modu pomalu řeší technický stav...
          • MickeyMutant
            Není to můj případ, ale když si to někdo chce hrát podle svého třeba s číty a baví ho to, tak to automaticky neznamená, že jeho hraní je nějak méněcennější. Je to hra, ne soutěž v hardcore přístupu.
            • Jack1947
              Šak jo, vždyt vlastně to je fuk dokavad to nepraktikuje online a to se Falloutu naštěstí netýká. Nikdy týkat nebude.

              "Soutěž v Hardcore přístupu pobavilo"
          • Proč by vubec někdo nemohl hru dohrat klidně z Godmodem a vším na max? Jsou to přece jeho peníze, čas, věc, atd...
      • porat to ale bude mensi zoufalec nez corka
        • Jack1947
          To jo dříve jsem taky cheatoval a pak cheaty z her zmizeli a zpoplatnily se, hry se zjednodušily takže nejsou potřeba ale chápu někdo rád GODMODE a GIVEAALL a jede se *16*

          Kdyby měl aspon ten dotyčný admin trochu koule a psal v diakritice... ale né.

          Proč by nemohli být blázni co vše hned kupují zoufalci? co ani hry nedohrávají a musí tam mít mody...
          • ringmancz
            ty všechno dokážeš překroutit tak, aby ti to vyhovovalo...
  • x_ander

    Nový systém hodnocení na Eurogameru

    Na jednu stranu jsem rád, že to někdo zkusí. Na stranu druhou by mě velice zajímalo, jak pan dokonalý Doskočil cedí přes zuby systém medailí, který už před lety v úplně stejné formě (zlatá, stříbrná a rudá hvězda) používal Level :-D
    • Thorar
      Zrovna u EG.cz je to fuk, za leden se zmohli na tři recenze, evidentně pro ně nejsou důležité.
    • Level je ale kus drahýho toaleťáku s písmenkama na jedno použití, takže bych to moc nesrovnával.
      • Cosi
        Ty seš mi ale srandista. *1*
  • jesusek

    Take on Helicopters

    Zajímavá sleva. Třeba to někoho zaujme.

    http://store.steampowered.com/sub/13794/?snr=1_4_4__106_4
    • Hanzales
      Si kuř :) Ty Hindy jsem chtěl dokoupit časem, za tuhle cenu to je zadarmo a už jsou u mně :)
      • Video: Grafické porovnání PC, PS4 a Xbox One verze hry Thief.

        Dík, taky už je mám v knihovně *4*
  • haf haf

    Věděli jste, že se v Hong Kongu jezdí vlevo?? :D Co se člověk v těch hrách dneska nedoví...
    • V bývalé britské kolonii, kde ještě dnes má UK velký vliv? Kdo by to byl řekl. ^^
  • Neoficiálně: Nová hra od Sucker Punch nabídne otevřený svět a rozmanité postavy.

    No sh*t sherlock

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit