-
Oceňuji odvahu změnit systém diskuzí, ale zdejší svoboda byla největší předností Games.cz, přestože to přinášelo obrovský nával sraček.Fajn že jste zrušili mínusy, teď to ještě dokončete a odstraňte i ty nic neříkající palce, prosím.
-
-
palce jsou v pohodě. takhle to mělo být hned od začátku. trolové se nebudou vyžívat v mínusování a podle palců uvidíš, jestli je příspěvek zajímavý (teoreticky)
-
-
nějak nemizí označení "nový příspěvek"
-
-
Yep, už to máme v buglistu. Díkes.
-
-
Nelze k některým článků přispívat...
-
-
-
Mě teda zrušení mínusových palců dost mrzí. A za trolla se nepovažuju.
-
-
-
EA vzkazuje, že průměrnému hráči zabere dohrát singleplayer hry Need for Speed: The Run nikoliv...
Baldur vzkazuje, že nadpriemerný hráč nemá o Need for Speed: The Run záujem *7* -
Hnusná PCMR invaze do mobilního PUBG
Tohle už jste slyšeli? Hráči na mobilech a Xboxech zuří, protože je "číteři" s myšma a klávesnicema masakrují po tuctech. -
-
Já myslel, že ovládání na gamepadu je úplně stejně přesné a plynulé jako na myši a klávesnici. *3*
-
Naštěstí alespoň na Xboxu (mobilní verzi jsem nehrál) jsou tito hráči menšina (dle mého klidně méně jak 1%), takže zase takové drama bych z toho nedělal. I třeba Rainbow Six Siege či Division je v tomto ohledu v pohodě.
-
-
Flame in the Flood
Pro mě velký překvapení :)
https://www.youtube.com/watch?v=tDbLlgITm_I -
-
Pekna hra a dokonce me nestve ani tvuj komentar. Gratuluju k peknemu gameplayi.
-
-
Pěkná řádka vyřazených prototypů designu konzole Xbox One na obrázku.
Akorát, že je tam jsou vidět tak 2 prototypy z 200. Super obrázek. *7* -
Reklama
Vy jste se nepoučili, že? Prostě ten, co má v redakci Tiscali na starost reklamu je reta*d nad reta*dy...Ta neodstranitelná reklama na LEGO je jedna z "nejlepších", co jste tady měli. Hlavně že se ptáte, jaké reklamy nám Vadí..... *7* -
-
to mně se ukazuje jenom veselézvíře :(
-
Reklama na LEGO je nešťastná.. ptal jsem se na ní v Klubu Rváčů, kluci to prej přeposlali vejš.. no taky jsem na ní opět o víkendu narazil.. dal jsem refreš stránky.. škočil tam neškodný banner na Ghost Recona.. šlo to i bez nervů.. bez adblocku.. *6*
-
Tak to Lego jsem viděl jen někdy před měsícem, když se tu objevilo, zavřel jsem ho a od té doby mi nevyskočilo. Já jsem fakt asi premium uživatel, to je super.
-
-
Nebo máš prostě jenom štěstí.
-
-
Na tu jsem narazil max 3-4x ta se tu zobrazuje hodně výjimečně.
-
-
-
Shadow of Mordor
Dneska padlo embargo na recenze (čtyři dny před vydáním, to už jsem dlouho u AAA hry neviděl) a má opatrná očekávání se mění v nedočkavost *14* -
-
Snad ta hra na sebě vydělá hodně. To by se pak mohli Monolith vykašlat na takovýhle hry a udělat ZNOVU nějakou pořádnou FPS, jako tenkrát FEAR, jednu z nejlepších FPS vůbec. *5*
-
-
chtěls říct Blood :D
-
-
Shadow of Mordor gameplay: max settings at 2560x1440
Tak to ti doporučím video dole a budeš slintat ještě víc *1* Beskutečně se těším až budu testovat ten Nemesis systém.
https://www.youtube.com/watch?v=DrzSBpkxbqw -
-
no jo ale na to potřebuješ grafiku s 6gb VRAM
-
Dva meče na zádech, zblokování letícího šípu, sakra kde už jsem to jen viděl...
-
tohle vypadá ješte líp než skyrim, nejvíc se mi líbí ty animace za ktere by se nemusel stydet ani assassins creed
-
-
-
WARhammer Online - 18. prosince ZAVIRA
Duvodem je koncici licence s GamesWorkShop... pak si neco od EA kupte.. -
Deadpool | Red Band Trailer [HD]
Je lehce OT, ale dnes vyšel necenzurovaný trailer na Deadpoola, který vyjde 2016 *14*
https://www.youtube.com/watch?v=FyKWUTwSYAs -
-
Kdyz jsem videl na youtube tu prvni zverejnenou scenu jak tam skoci do toho auta tak jsem si rikal ze by to mohlo byt docela vtipny ale z tohohle traileru mam pocit ze se to snazi trosku moc.
-
-
V US s rozvíjejícím herním průmyslem klesá kriminalita.
"Když ono se to všechno stihnout nedá..."