Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multiplayer The Last of Us: Remastered bude v Evropě cenzurován. Stejně jako v původní verzi tedy ubude krve a nepůjde ustřelit končetiny.

    Po pravdě řečeno mě to až tak nevadí, ale přesto to nechápu, připadá mi to strašně stupidní, když na trhu jsou mnohem brutálnější hry, které jsou bez jakékoliv cenzury prodávány.
  • Humble

    Insurgency za dolar *14*

    https://www.humblebundle.com/
    • Koupeno!
    • Kozy
      Insurgency teda nic moc, na to jakou jsem na to četl chválu.
  • ucho

    Fanoušci Star Citizen již na vývoj hry vybrali přes 23 milionů dolarů. Znamená to, že se titul zvládne...

    to je fajn. nejdůležitější bude, aby se hra zvládla dokončit :)
    • Fanoušci Star Citizen již na vývoj hry vybrali přes 23 milionů dolarů. Znamená to, že se titul zvládne...

      Umrem, kým to vydajú, umrem!
      • Tilwaen
        To si to moc neužiješ *1*
    • Tilwaen
      To jo, vypadá to na dost megalomanský projekt *4*
  • Členové EA Access mohou od dnešního dne stahovat 10 hodinovou trial verzi hry Mass Effect: Andromeda pro Xbox One.

    A členové Origin Access mohou též stahovat :)
  • Retailová PC verze hry GTA V se rozprostřela na sedm DVD disků.

    Mohli by to prodávat na USB flashkách v nějaké sběratelské edici. *15*
    • homeles8
      nebo 90+ CD disků, to bych si koupil asi jenom já :-) Ale koupil bych si to a poctivě vechny při instalaci vystřídal *15*
    • proč ne na BD? Master Race mají doma jen dvd mechaniky? Aneb zpátky na stromy co PC Master Race?
      • Historicke prezitky ako opticke fyzicke medium som uz nemal roky ;-) Pomale, hlucne, neprakticke, zabera vela miesta...fakt ako z praveku.
      • Jack1947
        Neprovokuj, tolerance platforem by měla být vzájemná. *4* Jinak nikdy nebude správně fungovat.
  • tonnymontana

    poker

    Fiha tak to je uz docela dost priste ocekavam reklamu na vyherni automaty a ruletu... kazdej kdo ma mozek vi co je hazard a jakou ma hrac sanci.. radsi vezmete lopatu a zkuste narazit ropu u septiku.. ach jo reklama na hazard na detskem webu hmm nevim ale nemelo by nahodou byt pred vstupem na web klasicke odskrknuti "ano mam 18 let" ? tohle uz neni o pc hrach..
  • rancor1223

    ROAM

    Zajímavý survival na Kickstarteru od několika ex-Gas Powered Games zaměstnanců. http://kck.st/W8vhPN
    • rancor1223
      Tak ode mne už tam mají 15$. Podle úspěšnosti (podle toho jestli budou vozidla jistá *15*) půjdu i výš.
  • Nové záběry leteckých soubojů z Battlefield 3.

    Co je na tom novyho ? Vzdyt zaberu z bety je plnej YT :)
  • Vogon

    Fo konce roku je pro X360 a Xbone zdarma zapomenuté JRPG Lost Odyssey

    https://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Lost-Odyssey/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5307fa

    Akce trvá do 31.12.

    Jedná se o duchovního nástupce dobrých FF, na hře pracoval i Hironobu Sakaguchi a Nobuo Uematsu.
  • :D :D

    http://byznys.lidovky.cz/proc-nejsou-ve-stredoveke-hre-z-cech-zadni-cernosi-ptaji-se-v-zamori-1pr-/firmy-trhy.aspx?c=A140228_145020_firmy-trhy_mev *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit