Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS3Hrac

    Už jste viděli nové logo společnosti Microsoft? Co na něj říkáte?

    Po několika letech výzkumu který stál v přepočtu 100 milionů korun a několik padlých vývojářu se Microsoft dopracoval k novému logu tuto velmi důležitou zprávu si nenechalo ujít mnoho herních magazínů protože je ta zpráva tak zbytečná že je důležitá. Dobrá práce Microsoft *1*
  • keigi

    LIMBO

    V dnešní akci na Steamu je LIMBO za 2,5 éček ... takže kdo to měl pirátsky, kdy jindy ... *3*
    • keigi
      Ještě dodám, že v korunách českých mi z účtu zmizelo přesně 64,50 *1*
    • Za ty penize je to jak zadarmo.
  • montatatana

    Baldur’s Gate: Enhanced Edition se na STEAMu, GOGu ani v nedigitálním obchodě neobjeví. Pokud...

    Genialni tah, jak toho prodat co nejvic! :)
  • Miserius

    Ni No Kuni

    Docela dost lidí tu rikalo ze tuhle gamesku poridi, az bude za rozumnou cenu. Tak ted ji mate za 450kc na digitalnim obchode *3* (500 pro lidi co nemaj ps+)
    • ucho
      parádní cena, kdybych to chtěl hned hrát, okamžitě na to skočím. bohužel se ale nějak ty hry ke hraní nakupily, takže holt nekoupím a uvidím až tak za rok... (no a třeba to do té doby dají na PS+ zdarma :) )
      • Gripe21
        Přesně, byla hromada slev/akcí takže člověk nakoupí pár her a do toho ještě ps+ hry... jakoby nestačilo, že teď bude GTA a Rome, myslím že jen tyhle dvě hry budou na hodně dlouho. :)
    • Osviceny
      Podle tebe je 450kč u této hry rozumná cena ? já bych řekl, že tato hra odpovídá ceně 200 kč...ale beru, že někdo rád rozhazuje peníze
      • Miserius
        40+ hodin hlavniho pribehu, pokud za to nedas 450 korun tak nevim
        • Veskoslav
          To nemá cenu. Reaguješ na jednoho z největších tupců, co peklo vyplivlo....
          • Tak tak, Vesko, ty taky nejsi zrovna nejostřejší nožík v šuplíku, ale Osvícenej je ouplně jiná liga.
          • Osviceny
            napsal velký internetový onanista a mudrlant Veskoslávek co se séře do věcí o kterých nic neví, ale i tak má vždy pravdu a poslední slovo. Tak ti nevím co je horší
            • At zije moznost zpetne editace co? *1*
            • On se sere do veci, o kterych ty nic nevis? Tak proc o nich mluvis, kdyz o nich vlastne nic nevis?
  • Cosi

    Video: Debutový gameplay ze hry Sniper Elite 3.

    Tady si bleskaři zaspal pár dní. 6.2.2014: http://games.tiscali.cz/tema/sniper-elite-3-umozni-hrat-si-s-nacisty-jako-kocka-s-mysi-65309
    • braveman
      Pravda pravdoucí, to video při vydání článku se mi podařilo přehlédnout a teď když jsem zkoumal, zda už ho tu nemáme, hledal jsem pouze v záložce videí na kartě hry.
  • Larky
    Zdravím.

    Giana Sisters: Twisted Dreams Steam - https://www.humblebundle.com/gift?key=3sMY37r7scWUwapy

    Dust: An Elysian Tail Steam - https://www.humblebundle.com/gift?key=kqWEnyrR8Wc8b8qa
    • Ďakujem za Gianu
  • Warcraft minirecenze

    Kdyby tam bylo víc Pauly Patton, Murloků,božské hřívy Variana Wrynna (měl by mít víc soch) a celý to bylo míň antiklimatický (nevěřim že to píšu, ale prostě víc Blizzard melodrama) tak je to perfektní film. Takhle je to docela fajn film na letní večer pro fanoušky i nefanoušky.

    Tímto chci také pozdravit mladíka co seděl po mé levici pil piva z petky, při filmu hlasitě říhal, neustále vykřikoval do sálu "Illidan a Stormwind" a po hodině se zbalil a odešel, přiíště si vemu dezinfekci a vážně se od tebe napiji
  • Miserius

    Letní výprodej PS3 her na PSN nabízí slevu osmnácti titulů.

    To neni žádnej letní výprodej, ale pořád součást Playstation memories...
    • ringmancz
      ale jo, je to Summer sale, podívej se na SEN
  • MickeyMutant

    Dnešním bleskovkám z časů 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00 a 18:00 chybí zdroje. Snad to není nový trend, ale jen nepozornost.

  • PS+

    Sleeping Dogs jako hra zdarma pro PS+ na měsíc únor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit