-
Humble Bundle ještě jednou...
Battlefield 3 Origin klíč:
E7GG-2EQG-Y28C-CZ44-R9R3
Sims 3 Origin klíč:
22SJ-W5QS-LEKS-P93N -
-
Paráda a velkej plus! Ale teda škoda že použití klíče na originu trvá všehovšudy asi 40 minut, protože se vsadim, že do teď nepoužívalo Origin nikdy víc jak 10 lidí najednou a křeček, kterej to celý pohání, teď nestíhá..
Aktivace na steamu = 40sec
Aktivace na originu = 40min -
-
Jo, píšou to i na stránce Humble Bundlu, že jim to ten velkej nápor uživatelů zpomalil :)
Tak do třetice, Mirror's Edge Steam klíč:
DF6A8-805TH-BZB80
-
-
já tě miluju a dík za kod *3* *14*
-
-
To bylo rychlé - první mód pro nahé postavy ve Fallout 4 je na světě.
První ,druhej, třetí..... -
-
Už je třeba k dispozici i balíček cca 25 módů včetně lepšího nasvícení. Jen skopčit do adresáře a jedeš. Seznam viz:
http://666kb.com/i/d3s74sookjhdlv9ty.gif -
-
Jojo nasvícení jsou asi ta nejlepší věc. Fallout žeru, ale ta čtyřka je hrozně nasvícená. Stahl sem nějakej Reshade nebo SweetFX kterej dělá stíny trošku tmavší a naprostý labůžo :)
-
Jen nechápu proč lidi platí vývojářům a ne moderům, být vývojářem, stydím se za ten hnus co vydali.
-
-
Protože moder neudělá hru, ale jen mody???
-
-
-
-
-
Aspoň víme, že Jack má 23438 příspěvků :D To je slušná palba.
-
-
Tak to je drsné lol :D Jsem slepý kde že to je ? :P
-
-
Jo takhle už to vidím WTF se nedá upravit více než jednou. Slušná práce BTW to jsem fakt nečekal!
-
-
Si magor no, když 🤮 pod každej článek i když nevíš která bije ono to pak naskáče.
-
-
Nevím jestli tam jsou započteny všechny, nicméně zrovna že ty mi říkáš magor - Jinak už jsem psal a platí i pro Michalfek nikdo vás to číst nenutí si mě odtrollte detrollerem. Stále tu bude někdo kdo to číst chce s tím nic neuděláte - Jinak se dost snažím kolikrát to smysl dává.
-
Svatá pravda, číst se to nedá, když to přečteš názor je to stejně o ničem...
-
-
-
-
-
Za 20 minut začíná konference CD Projekt RED, na které se vývojáři chystají oznámit něco velkého....
Pro nás co nemáme facebook: http://www.ustream.tv/CDProjekt a je to až od 19:00 -
Vyzkoušejte alfa verzi nezávislého leteckého simulátoru s názvem Project Wingman.
Hele tohle fakt zkuste, je to tak šikovná arkádka, že jsem si nedal pokoj, dokud jdem misi nedoletěl :) Ideálně to hrát s gamepadem: https://rb-d2.itch.io/wingman
Na alphu hodně slušná akce a zábava! Poprvé mi nevadilo koukat na letadlo zezadu. A navíc si při tom štelovat FOV v rámci hratelnosti. -
Přednáška o hudbě od Franty Fuky
Velice zajímavá hudební přednáška s Frantou Fukou o skládání hudby pro programátory aneb jak se tvořila a tvoří muzika do her. Doporučuji všem, kdo zažil 8-bity atd. Perfektní přednáška, pochopí každej :) Link: http://www.fffilm.name/2012/11/video-hudebni-prednaska.html -
Medal of Honor- Pacific Assault
Volně ke stažení na Originu :) -
-
O tom už vím delší dobu z bonuswebu ale ted konečně... je už ke stažení.
-
-
Ghost of a tale
Bude early access!
http://www.ghostofatale.com/all-about-the-upcoming-early-access/ -
Tak jsem si předobjednal ten Christmas box od Square Enix. Snad tam nebudou nějaké srágory.
-
-
Očekávám Tief a Sleeping Dogs. Ostatní hry od nich už mám:-D
-
-
Sleeping Dogs myslím že ne, protože na steamu už je jen Definitive Edition. Thief možná jo, tipuju Murdered, nějaký Final Fantasy (kéž by VII) a menší hra (Quantum Conondrum např.)
-
Thief je taky od nich? No paráda, tak to bych si přál Thiefa, Hitmana Absolution a dál je mi to jedno, jen nechci Tomb Raidera a Sleeping Dogs, to už mám.
-
-
Snad ti nebude sekat... *4* Jinak Thief, no nevím z tou neoptimilizaci a krátkost. Možná když to bude levné. Tak to se i možná vyplatí.
-
-
Thief běžel v pohodě. To, že byl kratší, v tom máš pravdu.
-
-
Tak mně osobně se nový Thief celkem líbil a ráda si ho dám znova, až bude čas. Takové to lootování lžiček a nůžek mi přišlo uklidňující *1*
-
Ano hrát vícekrát? spíše asi nehrát už vůbec... tu poslední misi jsem prošel s trainerem na nesmrtelnost... fakt frustrativní.
-
Mam Phenom X4 965BE a GTX460 a aspon mě běžel naprosto bez problemu
-
Jack1947: Jak komu... běžel mi bez sebemenšího záškubu a technická stránka mi tak přišla vpořádku. S tou herní už to bylo o něco horší... Neurazilo to, ale nejspíš to víckrát hrát nebudu.
-
Ne neběžel...http://forums.techarena.in/video-games/1473177.htm
https://forums.geforce.com/default/topic/695487/crappy-performance-in-thief-/
http://raptr.com/jedimoses015/news/531790038f50b4b6aa/thief-low-fps-help-
-
-
-
-
-
Taky mám, jsem zvědavej
-
-
Tak potom dej vědět (zítra?)
-
-
Taky jsem neodolal a předobjednal si to, snad budu mít štěstí na nějakou pecku *4*
-
-
Same here.. ale vidim to na nějaký provary. *15*
-
-
-
-
-
Street Fighter V je vyvíjen na Unreal Engine V.
Pane jo, asi jsem něco zaspal, že už tady máme UE5 *1* -
-
Opraveno, díky za upozornění *3*
-