Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Humble Bundle ještě jednou...

    Battlefield 3 Origin klíč:
    E7GG-2EQG-Y28C-CZ44-R9R3

    Sims 3 Origin klíč:
    22SJ-W5QS-LEKS-P93N
    • Paráda a velkej plus! Ale teda škoda že použití klíče na originu trvá všehovšudy asi 40 minut, protože se vsadim, že do teď nepoužívalo Origin nikdy víc jak 10 lidí najednou a křeček, kterej to celý pohání, teď nestíhá..
      Aktivace na steamu = 40sec
      Aktivace na originu = 40min
      • Jo, píšou to i na stránce Humble Bundlu, že jim to ten velkej nápor uživatelů zpomalil :)

        Tak do třetice, Mirror's Edge Steam klíč:
        DF6A8-805TH-BZB80
    • já tě miluju a dík za kod *3* *14*
  • Johnny

    To bylo rychlé - první mód pro nahé postavy ve Fallout 4 je na světě.

    První ,druhej, třetí.....
    • Už je třeba k dispozici i balíček cca 25 módů včetně lepšího nasvícení. Jen skopčit do adresáře a jedeš. Seznam viz:
      http://666kb.com/i/d3s74sookjhdlv9ty.gif
      • Johnny
        Jojo nasvícení jsou asi ta nejlepší věc. Fallout žeru, ale ta čtyřka je hrozně nasvícená. Stahl sem nějakej Reshade nebo SweetFX kterej dělá stíny trošku tmavší a naprostý labůžo :)
      • Jen nechápu proč lidi platí vývojářům a ne moderům, být vývojářem, stydím se za ten hnus co vydali.
        • kennyB
          Protože moder neudělá hru, ale jen mody???
  • Inquisitor
    Aspoň víme, že Jack má 23438 příspěvků  :D To je slušná palba.
    • Jack1947
      Tak to je drsné lol :D Jsem slepý kde že to je ? :P
      • Jack1947
        Jo takhle už to vidím WTF se nedá upravit více než jednou. Slušná práce BTW to jsem fakt nečekal!
        • Draken69CZ
          Si magor no, když 🤮 pod každej článek i když nevíš která bije ono to pak naskáče.
          • Jack1947
            Nevím jestli tam jsou započteny všechny, nicméně zrovna že ty mi říkáš magor - Jinak už jsem psal a platí i pro Michalfek nikdo vás to číst nenutí si mě odtrollte detrollerem. Stále tu bude někdo kdo to číst chce s tím nic neuděláte - Jinak se dost snažím kolikrát to smysl dává. 
          • Svatá pravda, číst se to nedá, když to přečteš názor je to stejně o ničem...
  • Cosi

    Za 20 minut začíná konference CD Projekt RED, na které se vývojáři chystají oznámit něco velkého....

    Pro nás co nemáme facebook: http://www.ustream.tv/CDProjekt a je to až od 19:00
  • Hanzales

    Vyzkoušejte alfa verzi nezávislého leteckého simulátoru s názvem Project Wingman.

    Hele tohle fakt zkuste, je to tak šikovná arkádka, že jsem si nedal pokoj, dokud jdem misi nedoletěl :) Ideálně to hrát s gamepadem: https://rb-d2.itch.io/wingman
    Na alphu hodně slušná akce a zábava! Poprvé mi nevadilo koukat na letadlo zezadu. A navíc si při tom štelovat FOV v rámci hratelnosti.
  • Corvus

    Přednáška o hudbě od Franty Fuky

    Velice zajímavá hudební přednáška s Frantou Fukou o skládání hudby pro programátory aneb jak se tvořila a tvoří muzika do her. Doporučuji všem, kdo zažil 8-bity atd. Perfektní přednáška, pochopí každej :) Link: http://www.fffilm.name/2012/11/video-hudebni-prednaska.html
  • Inquisitor

    Medal of Honor- Pacific Assault

    Volně ke stažení na Originu :)
    • Jack1947
      O tom už vím delší dobu z bonuswebu ale ted konečně... je už ke stažení.
  • Ghost of a tale

    Bude early access!

    http://www.ghostofatale.com/all-about-the-upcoming-early-access/
  • Mart9
    Tak jsem si předobjednal ten Christmas box od Square Enix. Snad tam nebudou nějaké srágory.
    • Veskoslav
      Očekávám Tief a Sleeping Dogs. Ostatní hry od nich už mám:-D
      • ringmancz
        Sleeping Dogs myslím že ne, protože na steamu už je jen Definitive Edition. Thief možná jo, tipuju Murdered, nějaký Final Fantasy (kéž by VII) a menší hra (Quantum Conondrum např.)
      • Mart9
        Thief je taky od nich? No paráda, tak to bych si přál Thiefa, Hitmana Absolution a dál je mi to jedno, jen nechci Tomb Raidera a Sleeping Dogs, to už mám.
        • Jack1947
          Snad ti nebude sekat... *4* Jinak Thief, no nevím z tou neoptimilizaci a krátkost. Možná když to bude levné. Tak to se i možná vyplatí.
          • Tilwaen
            Thief běžel v pohodě. To, že byl kratší, v tom máš pravdu.
            • Tilwaen
              Tak mně osobně se nový Thief celkem líbil a ráda si ho dám znova, až bude čas. Takové to lootování lžiček a nůžek mi přišlo uklidňující *1*
            • Jack1947
              Ano hrát vícekrát? spíše asi nehrát už vůbec... tu poslední misi jsem prošel s trainerem na nesmrtelnost... fakt frustrativní.
            • Johnny
              Mam Phenom X4 965BE a GTX460 a aspon mě běžel naprosto bez problemu
            • Jack1947: Jak komu... běžel mi bez sebemenšího záškubu a technická stránka mi tak přišla vpořádku. S tou herní už to bylo o něco horší... Neurazilo to, ale nejspíš to víckrát hrát nebudu.
            • Jack1947
              Ne neběžel...http://forums.techarena.in/video-games/1473177.htm
              https://forums.geforce.com/default/topic/695487/crappy-performance-in-thief-/
              http://raptr.com/jedimoses015/news/531790038f50b4b6aa/thief-low-fps-help-
    • WhySoSad
      Taky mám, jsem zvědavej
      • Mart9
        Tak potom dej vědět (zítra?)
        • Pospec
          Taky jsem neodolal a předobjednal si to, snad budu mít štěstí na nějakou pecku *4*
          • Vrook
            Same here.. ale vidim to na nějaký provary. *15*
  • Street Fighter V je vyvíjen na Unreal Engine V.

    Pane jo, asi jsem něco zaspal, že už tady máme UE5 *1*
    • braveman
      Opraveno, díky za upozornění *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit