Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Na to že games jsou většinou tak nějak do žlutá mi přijde že ty černý náhledovky u videích, trochu mimo. A to stříbrný G mi nedává vůbec smysl, když tam dáte radši G z ikony, černý G a žlutý pozadí, se bude asi hodit víc.

    • ringmancz

      super je to stříbrný logo a žlutá ikonka na youtube vedle sebe

    • homeles8

      Whatever

  • Horst_Fuchs

    "Již v pátek 13. prosince v ČR vychází nový LEVEL s plnou hrou, RPG strategií King's Bounty: Warriors of the North."

    Ne, že bych si Level kupoval kvůli přiloženým hrám, ale trochu to s těma bundlovýma hrama přehánějí. Poslední King's Bounty je sice slušná hra, ale byla už v několika bundlech; kdo jí chtěl už jí dávno má.

    To už bych spíš ocenil nějakou dobrou malou hru, která není moc známá. Což takhle Noitu Love 2? Skrytý klenot mezi indie hrama. *3*
    • Keyz
      Jakmile to sem hodím tak to někdo určitě vezme :)
      • ...a bez poděkování...
    • ucho
      jo, souhlas. hry, co už proběhly bundly (některé už několika, viz třeba tato poslední), tak je to nic moc. je mi jasný, že hra netvoří obsah a je jako bonus. a je mi jasný, že se najdou lidé, kterým to v těch bundlech unikne (ale tito lidé počítám ubývají), když se to ale pomalu stává pravidlem, je taková příloha pro lidi zbytečnost. nečekám žádné AAA hry, ale chtělo by to něco s tím výběrem udělat.
      • frag.ment

        Activision se brání vydávání her na Linux.

        Já si třeba žádný bundle ještě nikdy nekoupil, protože stejně bych hry nestíhal hrát, takže pro mě hry u Levelu mají celkem hodnotu.. Ale časák si kupuju kvůli obsahu, který se zatím drží na slušné a čtivé úrovni. Snad jim to vydrží..
    • Jack1947
      No, kdyz uz jsme tedy u plnych her... Tak u Score meli Kings bounty i s datadiskem ( jo ale predeslej dil, no spletl jsem se ( mozna i tenhle nevim)). a je to uz drahna doba. Ja jsem rad ze si zase neco zakjimaveho prectu, inu priority mame kazdy jine. *4*
  • FPS s nejlepší grafikou ever! To uspokojí i LVho... až na mírný input lag teda.
    http://www.youtube.com/watch?v=p747PrxmZJ4
  • Anton Yudintsev (CEO Gaijin Entertainment): Xbox One je technicky schopné podporovat cross-platform...

    to neni cross-platform (hw), to je pc2pc, dekujeme za potvrzeni Antone *6*
  • HOMAM3 Remaster

    Chystá se remasterovaná edice Heroes of Might and Magic 3!
    • 2d fuj
    • ucho
      a co je na původní verzi (pro mě vizuálně nejhezčí díl) špatného?
      • Inquisitor
        No není to v HD a už se to moc neprodává :D
  • V Counter-Strike: Global Offensive easter eggů odkazujících na Half-Life.

    Ta věta nedává smysl.
  • Joshua

    Konung 2

    *12* *12* *12* *12* 0750H-L64XJ-LQG7A *12* *12* *12* *12*
  • První "ingame" ukázka povrchu planety v Elite: Dangerous

    https://www.youtube.com/watch?v=553mTYXSGPU
  • Draken69CZ

    Stahujte zrušené Warcraft Adventures

    http://www.hrej.cz/novinky/2016/09/11/stahujte-zrusene-warcraft-adventures-41566/
    • Jack1947
      To je ale hrej ! *16*
  • http://www.humblebundle.com/
    • ucho
      nádhernej humble bundle, parádní hry.
      • Hlavně ten TORCHLIGHT!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit