-
Nějakej drsňák na mě dělal drsnýho, když jsem po představení Ryse říkal, že to ani není hra, ale jenom QTE-fest. Přej, že nevím jaký to bude a že je to super a hurr durr exploze a drsný killy.
No, ukázalo se, že to dokonce je ještě míň hra než jsem si myslel. Ty QTE killy se totiž udělají automaticky i když QTE nedokončíte. Takže super film.
http://www.kotaku.com.au/2013/06/why-ryse-is-the-most-frustrating-game-of-e3/ -
-
....
Mám takovej pocit, že by se Crytek měl prostě věnovat jen technologiím a vývoj her nechat někomu jinýmu... -
-
Ale no tak, prvni Crysis byl nahodou celkem solidni fps se spravne Bckovou zapletkou a atmoskou ala holywoodske akcni filmy.
Me ta hra opravdu bavila a na delta obtiznost to byla i celkem slusna vyzva.
Nicmene tento QTE fest je fakt .... -
-
Stejne tak Far Cry 1 byla fajn hra, teda alespon do te doby, nez se tam objevila ta monstra *3*
-
-
....
Od dob Crysis se právě Crytek moc nepředvedl... -
-
A přiznejme si, že i Crysis 1 mělo svý mouchy. Zvláště stealth byl overpowered jak sviňa.
Chtělo to hodně sebepřemáhání, aby hru neprošel jen jako "Cloak Engaged" simulátor.
-
-
-
-
-
Jojo, to kdyz jsem slysel tak jsem myslel ze to je nejakej apríl...Doufam ze to je jen nejakej komunikacni sum a ve finale to bude jinaci, sice si to nezahraju ale todle bych Xboxarum nepral :D
-
Nová generace hoši!!
-
-
Další hrou zdarma od Epicu bude podle uniklého obrázku Civilization VI.
Už 3 dny se z nich snažím dostat password reset mail protože mě bez toho nenechají přihlásit a podpora to ignoruje. Takže jo Epic jsou ku***...
-
Metal Gear Rising Revengeance dohrajete přibližně za pět a půl hodiny.
V tom případě bych za to nedal víc jak 500... -
-
Update: Metal Gear Rising Revengeance dohrajete přibližně za pět a půl hodiny. Do času je započítáno...
neni to problem vsech metal gearu? akorat ze to cinemacky roztahnou na 20?
-
-
cod ghosts HW požadavky
ten paradox, kdy je to náročnější než BF...
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=7619&game=Call%20of%20Duty:%20Ghosts -
Pro zajemce je ted do 24.5. zdarma BF4 final stand DLC.
-
-
Už nějaký DLC byli i pro Hardline.Radši bych zas pro změnu nějakou tu hru, dávají DLC zdarma páč nikdo nekupuje...
-
-
Metal Gear Rising Revengeance se bude odehrávat v roce 2018, tedy 4 roky po Metal Gear Solid 4. Ve...
Sunny - je to holky! Lidi jak to sakra přebíráte?... *7* -
-
*holka
-
-
Cože??? Teprve teď po 24 letech byly objevený všechny secrety v Doomovi 2? Ta hra mě nepřestává překvapovat. Good job ID.😎
-
-
Vědlo se o tom z editoru map, že tam ten trigger je, ale nikdo právě nenašel způsob, jak to aktivovat.
-
-
Kupóny na hry
Na http://hugeseal.com/ si po přihlášení můžete vybrat 5 kupónů na hry, za každé tři tak nakoupené 1 náhodná hra zdarma. Slevy až 80%. Já si konečně doplnil sbírku o Trine. -
-
To snad neděláte nic jiného než hrajete hry a chodíte do práce/školy ne? A diskutujete na tiscali.. *8*
-
-
Co jiného by se dalo dělat? *8*
-
-
Od Frozenbyte je tam jen Trine série prosím tě , jinak casual standard ... navíc získáváte jen kupon se slevou (a 80% slevy je vyjímka) a já polovinu z toho co nabízí už mám z jiných bundlů a časopisů :/
-
Já už jsem z těch slev všude úplně na mizině. Tohle už nedám :D
-
-
herní hudba zdarma
Austin Wintory slaví narozeniny, tak rozdává. ještě dneska a zítra se dá stáhnout všechno zadarmo, nebo přispět na charitu
https://austinwintory.bandcamp.com/ -
Project Eternity Screenshots
http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1674&pk=48834&fk=96863&i=1 -
-
Prostředí je pěkné ale na postavách a věcech snad zamakají. Vypadá to jako lepší DS 2.
Vyhlazovaní taky mohli přidat i když to není finální.
I Patch of Exile vypadá v postavách lépe. Tady moc nevěřím, že borec má nějakou zbroj. Vypadá jako na něm namázlé jako součást postavy. Viz opět Patch of Exile.
- Na to kolik vybrali prachů, tak jsem zvědav kam je vrazí. Když tohle opravdu nemá v postavách kvalitu jakou bych čekal. Ten štít má snad texturu na velice malé rozlišení.
To dělají i pro tablety? -
-
J.E. Sawyer: "As a note, those are all work-in-progress shots that were intended for (small) use in print. None of those are finished areas. Even the "original" area is still having work done on it."
Ještě mají před sebou rok vývoje. A navíc tahle úroveň grafiky je pro mě naprosto dostačující... Jestli vyhlazováním myslíš AA kvůli tomu zubatému obrázku se třemi postavami, tak to je myslím hodně přizoomovaný screenshot z větší dálky. Stačí porovnat s http://images.gamestar.de/images/idgwpgsgp/bdb/2410641/bigimage.jpg
-
-
Jej, to vypadá velmi dobře. Hlavně zbroje se mi zamlouvají. Už teď to vypadá velmi hezky a to je to vlastně ještě alfa verze.
-