-
Artworky z Star Wars 1313
http://www.vg247.com/2014/05/02/star-wars-1313-new-art-from-scrapped-project-surfaces-appears-to-show-hoth/
Star Wars 1313 is as dead as Hayden Christensen’s career *1* -
-
SW1313 bych už nechal být, spíš jsem zvědav, zda-li hoši z DICE na E3 vypustí nějaké to bližší info o novém Battlefrontu.
-
-
Po tom co neustále předvádí s Battlefieldem 4, tak by se měli sakra snažit aby si napravili reputaci.
-
-
To se jim s Frostbitem nepovede ani za mák. Jako je to pěkný engine, ale pro FPS totálně nahovno
-
Proc by meli ? Maj zavedenou znacku, lidi to beztak koupi to ze pak zjisti ze to nefunguje bude jen a jen jejich vina ze naleteli sladkejm recickam o lepsim hernim svete. *3*
Takhle to asi berou, hraci jsou pro ne mene nez vzduch. -
-
Asi máš pravdu, je škoda že značku Star Wars nedostala firma která by s ní zacházela s respektem k původní trilogii. Třeba Kotor od CD projektu RED by rozhodně neurazil.
-
-
dyť ani Lucas nezacházel s filmama s respektem k původní trilogii. a v posledních letech žádný SW hry ani nevycházely, takže lidi po tom skočí ať to dopadne jakkoliv
-
-
-
-
-
-
Windows 10 - Přechod z pirátské verze
http://puu.sh/jhqIA/7b27942faa.png
*15* . -
-
Vtipný by to bylo jen v případě, kdyby to bylo oficiálně od Microsoftu, jinak trapný. *6*
-
I have a message for you microshit, go fuuck yourself! *3*
-
Tak za tohle palec nahoru. ^
-
-
Reklama 3dfx z roku 1994
Chtěl bych vidět ty reakce, kdyby s něčím podobným dnes přišlo AMD nebo Nvidia *1* -
-
jednoducho si pomôžem slovami klasiky "to zas bude v alejích nablito" :D
živo si viem predstaviť, ako by trhalo žilky jedincom na oboch stranách barikády.
-
-
The Elder Scrolls V: Skyrim se primárně vyvíjí na konzole a poté proběhne port do PC verze. Hra...
Nadávat, že se vyvíjí primárně po konzole je otřepané téma věcného flame, ovšem ruku na srdce - ze minulých zkušeností určitě je čeho se obávat. Oblivion, coby nástupce Morrowindu, měl zejména lepší grafiku (která už v Morrowindu byla pěkná) a některá vylepšení (animace, všechny postavy dabing), ovšem celkově mnohem menší, mělčí a subjektivně slabší hra. A ano, dával jsem to nejen já za vinu trendu konzolí.
Ono nejde o konzole, ale spíš masovost (jejíž jsou konzole představitelem). Je těžké udělat hru, kvalitní i pro náročnějšího hráče, pokud to má být "holka pro všechny". A proto se bojím i o osud Skyrim. Jediné pozitivum na tom je, že se PC hráči rozhodně nemusí bát, že by měli mít problémy s HW konfigurací (to by musela být optimalizace hodně krutě odbitá ...Rockstar hadr) a doufejme, že nejhorším dopadem budou veliké fonty ...a všechno. -
Veselé Vánoční slevy vám všem
Ten příjemný pocit, když nakoupíte 2 hry na Steamu ve slevách a pak zjistíte, že ty hry mají na GMG o skoro o polovinu levněji.... -
-
Jo teď jsem tam koupil dlc k EU IV za 2,49 dolarů a na steamu za to chtějí 2,49 euro :)
-
-
No to mi nepřijde tak strašné. Obzvlášť když mám eura nakoupené ještě za 23 Kč/euro na Steamu.
-
-
No jo tak dolar se teď k těm 23 Kč pomalu blíží :)
-
-
Kde si vzal že USD se blíží k 23Kč? Vždyť to neni ani 21Kč. A pokud vím ani nebude. Chtějí to držet na 20Kč/1USD.
-
-
To neříkám, teď je kolem dvacky. Jenom že už se to k tomu pomalu blíží.
-
-
-
-
za Europa Universalis IV: American Dream? za ten jsi mohl dát jen 2 dolary...
-
-
To je možný, ale tak takový rozdíl už to není.
-
-
tak když to bereš takhle, tak není ani velký rozdíl mezi 2,49 euro a 2,49 dolary :)
-
-
Pravda,sakra na to jsem úplně zapomněl :)
-
GMG, na vše můžeš ještě aplikovat voucher na 20% slevu.
-
Tak co už. A kde to je za dva dolary? Já toho zase tolik nesleduju.
-
-
-
-
-
dnešek o ničem, není tam snad nic, co by někde nebylo levněji nebo za stejnou cenu dřív. steam to má těžký s těmi neustálými slevami všude kolem.
-
-
A pozor, nakupující maniak už je tu.. Ucho, děláš ty vůbec něco jiného, než že sleduješ slevy po celém netu a nakupuješ kvanta her? Je to zajímavej koníček, neberu ti to, každej máme něco :-) Ale podle mě ty hry ani nehraješ..
-
Nemáš tipa na 80-90% slevy? ty máš vždy přehled chlapče...
-
-
asi by bylo lepší říct, jakou hru sháníš :)
kupovat vše, co má 80-90% slevu, není příliš efektivní...
-
-
Neřekl bych, že to má těžký.Velká část lidí, co má steam ani neví, že něco jako greenmangaming exstuje.
-
-
tak to má těžký se mnou :D
-
-
-
-
Elita národa volí Games.cz! Přidáte se na poslední chvíli i vy? :)
pěkný video, sice jsem z těch lidí znal jen Grygara, ale dobrý :)
edit: tak a až teď mi došel ten příbuzenský vztah... :D je pátek no. -
Do 30. června můžete na XBLM využít až 75% slevy na hry od společnosti SEGA.
No sleva pěkná ty hry už moc ne. -
Lollipop Chainsaw nabídne dva konce, ale jen čtyři hodiny zábavy.
HA... No nekupte to za litr... -
Vtipná reklama na Titanfall:)
http://www.youtube.com/watch?v=YGtMrF3cvZE -
-
Brumla
Nejlepší na celé té diskuzi je : "buy ps4.. and get titanfall on pc.." *1* *1* *1* -
Celkem dobrá *3*
-
-
Norský vrah Anders Breivik použil videohru Call of Duty: Modern Warfare 2 jako trénink pro jeho střelecké...
Zapomněli jste uvést, že používal pro plánování útoku i World of Warcraft a že jej označil za simulátor války, který používají armády světa. Nevím, kdo je větší dement, jestli novináři nebo Breivik, ale asi to bude nastejno. (nic proti bleskaři, tohle je myšleno na pisálky z velkých médií a TV) -
-
tak třeba ve WoWku trénoval sbírání lootu z mrtvol
-