Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Fallout Shelter

    Mobilní hříčka Fallout Shelter vyjde na Andorid 13. srpna *4*
  • Morraw

    Ubi shop - poštovné zdarma

    Zaregistroval jsem, že na oficiálním Ubi obchodu je poštovné zdarma už i pro mezinárodní objednávky včetně ČR (nad 30€). Spolu s 20% voucherem jsou to další ušetřené peníze převážně pro lidi, kteří rádi exkluzivní sběratelky.
    • Veskoslav
      Šel jsi do té Collectorky For Honor? Já se furt nemůžu rozhodnout...
      • Morraw
        Zatím ne, ptže odečítají peníze ihned (předtím to tak nebylo). Ale určitě do ní půjdu.
  • WhySoSad
    První recenze na KCD jsou venku, průměr zatím kolem 7/10. Stěžování na bugy a celkovou "jankyness", která se snad v dalších týdnech vyladí. Největší problém je performance a to, že si ve Warhorse nasadili laťku příliš vysoko vzhledem k datu vydání. Pár měsíců v torubě navíc by určitě neškodilo.

    https://www.reddit.com/r/Games/comments/7x7xni/kingdom_come_deliverance_review_thread/
    • Johnny
      nikomu neverim recenzi dve hodiny po vydání.
      Já mam nahráno zatím 10 hodin a nemužu si stěžovat. Je to paráda, a žádné bugy sem nenašel zatim, jen sem jednou nemohl vylezl po zebriku, ale za chvilku to šlo takže bez problemu.
      grafika 10/10, příběh super, herní mechanismy taktéž, vyborně vybalancováno atd atd..

      prostě za mě 100% hra aspoň pětiletí. Paradoxně co se hratelnosti týče mě to baví stejně jak skyrim xD
  • ucho

    Nightsky HD Steam Key

    http://youtu.be/WuSBZsIf1dk

    kód: ZCTJV-9ARRE-TC58D
    • Díkec
  • Magrunner

    Právě ted je na GOG magrunner: dark pulse zadarmo ke stažení
  • Vrook
    http://www.funnyjunk.com/channel/videogames/Psx+versions+of+modern+games/RlpMLEy
    Možná už to tu někde bylo, ale je to fakt nejlepší. *15*
    • No u některých bych na rozdíl od plnotučných verzí hnedle dostal chuť ;)
  • Silent Hills

    Tak po oznámení že P.T. bude staženo z PS storu, del Toro potvrdil že je projekt zrušen.
    https://twitter.com/tvsmatthackney/status/592177537427447808
    • Jack1947
      Zrušen wtf? konečně to vypadalo zajímavě oni to zruší to těmhle týpkům není podobné. *7*
    • Kozy
      *9* Fakt by mě zajímalo co se v Konami stalo.
      • stalo se, že se tam vsadili, jestli se jim v další desetiletce podaří firmu přivést na herní dno. Bohužel tam někdo nehraje fér a odstral to Kojima. J
  • Next Level Games (Luigi’s Mansion: Dark Moon) vyvíjí od října velice tajnou hru.

    to zas bude kus srááčky :D
  • MickeyMutant

    Ghost of a Tale FOV

    S posledními záplatami se do Ghost of a Tale probojovalo i nastavení FOV, takže teď je hra ještě krásnější a mnohem líp se ovládá.
  • Studio Developer Digital nabídlo From Software pomoc s případným remasterem third-person střílečky Metal Wolf Chaos.

    Devolver Digital a ne Developer !!
    • ales.smutny
      Díky! Opraveno :)
    • MickeyMutant
      Software From Digital Developer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit