Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Darkest Dungeon

    Darkest Dungeon dostane češtinu https://twitter.com/DarkestDungeon/status/684418344607338501
    • Uz aby to vyšlo na PSV :)
  • Tafaraj

    Battlefield Bad Company 2 je nyní pro majitelé zlatého Xbox Live členství k dispozici zdarma, avšak z důvodu nedostupnosti serverů si užijete pouze singleplayer.

    Neasi..takhle se to dělá....plaťte GOLD ať můžete hrát online, semtam dostanete hru..která pujde jen offline :D
  • shmeck

    The Witcher 3: Wild Hunt nabídne přes 50 hodin hry v hlavním příběhu. UI PC verze bude zcela rozdílná...

    Me want it!
    • Keyz
      Rozdílný UI to bude zajímavé. To je často nevidí aby na to někdo myslel protože to je práce navíc. Jestli to dobře provedou tak to bude skvělé a ukáží tem komediantům kteří nato kašlou, že to jde i jinak.
      Snad se podobných věci jako konzolový inventář který se často blbě na PC ovládá budou i více všímat recenze, když se ukáže se to někdo snaží dobře upravit a hlavně,že je rozdíl mezi UI konzole a PC.
  • Pokud ve svých třiceti letech stále hrajete videohry, jste podivíni! :)

    První je problém že nevhodné hry hrajou děti ... nyní je nevhodné že si je zahraje 30ti letý ... chjo *6*
    • smejki
      dyť je to jen banda tlučhubů, co se sešla v bedně. Stejná relevance jako koment na Novinkách.cz
    • No mě ti reportéři připadali, že si před natáčením vzali pár tabletek nebo houbiček, takže bych si z toho nic nedělal.
  • Malá ukázka profi překladu v Deus Ex.... "jemny napoj" *1* *1*

    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14054323_10208978864660670_3034150024546268208_o.jpg
    • Vogon
      Některé NPC v městě mluví mezi sebou česky a jsou to známí čeští dabéři.
    • 0011
      levnější než voda, to bude pěkná břečka *1*
    • Tilwaen
      Na druhou stranu, je tam vidět jistý pokrok, už budeme mít (zřejmě) eura.
    • Njn v budoucnosti proste se cestina trosku zmenila :D
    • Jack1947
      Ty we to je upe zesměšnění jazyka jako takového *8* To se mi moc nelíbí tééda *7*

      (Na druhou stranou to nevyvyíjeli češi ale amíci a ty za velkou louží prd vědi o tom jak se u nás řiká čemu - překlad žřejmně moc neupravovali tak to taky vypadá kdo dneska hraje fps v cz když nemusí ? noo).
    • MickeyMutant
      "Soft drink"*4*

      Tady si taky od minule nedoplnili háček.
  • Nereálný stream

    http://www.twitch.tv/UnrealEngine

    (dnes mají být ty novinky o budoucnosti UT)

    Edit: polygon.com/2014/5/8/5695404/unreal-tournament-new-2014-free-unreal-engine-4-epic-games

    Edit 2: Už mluví jen o samotném enginu. wiki.unrealengine.com/Unreal_Tournament
    • No jsem zvědavej jak se takovej komunitní vývoj vyvrbí
  • male.kace

    steamgifts - sid-meiers-civilization-v

    http://www.steamgifts.com/giveaway/fV6uN/sid-meiers-civilization-v
  • Na internet unikla mapa světa GTA V.

    A tady je porovnání s mapou Liberty City z GTA IV. http://bit.ly/15gPAA0
    • Jen jedno město ? škoda..
    • Dementní bitly. Opravdu to je nutné kvůli tak krátkému odkazu?

      A ať si to zkusí porovnat s mapou z Just Cause 2. Za předpokladu, že ten "únik" je pravda.
      • Miserius
        Myslis ten prazdnej ostrov v Just Cause 2? Natahnout plochu a nahazet tam stromy a 2 kadibudky dokáže každej, uvidime jak to bude tady...
        • Prázdnej? Myslíš tím, že vesnice od sebe nebyly vzdálené deset metrů? No sorry, ale radši tohle, než nesmyslnou hustotu obsahu. Hlavně, že si pořád stěžujete, jak se v GTA4 nedalo "cruisovat po dálnici", což v JC2 jde naprosto úžasně.
          • Miserius
            Odkdy je vesnice krizovatka s 3 barakama na kazdy strane? Vidis t uvzdalenost hlavniho mesta a tech 2 vesnic na tyhle mapce? Porovnej to s velikosti GTA 4 mapky, kdyz uz si nekdo chce cruisovat , tady bude moct...
            • Miserius
              Skyrim mi vyhovuje no, prijde mi to tam tak akorat (krom malych mest)...
              A nevim i kdyby to mel Vavra "prazdny" prijde mi to min stupidni v RPG pred nejakyma stovkama let nez v modernim Just Cause 2
            • Ježiš, samozřejmě, že tam bude rozdíl, když ta hra je z roku 2009... Ale nemění to nic na tom, že by mě zajímalo porovnání plochy, že v JC2 jsou normální vesnice a že JC2 rozhodně nemá prázdný svět. Jestli ti to tak přišlo, tak ti holt víc vyhovuje nahňácaný kontent typu Skyrim, na tom taky není nic špatného.

              Edit: A připrav se na "prázdnotu" té Warhorse hry.
            • Miserius
              Bohužel jsem to hrál a ještě mi to nacpalo PS+ tak jsem tomu dal šanci a hrůza.... Jestli by všechny vesnice a město dalo dohromady tady to hlavni mesto, divil bych se... A je trosku rozdil udelat naprosto anonymni ulice v Just Cause kdy nerozeznas jednu od druhy a kdyz se podivas na screeny z GTA 5 kde se kazdy ulici venovali vic nez v Just Cause na jednu tu tvoji vesnici
              http://www.gameblogs4u.com/wp-content/uploads/2010/05/justcause2map.jpg
              Akorát ostrov plnej silnic + u některých par baraku a stánků + benzínek... No, teda nevim co je na tom tak uzasnyho
            • Hrál's to vůbec? Ty vesnice byly "maličko" větší - a to včetně těch nejzapadlejších.
      • Nejspíš je. Už vycházej i obrázkový analýzy, kde porovnávají části mapy z tohohle "úniku" s částmi ze všech trailerů, kde je pohled ze shora. Navíc na R* webu všechny příspěvky s odkazem na tu mapu hned mažou.
        • Hm, to mi něco připomíná *4* . Nebyla nějaká akce, kdy se lidi snažili vykonstruovat celou mapu podle obrázků a traileru?
          • Jo, jenže ty výtvory vypadaly hrozně nedůvěryhodně. Tohle vypadá, že by šlo už o skutečnou mapu. A co na tom vlastně záleží, beztak to zjistím(e) už za týden.
            • No, to teda. Ale tyhle "leaky" vždycky beru jako druh účinného marketingu... Jinak já to zjistím leda tak z druhé ruky jsa PC hráč :)
  • Disney koupil LucasArts

    Sice se to moc netýká her, ale všeobecný přehled je důležitý *3* .

    Disney koupil LucasArts a v roce 2015 nás čeká začátek 3. Star Wars trilogie.

    EDIT: Která, jestli dobře počítám skončí v roce 2019. A pak se prý uvidí, co bude dál.

    EDIT: A StarWars 1313 by se údajně odkud dotknout neměl.

    Další informace: http://www.ign.com/articles/2012/10/30/the-walt-disney-company-acquires-lucasfilm-star-wars-episode-vii-set-for-2015?abthid=5090375fc30b02e115000090#
    • Malleth
      Myslim že PEGI 13 je jistota
      • Jako kdyby někdy byly SW zábavou jen pro dospělé...
    • Cahir
      Ze zatím nevysvětlitelných důvodů jsou servery SWTOR down... Spekuluje se, že je to právě kvůli odkoupení Disneym, případně že jde o následky hurikánu Sandy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit