-
Jižní Korea zakáže obchodování s herními předměty, které prý přispělo k mnoha problémům...
To by se mělo zakázat všude *15* -
DLC
Celkem dobrej song *3* http://www.youtube.com/watch?v=5MtZGB5dWLE -
Za mě thumb up:
http://www.svethardware.cz/3000-hracu-csgo-se-nachytalo-na-nastrazene-cheatovaci-hacky/41810 -
-
To je ale chyba těch, kdo tu hru dělají. Nechápu, proč hráči stále tolerují firmy, které dělají MP hry a nechávají a také umožňují lidem, aby tam cheatovali. Ještě platí ve F2P hře i když tam jsou a budou podvodníci.
Lze to mu zcela zamezit, jako denunovo zamezilo modifikacím exe souboru. Prostě to udělat tak, aby nebyla možná žádná neoficiální změna. Co běží v RAM lze sledovat, změna ve hře a chování ve hře lze lehce sledovat, Běžíš rychleji než je normálně možné apod? Návrh na ip ban a odeslání všech procesů které běželi v době podezření na jeho PC. Jak snadné když se chce....
Dokonce to neřeší ani na turnaji a to je teda co říci. Do EULA, lze dát vše včetně sledování správce úloh. A zamezit změnám souborů lze přes šifru anebo nějaký guard který kontroluje vybrané soubory před startem a udělá kontrolní součet a při startu je již neměníš. -
-
Ty si to predstavujes jak hurvinek valku. Je tam ochrana VAC, ktera zamezuje nejakemu typu podvodu. Problem je ten, ze CSGO je regulerne ve slevach za 5$ a vzasade tam neni zadny progress o ktery bys pripadne prisel, takze proste neni problem si koupit par klicu na vyhozeni.
-
-
VAC je na nic, to musí být přímo ve hře. I punkbaster šel obejít.
Ohledně té ceny. Proto ban na IP. Koupit může ale jen tak si nezahraje. Jedině přes vpn = náklady navíc, nebo změnu ip = práce navíc. -
-
Je spousta volnych vpn navic kvuli NATu bys zabanoval stovky hracu. Nevim jak si predstavujes ochranu "primo ve hre" kdyz VAC ti nestaci. Jak jsem psal pred tim, predstavujes si to jako hurvinek valku.
-
-
-
Oni počítají s komunitou která si to jak vidno vyřeší sama... taky bych dával BAN už při hře a ne po tom co to nějakej zmetek použije ale je to na Valve jak se t omu postaví.
-
-
Ha, dobre je utrel.
-
-
Brány Skeldalu jsou venku....juchu
-
Skyrim
Ha, Ulfric má český původ. :-D -
Americký televizní kazatel Pat Robertson přirovnal hraní násilných videoher k hříchu.
Juchuuuuuuuuuu, myslíte že mají v pekle Wi-finu? -
-
V pekle? Tam leda tak dial-up.
-
Aspoň se většina z nás má vlastně na co těšit, že *15*
-
-
Co říkáte na Rocket League?
-
-
Peckaaaaaaa. Konec hlášení *1*
-
-
takový nová trackmania
-
-
-
SimCity přístupné offline již ode dneška
TADÁÁÁÁ *1*
http://www.simcity.com/en_US/blog -
-
Dřív i tohle bylo běžné ...:/
-
-
No ale tady jde přeci o malý videoherní zázrak!
Vždyť ještě rok před vydáním říkali jak je tam tak složitá simulace dopravy, ekonomiky atd. že to prostě PC neutáhne a všechny výpočty musí probíhat na jejich serverech... a to v podstatě tvrdili až do Ledna letošního roku.
Holt doba pokročila *1*
-
-
-
Oddworld: New 'N' Tasty vyjde na PC 25. února
http://www.pcgamer.com/oddworld-new-n-tasty-release-date-announced/
Tenhle rok bude pro peněženku náročný *1* *14* -
-
No konečně, už na to čekám jak na smilování :)
-
-
Bulletstorm byl vyřazen z katalogu STEAMu.
nodpc, uz nejaku dobu cakam, kym sa objavi v nejakej slusnej zlave, nech ho mozem grabnut a teraz toto. Tak sa teda asi este nacakam... -
-
Však on se zas vrátí, až definitivně chcípne GFWL.
-
-
dufajme ze ano, ale to by si niekto musel dat robotu s tym, aby tu hru toho nadoru zbavili. Tak snad to pre nich bude dost lukrativne.
-
-
Dá se koupit, prodavá se za 18€ *1*
-
-
Ještě se cuká? Já myslela, že GWFL lehlo tak už před měsícem, nebo kdy to bylo.
-
-
Skon je oznámen na 1. července 2014 na počest 93. výročí založení Komunistické strany Čínské lidové republiky.
-
-
-