Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jižní Korea zakáže obchodování s herními předměty, které prý přispělo k mnoha problémům...

    To by se mělo zakázat všude *15*
  • Grandhalf

    DLC

    Celkem dobrej song *3* http://www.youtube.com/watch?v=5MtZGB5dWLE
  • alladjex
    Za mě thumb up:

    http://www.svethardware.cz/3000-hracu-csgo-se-nachytalo-na-nastrazene-cheatovaci-hacky/41810
    • To je ale chyba těch, kdo tu hru dělají. Nechápu, proč hráči stále tolerují firmy, které dělají MP hry a nechávají a také umožňují lidem, aby tam cheatovali. Ještě platí ve F2P hře i když tam jsou a budou podvodníci.

      Lze to mu zcela zamezit, jako denunovo zamezilo modifikacím exe souboru. Prostě to udělat tak, aby nebyla možná žádná neoficiální změna. Co běží v RAM lze sledovat, změna ve hře a chování ve hře lze lehce sledovat, Běžíš rychleji než je normálně možné apod? Návrh na ip ban a odeslání všech procesů které běželi v době podezření na jeho PC. Jak snadné když se chce....

      Dokonce to neřeší ani na turnaji a to je teda co říci. Do EULA, lze dát vše včetně sledování správce úloh. A zamezit změnám souborů lze přes šifru anebo nějaký guard který kontroluje vybrané soubory před startem a udělá kontrolní součet a při startu je již neměníš.
      • Ty si to predstavujes jak hurvinek valku. Je tam ochrana VAC, ktera zamezuje nejakemu typu podvodu. Problem je ten, ze CSGO je regulerne ve slevach za 5$ a vzasade tam neni zadny progress o ktery bys pripadne prisel, takze proste neni problem si koupit par klicu na vyhozeni.
        • VAC je na nic, to musí být přímo ve hře. I punkbaster šel obejít.

          Ohledně té ceny. Proto ban na IP. Koupit může ale jen tak si nezahraje. Jedině přes vpn = náklady navíc, nebo změnu ip = práce navíc.
          • Je spousta volnych vpn navic kvuli NATu bys zabanoval stovky hracu. Nevim jak si predstavujes ochranu "primo ve hre" kdyz VAC ti nestaci. Jak jsem psal pred tim, predstavujes si to jako hurvinek valku.
      • Jack1947
        Oni počítají s komunitou která si to jak vidno vyřeší sama... taky bych dával BAN už při hře a ne po tom co to nějakej zmetek použije ale je to na Valve jak se t omu postaví.
    • Ha, dobre je utrel.
  • Brány Skeldalu jsou venku....juchu
  • Skyrim

    Ha, Ulfric má český původ. :-D
  • Drakens

    Americký televizní kazatel Pat Robertson přirovnal hraní násilných videoher k hříchu.

    Juchuuuuuuuuuu, myslíte že mají v pekle Wi-finu?
    • vlastik.plaminek
      V pekle? Tam leda tak dial-up.
    • Tilwaen
      Aspoň se většina z nás má vlastně na co těšit, že *15*
  • Co říkáte na Rocket League?
    • Ronox
      Peckaaaaaaa. Konec hlášení *1*
      • takový nová trackmania
  • Lukyz

    SimCity přístupné offline již ode dneška

    TADÁÁÁÁ *1*

    http://www.simcity.com/en_US/blog
    • Dřív i tohle bylo běžné ...:/
      • Lukyz
        No ale tady jde přeci o malý videoherní zázrak!
        Vždyť ještě rok před vydáním říkali jak je tam tak složitá simulace dopravy, ekonomiky atd. že to prostě PC neutáhne a všechny výpočty musí probíhat na jejich serverech... a to v podstatě tvrdili až do Ledna letošního roku.
        Holt doba pokročila *1*
  • Lukyz

    Oddworld: New 'N' Tasty vyjde na PC 25. února

    http://www.pcgamer.com/oddworld-new-n-tasty-release-date-announced/

    Tenhle rok bude pro peněženku náročný *1* *14*
    • Inquisitor
      No konečně, už na to čekám jak na smilování :)
  • lipkozzi

    Bulletstorm byl vyřazen z katalogu STEAMu.

    nodpc, uz nejaku dobu cakam, kym sa objavi v nejakej slusnej zlave, nech ho mozem grabnut a teraz toto. Tak sa teda asi este nacakam...
    • MickeyMutant
      Však on se zas vrátí, až definitivně chcípne GFWL.
      • lipkozzi
        dufajme ze ano, ale to by si niekto musel dat robotu s tym, aby tu hru toho nadoru zbavili. Tak snad to pre nich bude dost lukrativne.
        • Jazz
          Dá se koupit, prodavá se za 18€ *1*
      • Tilwaen
        Ještě se cuká? Já myslela, že GWFL lehlo tak už před měsícem, nebo kdy to bylo.
        • MickeyMutant
          Skon je oznámen na 1. července 2014 na počest 93. výročí založení Komunistické strany Čínské lidové republiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit