-
Bonus do World of Warplanes
Mám tu pro nějakého zájemce bonus z Levelu pro World of Warplanes: HTR6T-NX79S-6EX86-7MH86
Já ho určitě nevyužiju a třeba se někomu šikne.. -
-
Vezmete si i ten muj – HTR6E-ZB66K-4GM48-2VX29
-
-
použil jsem, děkuji :)
-
-
-
neomezená aktivace BF3
G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW -
-
Snaha se ceni, bohuzel to ale nefrci... *9*
-
-
CALL OF JUAREZ na PlayStation Store za 120 korun
Vcera jsem projizdel PS Store a svete div se, je plnej slev. Tak na svoji konzoli ve stinu steamovyho silenstvi nezapominejte :) -
Nové video: MASS EFFECT: ANDROMEDA | Exploration & Discovery | Official Gameplay Series - Part 3
https://www.youtube.com/watch?v=Ts9WLMSAYVE
Přes 100 planet na objevení a hrstka překrásně vytvořených světů pro přistání (prozkoumání). -
Hand of Fate
Udělejte prosím recenzi na parádní věc Hand of Fate! Díky. *1* -
-
Udělal: http://games.tiscali.cz/hand-of-fate-16990/ctenarske-recenze/hand-of-fate-kdo-ma-viset-se-neutopi-682/
-
-
tvoje recenze budu sledovat, ponevadz u erarnich papuci jsem dostal zachvat smichu :) diky :D
-
Rád si přečtu. Díky.
-
-
napis sem mail, udelam ti radost a poslu klic na elite. kdyz uz jsi to chtel...
-
-
Dobrej pokus, Solomone *1* Ale riskovat to asi nebudu. Navíc drtím Oriho a Tormentum.
-
-
no pockej, ja to myslel vazne....
-
-
-
corvusi, cece... ty nejsi uplne mimo :D
-
-
VIDEOsrovnání nového a šest let starého tech dema herních enginů od vývojářů z Quantic Dream.
scenaristicky velkej rozdil, technologicky minimalni.. pri zoomu furt neostry textury -
Polda 6
Není divné, že se na EG o téhle hře mlčí? Je to kvůli exklusivitě jrc a provázanosti EG na Xzone? -
-
Ne to je know-how, který si přivezl Autor: Redakce z UK.
-
Xzone je zase provázanej s Jarda Týmem a ten je provázanej s Hrej a tam včera byl LetsPlay, takže je to jen kvůli JayDeemu
-
-
To je úplná konspirace *1*
-
-
a určitě za to může EA nebo ubisoft *1*
-
-
-
-
SEGA - Make War Not Love !
Haha kdo se ještě napálil a předčasně se radoval u té třetí vlny. Už mi přišel redeem mail a až teď jsem zjistil, že to není plná hra (Warhammer: Dawn of War 2), ale jen DLC! Mno 5 let starou hru si kvůli tomu opravdu kupovat nebudu. Dobrý fail. -
-
Škoda, že vůbec nevíš a píšeš kraviny.
-
Jn takže se to nedá redeemnout zatím ale hlavně minepřišli ještě ty 2hé hry kua. To je doba.
Jo ale tak ten DLC tím pádem propadne ne ? když tam mají : The download button will be active for a limited time,
until Tuesday 23rd February 6pm GMT / 10am PST -
-
Kód z druhé části také vyhlížím a nic mi nedorazilo , nic není ve spamu Přitom z třetí části kód už došel :/
-
-
milý Franto,
mně přišly dva e-maily, v jednom plná hra, ve druhým dlc - vydrž, nikdo tě nenapálil, jen je tam asi zpoždění
(i když teda nechápu, proč se rozčiluješ, když je to zadarmo, měl bys bejt rád, že vůbec něco dostaneš :P -
-
Milý Kubíčku, pleteš se.
-
-
could it be? if so, I'm deadly embarrassed :(
-
-
Asi si chtěl napsat "deeply embarrassed" mistře překladateli. Joo, není nad to, když se někdo potřebuje vytahovat s angličtinou a přitom na to nemá.
Jestli jsou ti ostatní "překladatelé" kolem tebe stejně kvalitní, tak doufám, že nepřekládaj nic důležitého. *1* -
To co mělo být ? Česky by to nešlo ?
-
-
Kubas: jestli se lidi jako ty pohybujou mezi překladatelama, tak to jsme na tom hodně bídně ...
-
pohybuju se mezi překladatelama, takže jo :) je to pro nás druhej rodnej jazyk skoro
-
jak myslíš...
A jak to máš třeba někde v baru ? Tam taky z ničehonic vyprskneš nějakou hovadinu anglicky ??? -
právě, v češtině už to není ono, proto jsem to napsal anglicky, to snad chápeš :)
a já se nesnažím bejt vtipnej... já jsem vtipnej :) -
Děkuju za překlad, a taky za snahu být mermomocí vtipný,,, nejde ti to, ale snaha tam je.
ps. v češtině už to není ono, vid ? *3* -
tak ještě pro honiče, který si udělal chvilku od honění, aby navštívil místní fóra, za což mu patří můj dík, doufejme jen, že si před psaním umyl ruce:
"opravdu? pak se hluboce stydím"
-
-
-
-
-
Grandmaster edice DoW 2 se všemi datadisky a DLC je konstantně ve slevách za 15$. Navíc se DoW2 prodával právě v této akci a pak že by ho dali zadarmo ? Fail možná tak z tvé strany.
-
-
No právě, 5 let starou hru už si všichni kdo chtěli dávno v akcích koupili. Smyslem by spíš bylo dát hru zdarma lidem co by si ji nekoupili ani za dolar a pak z nich vytahat peníze právě na DLC. A vzhledem k shitstormu na Steamu co tam teď Sega schytává si myslela většina lidí, že jde o plnou hru, tak nechytrač ty mudrci.
-
-
Dík za kompliment, že umím číst a ostatní ne.
-
-
-
-
Spekulace: Treyarch připravuje Call of Duty: Black Ops 3.
Nečekané... *7* -
UbiSoft odpískal po I am Alive i PC verzi Ghost Recon: Future Soldier, počítačovým hráčům bude...
Oboji vypada na slusny epic fail takze mi to vubec nevadi. *6*