-
Veselovský v Červeném Újezdu
http://video.aktualne.cz/dvtv/na-miste-retro-arkadova-videoherna/r~1a2be370e8c011e3bc790025900fea04/ -
-
Veselovský je docela gamer na kravaťáka z televize.
Jinak DVTV je podle očekávání fajn, ale mohli si to vysílání pořešit nějak líp než na jednom z vizuálně nejhnusnějších zpravodajskejch webů. *15*
-
-
Nový blog Warhorse Studios
http://warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_011 -
-
To asi nebyla narážka na Skyrim co? :D
-
Super, jen mi nejde do hlavy, proč tam je jen v angličtině, když Vávra v posledním podcastu tvrdil, že je v češtině již napsaný. *4*
Edit: Tak už to tam vrazil taky v češtině. Beru tedy zpět. *4* -
"Krutor" mě zničil. *1* Ještě tam chyběl Destruktor.
-
-
Emperor Lojza a Archmage Lotrando mě tady dostali. *15*
Obecně celá první kapitola by se měla někam zarámovat! *1* *1*
-
-
-
Oficiálně: PC verze Dark Souls 3 pojede v 60 FPS.
https://media.giphy.com/media/3ornk110bmCDLhIDV6/giphy.gif
zdroj: oficiální FB stránka Dark Souls 3
https://www.facebook.com/darksouls/?fref=nf
Edit:
Post bamca na Steamu: http://steamcommunity.com/app/374320/discussions/0/405694115199423828/
Více o PC verzi se dozvíme v následujících týdnech. -
-
...peklo muselo zmrznout!
P.S. - Stejně nechci pokoušet osud a budu dbát prvního přikázání Dark Souls: V obou královstvích se pod trestem hrdla ztracení přísně zapovídá sjíždění žebříků hasičským stylem. -
-
Kvůli Dark Souls mám fobii z výtahů, ne z toho že se výtah zastaví, ale z toho že se propadnu jeho podlahou.
-
-
Buď v klidu, v reálu propadávání samozřejmě nehrozí. Přinejhorším tě padající výtah jen rozšmelcuje na kaši.
Jinak ta tvoje zpráva mě samo sebou potěšila. Teď jen čekám na další logická potvrzení, že od začátku vše poběží ve větším rozlišení než 640x480 a budou podporované i jiné ovládací zařízení než válečný knipl císařského námořního letectva.
-
-
-
-
Singapurští členové PS Plus programu obdrží v březnu jinou nabídku her než ostatní - mohou se těšit na Resident Evil Umbrella Corps (PS4), Tearaway Unfolded (PS4), Titan Souls (PS4 / PSV), Anna – Extended Edition (PS3), Starwhal (PS4 / PS3) a Actual
To se teda maj, v tom Singapuru. A co dostanou třeba v Zimbabwe? -
-
Češi holdt jsou taková menšina že nestojí za to o nich psát ( Zimbabwe pochybuji že mají nějaký funkční intranet lol)
-
-
Líbí se mi jak jsi napsal holdt, to je chytrý. Ale jinak s tebou souhlasím.
-
-
Líbí se ti to ? ale plus mi nedáš *16* ( ne f poho)
Dává smysl že, ještě jsem neviděl že by se psalo na herním webu výhradně o cz PSn když už ta třeba Velká británie ale čechy nikdy.
-
-
-
-
Erik Todd Dellums (hlas Three Doga z Fallout 3) naznačil na svém Twitter účtu, že se oblíbená post apokalyptická...
To já doufal, že už se nějaký ten pátek rozrůstá... -
-
stavme sa,ze to bude len preskinovany...ako sa posledny elder scroll volal...?
-
Fallout 4 zatím nebyl oficiálně ohlášen *3*
-
-
Tak to vím, jen doufám, že už na něm pilně pracují a nejsou teprve ve fázi předprodukce...
-
-
Taky jsem myslel, že už to je dávno ve výrobě. Fallout 3 je z roku 2008 a Bethesda má "poslední" dobou rozpětí 5 let...
-
-
Crayon Physics Deluxe Steam Key
prosím napište, když to někdo vezme, ať to další nezkouší zbytečně...
ZQHIE-D252C-K7D5Y -
-
Díky
-
-
Kam zmizelo video a článek k Red Dead Redemption?
-
-
A nevite jestli bude nahradni? Zrovna na RDR sem se tesil :-/
-
Byl problém se streamem a po pár hodinách se záznam sesypal úplně, tak to asi odpískali.
-
-
Titanfall za 10 babek
http://www.amazon.com/dp/product/B00DTWEOZ8?tag=tbprod-20&sid=1103
to jde -
-
Až budete vyplňovat US adresu, tak můžete použít tuto State/Zip Code kombinaci
Kansas 67444 -
-
když adresa na amazounu tak jedině orange county :)
-
-
-
Star Wars: Battlefront nemá singleplayerovou kampaň, protože vývojářské studio (EA) chtělo stihnout vydání hry k datu premiéry filmu.
Tuším, že před vydáním tvrdili, že SP nebude, protože ho hráči nehrají a teď najednou nová výmluva *1* -
-
Single nebude, protože ho hráči nechtějí, navíc jsme ho nestihli. A ta částka taky nesouhlasí.
-
-
Přesně kecy z hladu... nepotřebujeme kampan alá BF3,6 2x převařené kaše *11*
-
-
-
Multiplayer Xbox One a PS4 verze hry Minecraft bude podporovat až 8 hráčů. Podpora více hráčů možná dorazí až s budoucím updatem.
Neuvěřitelný, 8 hráčů, to jsem snad ještě v žádné hře nikdy neviděl ! *14*