Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81

    Veselovský v Červeném Újezdu

    http://video.aktualne.cz/dvtv/na-miste-retro-arkadova-videoherna/r~1a2be370e8c011e3bc790025900fea04/
    • Vrook
      Veselovský je docela gamer na kravaťáka z televize.
      Jinak DVTV je podle očekávání fajn, ale mohli si to vysílání pořešit nějak líp než na jednom z vizuálně nejhnusnějších zpravodajskejch webů. *15*
  • Milda8

    Nový blog Warhorse Studios

    http://warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_011
    • Inquisitor
      To asi nebyla narážka na Skyrim co? :D
    • Hairy_Ass
      Super, jen mi nejde do hlavy, proč tam je jen v angličtině, když Vávra v posledním podcastu tvrdil, že je v češtině již napsaný. *4*

      Edit: Tak už to tam vrazil taky v češtině. Beru tedy zpět. *4*
    • Cahir
      "Krutor" mě zničil. *1* Ještě tam chyběl Destruktor.
      • Hairy_Ass
        Emperor Lojza a Archmage Lotrando mě tady dostali. *15*

        Obecně celá první kapitola by se měla někam zarámovat! *1* *1*
  • Vogon

    Oficiálně: PC verze Dark Souls 3 pojede v 60 FPS.

    https://media.giphy.com/media/3ornk110bmCDLhIDV6/giphy.gif

    zdroj: oficiální FB stránka Dark Souls 3
    https://www.facebook.com/darksouls/?fref=nf

    Edit:
    Post bamca na Steamu: http://steamcommunity.com/app/374320/discussions/0/405694115199423828/
    Více o PC verzi se dozvíme v následujících týdnech.
    • MickeyMutant
      ...peklo muselo zmrznout!

      P.S. - Stejně nechci pokoušet osud a budu dbát prvního přikázání Dark Souls: V obou královstvích se pod trestem hrdla ztracení přísně zapovídá sjíždění žebříků hasičským stylem.
      • Vogon
        Kvůli Dark Souls mám fobii z výtahů, ne z toho že se výtah zastaví, ale z toho že se propadnu jeho podlahou.
        • MickeyMutant
          Buď v klidu, v reálu propadávání samozřejmě nehrozí. Přinejhorším tě padající výtah jen rozšmelcuje na kaši.

          Jinak ta tvoje zpráva mě samo sebou potěšila. Teď jen čekám na další logická potvrzení, že od začátku vše poběží ve větším rozlišení než 640x480 a budou podporované i jiné ovládací zařízení než válečný knipl císařského námořního letectva.
  • Kozy

    Singapurští členové PS Plus programu obdrží v březnu jinou nabídku her než ostatní - mohou se těšit na Resident Evil Umbrella Corps (PS4), Tearaway Unfolded (PS4), Titan Souls (PS4 / PSV), Anna – Extended Edition (PS3), Starwhal (PS4 / PS3) a Actual

    To se teda maj, v tom Singapuru. A co dostanou třeba v Zimbabwe?
    • Jack1947
      Češi holdt jsou taková menšina že nestojí za to o nich psát ( Zimbabwe pochybuji že mají nějaký funkční intranet lol)
      • Kozy
        Líbí se mi jak jsi napsal holdt, to je chytrý. Ale jinak s tebou souhlasím.
        • Jack1947
          Líbí se ti to ? ale plus mi nedáš *16* ( ne f poho)

          Dává smysl že, ještě jsem neviděl že by se psalo na herním webu výhradně o cz PSn když už ta třeba Velká británie ale čechy nikdy.
  • Viktor_H

    Erik Todd Dellums (hlas Three Doga z Fallout 3) naznačil na svém Twitter účtu, že se oblíbená post apokalyptická...

    To já doufal, že už se nějaký ten pátek rozrůstá...
    • stavme sa,ze to bude len preskinovany...ako sa posledny elder scroll volal...?
    • braveman
      Fallout 4 zatím nebyl oficiálně ohlášen *3*
      • Viktor_H
        Tak to vím, jen doufám, že už na něm pilně pracují a nejsou teprve ve fázi předprodukce...
    • MrSanta
      Taky jsem myslel, že už to je dávno ve výrobě. Fallout 3 je z roku 2008 a Bethesda má "poslední" dobou rozpětí 5 let...
  • ucho

    Crayon Physics Deluxe Steam Key

    prosím napište, když to někdo vezme, ať to další nezkouší zbytečně...
    ZQHIE-D252C-K7D5Y
    • Díky
  • Kam zmizelo video a článek k Red Dead Redemption?
    • A nevite jestli bude nahradni? Zrovna na RDR sem se tesil :-/
    • Draken69CZ
      Byl problém se streamem a po pár hodinách se záznam sesypal úplně, tak to asi odpískali.
  • ringmancz

    Titanfall za 10 babek

    http://www.amazon.com/dp/product/B00DTWEOZ8?tag=tbprod-20&sid=1103

    to jde
    • Morraw
      Až budete vyplňovat US adresu, tak můžete použít tuto State/Zip Code kombinaci

      Kansas 67444
      • davidBray
        když adresa na amazounu tak jedině orange county :)
  • Eso_Rimmer

    Star Wars: Battlefront nemá singleplayerovou kampaň, protože vývojářské studio (EA) chtělo stihnout vydání hry k datu premiéry filmu.

    Tuším, že před vydáním tvrdili, že SP nebude, protože ho hráči nehrají a teď najednou nová výmluva *1*
    • MickeyMutant
      Single nebude, protože ho hráči nechtějí, navíc jsme ho nestihli. A ta částka taky nesouhlasí.
      • Jack1947
        Přesně kecy z hladu... nepotřebujeme kampan alá BF3,6 2x převařené kaše *11*
  • WhySoSad

    Multiplayer Xbox One a PS4 verze hry Minecraft bude podporovat až 8 hráčů. Podpora více hráčů možná dorazí až s budoucím updatem.

    Neuvěřitelný, 8 hráčů, to jsem snad ještě v žádné hře nikdy neviděl ! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit