Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Deadlight

    https://www.humblebundle.com/gift?key=CcdWX7ssVavUepBf
    • oktavius66
      Děkuji moc ! Hledal jsem tuhle hru dlouho *3*
  • Posel smrti na Steam za euro...
    http://www.bundlestars.com
    • Thorar
      Díky. Ale škoda že je tam jen 2. a 3. díl.
    • Jak je to s češtinou?
      • Miserius
        Upadá
  • Jelikož předpověď analytika počítá pouze s 250 tisíci prodaných kusů The Bureau: XCOM Declassified do...

    Cože?! Vždyť to by byl propadák jako prase. U digitálních distribucí jako je Steam, Gamersgate, GameFly, GMG, Amazon apod. navíc dává 2K různé výhody po dosažení určitého počtu předobjednávek (např. DLC zdarma, Spec Ops The Line, komplet XCOM pack apod.). A pokud se počítá s malými prodeji, tak by naopak měli vrazit do marketingu víc. Ta hra nebyla zrovna moc vidět.
    • montatatana
      imho dopredu pocitaji s tim, ze to zadnou diru do sveta neudela, ale proste se to uz musi vydat, at je to z krku.
      Skoro stejnej pripad jako Spec Ops.
  • Vivendi stále hledá kupce Activision Blizzard - Sony nemá zájem a firmě Microsoft se nelíbí vysoká...

    s koupí společnosti dostanete zdarma i celou kupu naštvanejch haterů, neber to!
    • A jeste vetsi kupu zaslepenych fanatiku,kteri jim zerou naprosto vsechno *1*
  • Malleth

    Živá ukázka Quantum Break na VGX nebude, neobjeví se ani Mad Max, vzkazuje Tim Schafer.

    Nebyl to spíš "Doritos King" Geoff Keighley?
  • ringmancz

    Dytopický Humble Bundle

    https://www.humblebundle.com/games/dystopian-bundle

    Po nějaké době zase zajímavé hry

    • Mart9

      Podle mě zcela nezajímavé hry.

      • Inquisitor

        Podle mě tam zase jsou zajímavé hry. A neděkujte.

      • ringmancz

        Děkujeme za názor...

        • Mart9

          My děkujeme za ten tvůj.

  • Jen bych upozornil že,

    Ode dneška je celkem kvalitní apokalyptická MMORPG Fallen Earth F2P :)
  • Joshua

    Contrast

    ..............TD2H5-4V3RX-ETY2F
  • Veskoslav

    Upal si svého Simíka

    A prej dětská hra:-D
    https://www.youtube.com/watch?v=EPp2XKMHow8
    • Tilwaen
      Už v jedničkách byly super takové ty velké koberce, které krásně hořely *1*
  • 75% ze 76 tisíc návštěvníků IGN bylo z konference na které se odhalil Xbox One zklamáno.

    neni divu,hrace zajimaji hlavne hry a konzole ma byt o hrach
    microsoft z boxu dela multifunkcni kravinu
    PS4 jasna volba
    • Microsoft požaduje, aby obchodníci a prodejci oficiálně nazývali novou konzoli pouze "Xbox One" nebo...

      PS4 je to same *13* , jasna volba je dnes PC
      • nesouhlas,jasna volba je konzole+PC
        PC ma dnes snad kazdy a neslouzi jen na hrani,bez pc bych nevydrzel ale bez konzole taky
        duvod je jednoduchy,na konzole jsou paradni hry
        LAST OF US je treba jedna z nich a ze sony ma hodne exkluzivek

        takze PC je jasny,uz jen vybrat tu spravnou stranu coz je u me SONY
        • Sony má sice většinou dost exkluzivních věcí, ale které opravdu stojí za koupi konzole? Pár za generaci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit