-
Deadlight
https://www.humblebundle.com/gift?key=CcdWX7ssVavUepBf -
-
Děkuji moc ! Hledal jsem tuhle hru dlouho *3*
-
-
Posel smrti na Steam za euro...
http://www.bundlestars.com -
-
Díky. Ale škoda že je tam jen 2. a 3. díl.
-
Jak je to s češtinou?
-
-
Upadá
-
-
-
Jelikož předpověď analytika počítá pouze s 250 tisíci prodaných kusů The Bureau: XCOM Declassified do...
Cože?! Vždyť to by byl propadák jako prase. U digitálních distribucí jako je Steam, Gamersgate, GameFly, GMG, Amazon apod. navíc dává 2K různé výhody po dosažení určitého počtu předobjednávek (např. DLC zdarma, Spec Ops The Line, komplet XCOM pack apod.). A pokud se počítá s malými prodeji, tak by naopak měli vrazit do marketingu víc. Ta hra nebyla zrovna moc vidět. -
-
imho dopredu pocitaji s tim, ze to zadnou diru do sveta neudela, ale proste se to uz musi vydat, at je to z krku.
Skoro stejnej pripad jako Spec Ops.
-
-
Vivendi stále hledá kupce Activision Blizzard - Sony nemá zájem a firmě Microsoft se nelíbí vysoká...
s koupí společnosti dostanete zdarma i celou kupu naštvanejch haterů, neber to! -
-
A jeste vetsi kupu zaslepenych fanatiku,kteri jim zerou naprosto vsechno *1*
-
-
Živá ukázka Quantum Break na VGX nebude, neobjeví se ani Mad Max, vzkazuje Tim Schafer.
Nebyl to spíš "Doritos King" Geoff Keighley? -
Dytopický Humble Bundle
https://www.humblebundle.com/games/dystopian-bundle
Po nějaké době zase zajímavé hry
-
-
Podle mě zcela nezajímavé hry.
-
-
Podle mě tam zase jsou zajímavé hry. A neděkujte.
-
Děkujeme za názor...
-
-
My děkujeme za ten tvůj.
-
-
-
-
Jen bych upozornil že,
Ode dneška je celkem kvalitní apokalyptická MMORPG Fallen Earth F2P :) -
Contrast
..............TD2H5-4V3RX-ETY2F -
-
Upal si svého Simíka
A prej dětská hra:-D
https://www.youtube.com/watch?v=EPp2XKMHow8 -
-
Už v jedničkách byly super takové ty velké koberce, které krásně hořely *1*
-
-
75% ze 76 tisíc návštěvníků IGN bylo z konference na které se odhalil Xbox One zklamáno.
neni divu,hrace zajimaji hlavne hry a konzole ma byt o hrach
microsoft z boxu dela multifunkcni kravinu
PS4 jasna volba -
-
Microsoft požaduje, aby obchodníci a prodejci oficiálně nazývali novou konzoli pouze "Xbox One" nebo...
PS4 je to same *13* , jasna volba je dnes PC -
-
nesouhlas,jasna volba je konzole+PC
PC ma dnes snad kazdy a neslouzi jen na hrani,bez pc bych nevydrzel ale bez konzole taky
duvod je jednoduchy,na konzole jsou paradni hry
LAST OF US je treba jedna z nich a ze sony ma hodne exkluzivek
takze PC je jasny,uz jen vybrat tu spravnou stranu coz je u me SONY -
-
Sony má sice většinou dost exkluzivních věcí, ale které opravdu stojí za koupi konzole? Pár za generaci?
-
-
-