-
La Esmeralda si na cosplay fotografích vyzkoušela, jaké to je být princeznou Peach.
Tuhle kosplejovou uchylku jsem nejak nikdy nepochopil. -
NaissanceE
Zítra vychází NaissanceE a stojí to za zmínku. Pokud máte rádi syrovou atmosféru Portalu, Q.U.B.E. nebo Antichamberu, tak tohle je něco pro vás. Hlavně jde o hledání cesty skrze opuštěné obrovské mimozemsky vypadající prostředí, ale čas od času dojde i na logickou hádanku nebo skákačkové části. Za sebe mohu doporučit. -
-
no podle videa mi přijde ta atmosféra trochu deprimující. ale díky za info.
-
-
To máš pravdu. Vlastně to měl autor za cíl. Vytvořit deprimující atmosféru osamění, takže to nebude hra pro každého.
-
-
-
TotalBiscuit vs. FUN Creators
Tak se nám to moc hezky rozjelo.
Nejdřív byla zablokována obě videa o Guise Of The Wolf od TB
Předtím napsali takový hezký post na Steam foru.
Potom byla krátká, ale krásná emailová konverzace.
No a teď postli naprosto úžasný tweet. (zaloha) ... a vůbec ty jejich twity jsou parádní. Fakt že jo.
Edit http://steamcommunity.com/app/259640/discussions/0/558747922359007277/ EDIT 3879867: Tweety odmazány, ale pro vaše potěšení http://puu.sh/6WwX8.png -
-
Pěkná kauza, díky za postnutí :-)
Rozjelo se to celkem pěkně, třeba jejich fórum na Steamu nemá chybu *1* Ale hojně tam panuje mazající ruka Páně.
"Will the game include censorship, or is it going to be DLC?" *1*
EDIT: Link na video: http://tune.pk/video/2125732/-WTF-Is-Guise-of-the-Wolf- -
Může mi někdo říci ve zkratce o co jde?
Tak jestli se nechali nějací tvůrci takto vytočit, tak to je dost zoufalé. *15* -
-
Biscuitovi se nelíbila jedna hra, vývojáři na Youtube nahlásili to video, který tam teda už není a teď se řeší, kdo komu psal maily a tweety
-
-
Dík.
To je zase komedie. Sie TB má vliv ale ne tak velký.
Takto se pouze poškozují tvůrci když to nahlašují apod. represe. HC komunita, i když je malá tohle dokáže využít a udělat negativní reklamu. Jak se již často ukázalo.
-
-
-
pěkný. asi nemají moc jasnou představu o tom, co je to vyhrožování, ohrazují se proti němu a přitom vyhrožují oni :D
edit: no jsem zvědav, co z toho bude. ti vývojáři se chovají jako děti.
edit2: ale proč by v tom ti vývojáři hráli dobrovolně obětního beránka a ničili si pověst? mě spíš dostalo to, jak někdo na steam fóru těm vývojářům "chytře" radil to s tím videem, ať ho nechají stáhnout a tak, to mi přišlo jako provokace :) jinak z těch vývojářů mám pocit, že začali trolovat. jako by nechápali, co dělají a jak z toho ven.
edit3: tak už se jim některé jejich tweety asi nelíbí :D -
-
tak opravdu to ještě bude zajímavé: http://i.imgur.com/w1iLIhi.png
-
-
-
Prvních 15min ze třetího Zaklínače!
Na IGN právě vyšlo video se záběry prvních 15ti minut třetího Zaklínače, CDPR ho označili jako spoiler-free, ale nečekaně Vám to vyspoiluje prvních 15min hry *1*
http://www.ign.com/articles/2015/04/06/the-first-15-minutes-of-the-witcher-3-wild-hunt-ign-first
BTW přehrávač na IGN je dost k pláči, takže těch 1080p berte s rezervou *7* -
-
kotouly jsou zpět. Jinak už to není Bílý Vlk, ale růžový vlk dle jeho krásných růžových tvářiček. BTW Grafika ve dvojce se mě zdá hezčí, ale tak open- world je náročnější než uzavřené lokace
-
-
Dvojka měla hezkou grafiku? Odkdy? A to ani radši nemluvim o stylizaci, atmosféře a designu. To taková jednička... :D
-
-
dvojka měla grafiku se kterou by se neztratila ani v roce 2015. Stylizace už byla sice slunéčková, ale grafika byla OK. Jinak tohle vypadá ještě více slunéčkově.
-
No na vysoky nastaveni je dvojka vzhledem k roku vydani hezka hra. Ale taky dost narocna, a stylizace me sedla, desing to uz bylo horsi.
-
-
Nebyla náročná, prvních pár měsíců se poláci nenaučili vyslovit slůvko optimilizace. Chápu že tady sposta lidí nečetla knížky, ale ta stylizace dvojky se k Sapkowskymu 2x nehodí, jednička byla ještě správně slovanská, tam to na mě dýchlo ta inspirace, ale ze dvojky ani závan. :)
-
-
Už víme že se k ponurosti nevrátí, alespoň ne ve všech lokacích.
-
tak ona ta jednička, co se optimalizace týče, taky nebyla žádná sláva, co si budem nalhávat.
A co se té stylizace týká - opravdu si někdo myslí, že se pšontci vrátí k jedničce?
-
-
-
-
-
Já už na to ani koukat nebudu, myslím že toho ukázali už dost.
-
-
Oznámení Piranha Bytes?
Piranha Bytes na svůj FB postovali obrázek s binárním kódem, který po přeložení říká "3 days left"
Co nového podle vás oznámí? Nový Risen? Gothic nebo snad novou IP?
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/11026230_788489824595072_6521921837051364229_o.jpg -
-
maličko sem to upravil ať je vidět to okolí a nemůžu si pomoct, ale trochu mi to připomíná kolonii
http://s2.postimg.org/j1srlbd2x/11026230_788489824595072_6521921837051364229_o_e.jpg
-
-
Indie hry jako The Sims nebo Flower ohrožují mládež - schválně jestli uhodnete, z které TV stanice...
Uhodl jsem to! *1* Co dostanu?
Jo a Flower bych taky zakázal, co když si to dítě zahraje a pak vyskočí z okna, protože si bude myslet, že je vítr, to chcete, to opravdu chcete? -
-
Fajnové gumičky.
-
-
Norský vrah Anders Breivik použil videohru Call of Duty: Modern Warfare 2 jako trénink pro jeho střelecké řádění.
TJN chlapec musel trénovat, však nekonečnej respawn nepřátel by mu mohl dělat v realu problémy kdyby netrénoval ve hře jako COD která je navíc desně realistická!
IM SUPER DUPER CEREAL!! -
GAMESCOM 2014
Ahoj,
Popravdě nevím kam to hodit tak se zeptám tady. Máte někdo zkušenost s nákupem lístků na GamesCom ? Chci si je koupit, ale na webu je jen info o cenách tak nevím jestli teprve předprodej začne nebo jak to je... Díky -
Společnost PDP plánuje vydat zařízení, které dokáže zcela nabít Xbox One ovladač do 60 vteřin.
A za 60 vteřin se vybije. *1* -
zajímavá hodnota značek http://9gag.com/gag/arRO64d
-
-
Je smutné že i když první dvě značky jsou od Nintenda, tak tato firma už několik let má ztrátu. Ono asi nepomáhá ždímání nových značek a vydávání zastaralých konzolí, které mají dobrý nápad, ale tragický hardware, omezenou nabídku her a mizerný marketing.
-
oprava: prodaných kusů
-