-
Obsidian
Projekt odhalen, přátelé! Nakonec to nebylo WoT, ale zbrusu nový projekt na kickstarteru. Tak hezky posílejte prašule, ať se máme na co těšit. http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity
EDIT: Docela jim to tam naskakuje, tímhle tempem překonají i Wasteland. Jo a když se plácnete přes kapsu a dáte jim tisíc dolarů, tak po vás pojmenujou NPCéčko. *1*
EDIT: Ty vole není to tam ani půl dne a už mají půl mega. *1* Tohle bude ještě velmi zajímavé -
-
Tempo je naozaj raketove :D
http://www.kicktraq.com/projects/obsidian/project-eternity
http://www.kicktraq.com/projects/inxile/wasteland-2/ -
Ti zlí, bezcitní, krutí sráči! Já se z toho skoro znečistil! Lup to tam.
"No sleep for the watcher..." Jak příhodné! -
Jsem rád, že to není žádný sequel. Nelíbí se mi ale těch 25 dolarů (jo, vím, že zatím jde dát 20) jako první rozumný pledge, to mi přijde jako docela dost za "zajíce v pytli" i když je mi jasné, že zrovna v tomto případě tam ten zajíc bude. Je vidět, že si jsou strašně jistí a berou Kickstarter jako místo k předobjednávkám, což je asi přirozený vývoj, ale stejně kolem toho mám mírně rozporuplné pocity...
-
-
Já ne, tihle lidé vytvořili jedny z nejlepších RPGéček a každý se může z jejich repertoáru přesvědčit, že umí dělat opravdu kvalitní hry, které v hloubce příběhu a postav nemají konkurenci. Očividně ale museli za celou svojí existenci skákat mnohem víc podle toho, jak vydavatel pískal. Pravděpodobně jsou si jisti (a kdo jsme my, abychom to zpochybňovali), že v současném průmyslu hru jako byl Planescape, případně Fallout 1, 2 prostě nemají přes dodavatele šanci udělat.
Možná se prezentujou sebejistě, ale to jen díky tomu, kolik toho mají za sebou, určitě si nejsou jistí tím, že po světě existují miliony nerdů, co na oldschoolová RPG nedají dopustit. To jim musíme teprve dokázat. Wasteland2 se zdál být unikát, jestli se povede tohle a i chystaný BG remake, pak to může opravdu změnit mínění o tomto typu her a hlavně dodat vývojářům nový vítr do plachet. Něco mi prostě říká, že úspěch/neúspěch tohoto projektu bude mít pro žánr hodně dalekosáhlé důsledky. A pravděpodobně to bude úspěch, protože už teď mají po pár hodinách od spuštění 200 tisíc. -
-
Ale jo, to všechno chápu, ta stará RPG a některé hry od Obsidianu jsem hrál a taky jsem rád, že to dělají, ale dívám se na to prostě trochu s odstupem - na té kickstarterové stránce je o té hře zoufale málo informací, pledges jsou o dost vyšší než u Wastelandu a DFA, přijde mi to celé takové trochu pro mě ne úplně sympatickým způsobem... neskromné?... to není to správné slovo, ale nic lepšího mě nenapadá. Samozřejmě, že se do toho fanoušci pohrnou, já jim možná taky ještě něco hodím, rád bych se ale o tom projektu třeba dozvěděl něco víc.
-
-
-
Izometrický RPG? WOW! *8* *14*
-
-
Imperium Romanum - Gold Edition
vybráno -
-
Jó, tak to jsem štípnul! Dík!
Tady ma zas nekdo odeme:
Steamworld https://www.humblebundle.com/gift?key=AtHzDdEZ4vHbhHSh
Hammerwatch https://www.humblebundle.com/gift?key=vwE8fAnqhRNFpamw -
-
Dík vzal jsem Hammerwatch
-
dík vzal jsem si na oplátku steamworld :D
-
-
-
-
Hráči se k tomu postaví tak, že kdo to chtěl hrát, bude to moct hrát. Sice jsem to nebackoval, ale Gollopovyh hry hraju od ZX Spectra, takže si Phoenix Point si koupím na Epicu.
-
...a ku*va...
-
Jak by se k tomu měli postavit hráči? Dostali slíbenou digitální verzi a tu dostanou. A co víc, dostanou pak i klíč na Steam a na GOG, takže dostanou tu hru 3x... To není zase tak špatný deal.
-
-
tak to teda je zlý deal! ja toto urobiť vo svojom biznise, tak môžem zavrieť krám a ísť sa pásť. toto je len benevolentnosť, priam hlúposť hráčov, že si necháme takto kydať na hlavu. v bežnom živote by si za takýto prístup obchodníka hnal kade ľahšie.
rozumej, nemám problém s exkluzivitou ako takou (neschvaľujem ich ani na konzolách, no je to vec vývojára), ale so spôsobom, akým sa hra exkluzivitou stala. toto je doslova podvod na zákazníkovi. bola uzavretá zmluva a jedna zo strán ju svojvoľne zmenila = podmienky sa menia za jazdy a ja nemám právo sa k tomu vyjadriť. refund nie je riešenie, lebo ja som dal do biznisu peniaze a tie peniaze biznis rozbehli. a keď mám mať zisk... tak dostanem ultimátum, ako si ten zisk mám vybrať. buď si ho vyberiem ako mi povie požívataľ výhod (komu som zaplatil biznis), alebo ostrúham. ten prístup je proste zlý.
-
-
A oni tedy slibovali od začátku ten klíč na Steam? Nebo kde došlo k jaké změně?
-
-
presne tak. sľubovali steam a gog. teraz to zmenili, dostaneš to na epicu a o rok aj na tebou vybranú platformu. toto mi nepríde ako férové jednanie zo strany vývojára hry. ja som za konkurenčný boj, ale férový medzi sebou a hlavne voči zákazníkovi. tu sa menia podmienky za jazdy a keď ako zákazník nesúhlasím... môžem sa ísť sánkovať.
opakujem, nemám nič proti tomu, ak si epic zaplatí exkluzivitu, ja mám právo tú hru ignorovať rovnako, ako vývojár má právo hru vydať kde chce. ale zmeniť podmienky po tom, čo som už za produkt zaplatil... neviem, ak si zaplatím sedadlo pri okienku, mám problém, ak ma posadili k uličke. letím rovnako, ale preferujem okienko a preto som si žiadal sedadlo pri okienku. áno, ide "len" o princíp.... o obyčajnú prachsprostú slušnosť voči zákazníkovi a v tomto prípade k spoluinvestorovi.
-
Ano. Od začátku byly dvě verze GoG a Steam. Žádný zasraný Epic Store...Žádná roční exkluzivita atd. Nikdo by mu totiž na to peníze nedal...Po "prodeji", se najednou všechno změnilo. Lidé dostanou nejprve Epic klíč a až následně po roce, tedy v září 2020 Steam nebo GoG klíč.
Sice vývojáři naivně tvrdí, že můžeš hru z Epicu stáhnout a pak bude fungovat bez DRM, ale myslím, že jsou jediní, kdo věří, že tohle Epic povolí...
-
-
Tak jestli bylo od začátku na výběr mezi Steamem a GOGem, je to malinko problém.
Ale předpokládám, že jim to projde. Tady jde maximálně o princip. Hru buou ti lidé bez problému hrát, prostě je potřeba nainstalovat ještě jednu aplikaci navíc. Epic Store na to jde trochu agresivně, ale prostě potřebuje nalákat hráče, aby si ho nainstalovali. Někdo bude Epic bojkotovat, větší část hráčů podlehne. A možná není tak špatně, že se někdo snaží prolomit prakticky monopol Steamu.
-
-
Reakce na příspěvek:
Projít jim to moc nemusí, protože vyšší úrovně podpory už se staly spoluinvestory, takže tam to může a nejspíš o bude mít právní dohru.
Epic vytváří monopol. Steam si nikdy nekupoval exkluzivity jako to dělá Epic. A většina podlehne? No, prodeje Metra na Epicu nejsou nějak moc slavné, protože když vyšlo LL, hrdě vývojáři hlásili, kolik prodali. Teď je ticho po pěšině. Epic má základnu neplatících děcek, Steam začínal skrze placený Orange Box a Half Life. Epic skrze F2P hru založenou na dočasném "hype train". Navíc, kdo dobrovolně dá Epicu platební informace je buď blázen nebo neví, co s penězi. Ani jejich 2 fázové zabezpečení nefunguje. Steam, Uplay, GoG, Origin i Battlenet jsou na míle před ním, co se týče zabezpečení. Navíc Epic ani nesplňuje současnou evropskou legislativu.
-
-
Reakce na příspěvek:
Uplay, GoG, Origin ani Battlenet pro Steam není žádná konkurence. To jsou jen kapky v moři. Epic se tohle zjevně snaží změnit a v současném rozložení trhu nemá jinou šanci než přes ty časové exkluzivity. Stačí mu chvíli hrát nátlakovou hru a prostě řada lidí podlehne. Ono se podobně prskalo u Steamu na začátku s Orange Boxem. Taky ho dost lidí odmítala, bojkotovala ho, vnímala ho jako velké zlo a něco, co do počítače nesmí. Epic je teď vnímán jako zbytečná služba, ale zjevně má jako první koule se zkusit Steamu postavit. Jasně že začátky budou těžké, ale když v tomhle tlaku nepoleví, je možné, že to někam dotáhne. A ve finále by z toho měli těžit hráči.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jeden z členů Respawn vytvořil přes víkend LEGO Titan.
tenhle byl dobrej, bleskaři. pobavil -
Členové služby Playstation Plus nyní mohou stahovat patche do svých oblíbených her na pozadí.
Pro Pluskare vcelku k nicemu, kdyz si muzou zapnout automaticky stahovani patchu treba behem noci.
Nechapu proc zas takova zakladni vec nemuze bejt po sesti letech v zakladu. -
Cena PS4 se bude pohybovat v rozmezí od 0,99$ po tradičních 60$.
Cena PS4 her snad, ne? -
Největší obavy mají vývojáři hry Kingdoms of Amalur: Reckoning z toho, že ještě stále hrajete...
A čekají snad že kvůli té jejich hře přestanu??? -
EA jedná s vydavateli ostatních vývojářů o nasazení jejich tilulů na Origin. Tím by vstoupil...
to se dalo vcelku čekat.
edit: dragon age 2 za 50 eur? tak to si dělají srandu :) -
Crytek: „Na PS4 a X720 čekáme již od dob prvního Crysis“
my taky:) -
-
Crytek: „Na PS4 a X720 čekáme již od dob prvního Crysis“
Já ne. Ale není mi jasné, co maj všichni s Xbox 720. Jasně, je to "logické", ale ve světě marketingu to tak být nemusí, naopak to klidně můžou nazvat třeba X3... -
-
Zkus si vygooglit proč se jmenuje xbox zrovna "360" je to docela komedie. takže 720 se nový rozhodně jmenovat nebude a nemůže, nebyl by to logický krok právě
-
-
Nevim proc mluvis v hadankach, a nevim, jestli myslis to, co se mne podarilo najit. To totiz snad komedie vubec neni, a 720 by se dalsi jmenovat klidne mohl - proc taky ne...
Kdyby to teda nekoho zajimalo: Xbox2 znel dobre nez papalasum doslo, ze za chvili prijde dalsi konzole od sony, tedy PS3 (TRI!)
X360 je proste udernejsi.
To ale snad vubec nevylucuje x720 jako nastupce - proc jako? -
-
otázkou je, proč by se měl jmenovat zrovna xbox 720... to by navozovalo dojem, že xbox 360 se jmenuje 360 kvůli rozlišení, což není pravda. 720 pak postrádá trochu smysl. a další verze by byla xbox 1080? ne...
-
-
Já jsem teda taky vždycky myslel, že to je jako 360 stupňů. Sice jsem nikdy nevěděl, proč zrovna tohle, ale bylo to jediný číslo, který dávalo smysl :)
-
Proc zrovna rozliseni?
Spis to evokuje uhel, ne? Teda tak jsem to vzdycky bral ja (kdybych v tom uz teda neco hledat mel)
Jestli trisedesatka zatocila hernim prumyslem, tak 720 to da hned dvakrat dokola, at se vsem hracum zamotaj palice : D
Treba... Snad... : )
-
-
-
-
-
-
Assassin's Creed Chronicles: China zadarmo do 5. 2. na UPlay.