-
Mafia3
Měním názor. Dával jsem trojce šanci, ale po pár hodinách prostě nemám důvod to hrát dál. Furt to samé. Dojed tam a zabij toho. Hnus. Zlatá jednička a dvojka.Ta člověka alespon vtahla do té doby. Tady mě to také vtáhlo, ale po chvili mi začne hra dávat jeden a ten samy ukol za druhym. To je opravdu špatně jak nějakej godfather nebo nevim co. Instaluji první díl a spravuji si chuť :) -
Už i Chriss Taylor je na kickstarteru
Gas Powered games (Dungeon Siege, Supreme Commander), rozjeli kickstater kampaň s RTS/RPG hrou Wildman
http://www.kickstarter.com/projects/gaspoweredgames/wildman-an-evolutionary-action-rpg -
Jestli Kickstarter projekt Wildman nedosáhne cíle, bude to znamenat téměř konec i pro vývojářské studio...
Sbohem, a šáteček a už nikdy citově nevydírejte .... měli jste se vrátit k Dungeon Siege a Supreme Commanderu ! Wildman ani trochu nenadchnul .... -
Mass Effect Andromeda
Tak editor postav je celkem tragédie. Můžete se tam pomalovat a vypadat jak šašek, ale pořádně si upravit ksicht nejde, můžete si jenom vybrat přednastavený ksichty a ty doladit. Jenomže těch šoupátek je tam potom hrozně málo. A když si vyberete hlavu černocha, že ho vybělíte, protože je to na první pohled nejlepší možnost která je na výběr, tak máte smůlu, protože to jde jenom na takovou světle hnědou (asi aby se někdo neurazil). Navíc vlasy tam modeloval nějakej fríkulín, protože v podstatě půlka všech účesů jsou undercuty. A ty pro ženskou taky žádná výhra. Ve výsledku je teda snazší udělat hnusnou postavu, než nějakou ucházející, i když mně se to snad povedlo.
Zatím jsem teda projel jen úvodní planetu a nenarazil jsem na žádný nepovedený animace, dabing se mi taky zdá v pohodě, zatím. Hratelnost je víc o průzkumu, taky jste recon specialist, a přestřelky mi připadají míň taktický. Ani nevím, jestli můžete hru zastavit a rozdat parťákům rozkazy (teď čtu, že ne, jenom říct, kdo má kam jít). V určitých chvilkách vypadá hra úžasně, jindy si připadáte jak v hororu. -
-
No jasně takže po "demu" 99% jasná koupě *3*
-
Ty budeš fanda Lemmyho, což? *1*
-
-
První ukázka živé hudby v Kingdom Come: Deliverance
http://www.youtube.com/watch?v=ABBtmEjXwmQ -
-
ja bych dal jako soundtrack ke hre neco z Orlika *3*
-
-
Takovej bílej jezdec by nebyl špatnej *4*
-
-
Boží království vaří....asi pervitin :D
-
za tohle bych taky 2000 let válčil
-
-
*15*
Ten mistr ve žlutém tričku je dobře mimo.
-
-
-
Ashley Roberts si při příležitosti vydání Crysis 3 nechala na své tělo namalovat Nanosuit.
v podprsence!!!! trapný. to ji rovnou mohli oblect -
-
i v kalhotkách *8*
-
-
Přehled mikrotransakcí ze hry Deus Ex: Mankind Divided včetně ceny.
They done fucked it up! -
-
Jak přesně to ovlivní hru jako takovou? Ta je snad o singlu, kde takovéhle blbosti nikdo k ničemu nepotřebuje, ne? A btw je o 10 Euro levnější než většina ostatních AAA her... *4*
-
-
No driv se temhle vecem v singlu rikalo cheaty, ted jsou to DLC a musis za to i platit.
-
-
To víš pokrok nikdy nezastavíš *1*
-
-
V "pořádku" to je, pokud s tímhle přišel chlapík z Squenixu, který nemá s vývojem hry nic společného, a vývojáři to implementovali ležérně, čti vyprdli se na něho, jako tomu bylo v Dead Space 3. Pokud ale vyvíjeli hru dlouhodobě s tím, že tam budou mikrotransakce, a designovali vývoj postavy kolem toho, tak čekej neskutečný grind.
-
Podle me to je proste nebezpecny z pohledu her budoucich. Aby to nakonec nedopadlo jak u F2P her (u kterejch mikrotransakce beru). a nenutilo te to silene grindovat abys mohl odemnknout nejakou schopnost nebo se nekam dostat. Zacne to nenapadne aby vyzkouseli jak na to lidi budou reagovat a nakonec na tom postavi celou hru za kterou si zaplatis a pak rovnou radsi jeste jednou nebo dvakrat.
-
-
To už se říká tak 5 let... :-)
-
-
To se rika od te chvile co se objevili prvni AAA SP tituly s mikrotransakcema. Pro me osobne je to neco pres co proste nejede vlak a tomu konceptu preju jenom zmar a zkazu ale bojim se ze to driv nebo pozdejc prijde protoze moje penezenka na tohle hlasovani stacit nebude.
-
-
-
-
-
Nyní již bývalý šéf Xbox divize, Don Mattrick, na archivním snímku z roku 1983.
Tak tohle je úžasný *1*
Jak si ti lidé nedokáží vůbec představit že by se mohli živit hrama *2*
A Don Mattrick, jakkoliv je mi dneska extrémně nesympatickej, u mě má bonusový body - člověk co jako student spoluzaložil Distinctive Software a dělal na Test Drive a prvních dílech NFS prostě nemůže být úplně špatnej *4* -
Nápuk DLC
Nepřehání to nějaký firmy s těmi DLC?
http://store.steampowered.com/bundle/5306/Platinum_Edition_Bundle/
http://store.steampowered.com/bundle/3095/Europa_Universalis_IV_Collection/ -
Na Games.cz Facebooku netrpělivě čekáme na 10 000. fanouška :)
Co dostane? *2* -
-
Budou čekat na 20.000 fanouška *3*
-