Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video: Prvních 16 minut z DLC Dying Light: The Following.

    Techland jede. Moc se mi libi, ze hru udrzujou stale nazivu a pridavaji stale nove a nove veci. Datadisk, ktery je stejne velky jako puvodni hra? Uzasny. Az vyjde 9. unora Enhanced edice, tak hned kupuju, protoze po zahrani dema a ze vsech tech videi, co jsem videl rikam, ze oni si ty penize zaslouzi.

    Oba dva Dead Islandy me bavily, i prestoze Riptide bylo da se rict jen copy&paste, ale stale zabavnej, ale Dying Light... to uz je daleko jiny kafe. Lip propracovany, se skvelym level designem (snad jako v kazdych jejich hrach - CoJ ci DI) a zabavnou hratelnosti. Mozna, ze se ukoly po case zacnou opakovat, ale diky variabilnim moznostem jak je splnit a jak se k nim dostat apod. bych rekl, ze se u toho clovek proste nemuze nudit. Kor kdyz se to vsechno odehrava v takhle exoticky, i kdyz infikovany lokalite.

    Prijemny UI, zvlastni-naladova hudba, ktera sedi do atmosfery a vyborny pohybovy animace. A first-person pohled mi na tom vsem vyhovuje nejvic. Rekl bych, ze TP by tomu ubiral na atraktivite. Spousta, spousta obsahu a ja doufam, ze ho spousta jeste prijde. Clovek se upne na jednu hru a pak se od ni jen tak neodtrhne, pokud je to fakt pecka.

    Demo jsem "dohral" uz tak petkrat a jen netrpelive cekam na 9. unora. *16*
    • No ale je to len sestkova hra
      • Jsou taci, kteri neresi nejaka ciselna hodnoceni a zajima je jen jestli je hra bavi nebo ne *3*
    • Vojta_Ilavsky
      OST je výbornej.
  • Contagion

    Steam klíče - LKLQR-5ARMZ-0MB0Z - Z5K84-NQKE2-66AIF
    • Lukyz
      Insurgency: GGWLY-I22PB-9R7TE
      Abyss Odyssey: CMDIZ-FQ8XD-W5QVE
      • alladjex
        Fascinuje mě, že si někdo aktivuje klíč a nenapíše sem ani děkuju tomu, kdo klíč dal a info pro ostatní, aby to zbytečně nezkoušeli... že se ještě divím.
        • Inquisitor
          Bohužel běžný hovadismus.
      • tak to je náhoda. Někdy se zadaří. Insurgency je v knihovně a mnohokrát děkuji :)
    • Chim
      Děkuji, ale raději knihu.
  • VGA 2011 - Střílečku roku se stalo Call of Duty: Modern Warfare 3, na pódium to přišel oznámit...

    nechapu a nechci na tomhle svete zit dal... jak takova ***** mohla vyhrat? .... BF3 je jednoznacne lepsi .. to zase berou podle prodejnosti a ne podle ohlasu
    • Řešení je nasnadě... hoď si mašli.
  • Johnny

    Záběry z her na videu, které představilo Nintendo Switch, nemusí reprezentovat jejich skutečnou podobu.

    Jo nemusí, ale reprezentují a možná ještě lépe než bude skutečnost jak tomu tak vždy bývá xD xD *15* *15*
    • 0011
      Věřím tomu, že mario i zelda budou vypadat minimálně stejně dobře. To že tam obraz přidali v postprodukci má své vážné důvody, dokážeš si představit, že by to ta holka, co "hraje" mária okamžitě nevyslepičila do světa přes facebook, twitter, redit, tumblr a bůhvícoještě? Ať nejsem označený za sexistu tak samozřejmě ti chlapi by to vyslepičili jakbysmet, ale zrovna u té holky se grafik zapomněl a provalilo se to
  • prudislav

    Castlevania: Lord of Shadow - Mirror of Fate  HD+Enslaved Steam

    PC verze "considered" a něco zajímavýho se objevilo ve steam databázi http://www.dsogaming.com/news/enslaved-odyssey-to-the-west-may-be-coming-to-the-pc-spotted-on-steams-registry/
  • Sykrim - vlkodlaci

    Ve Skyrimu budou vlkodlaci zřejmě už ve finální verzi hry, nikoliv až v DLC. Viz odkaz.
    http://i.imgur.com/w8bVO.jpg
  • Video: Přibližně takto by mohlo vypadat System Shock 2 v CryEngine 3.

    nepacilo, ta scena tam vobec nesadla - to "rozbitie" miestnosti sa ma odohrat v hackerovej hlave, vsetky tie vybuchy a rozpadavanie stien je zbytocne, zase na efekt
  • Spades

    Landmark Beta Key Giveaway

    Klíče do close bety Landmark (EverQuest Next)

    http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/552/Landmark-Beta-Access-Keys.html
    • Pilgrim66
      Dík. Na poslední betu jsem zapomněl, tak to teďka rád vyzkouším.
  • BookerDeWitt

    Vývojářský deník o The Division a jeho Snowdrop Enginu

    https://www.youtube.com/watch?v=MskSe0LwYZ8
    • frag.ment
      Jestli dopadne The Division špatně, tak budu zlý a PS4 si nekoupím. Mezi moje favority patřili i Watch Dogs, ale po posledních videích moje nadšení nějak opadá (nejde jen o grafiku). V Division vkládám velké naděje, už je jen otázka, kdy hra vyjde..
    • Wow. Jak Watch Dogs vypada stale horsie, tak toto vypada lepsie a lepsie :)
  • EA nepředpokládá, že by v brzké budoucnosti vycházely hry pouze digitálně. Počet digitálně zakoupených...

    Bodejť když sou ceny v jejich obchodě kolikrat i o polovinu vyšší než v klasickym obchodě
    • Erien
      Ale to není problém jen EA, stačí se podívat i jinde. Teď jsem zapl Steam a vyjela reklama, na AC Black Flag za 50 euro. Nebo PSN obchod kde stojí novinka 1700 Kč. Digitálně pak jde nakupovat jedině ve slevách, jinak je to pro mě zlodějina, co za to chtějí.
      • A nehledě na to, že nákupem třeba na PSN (ale i jinde) si hru navážu na svůj účet. Tudíž už ji nemohu dále prodat či darovat/půjčit.
        • Jack1947
          To je i Steam, takze natom vlastne vydelas az te omrzi vezmes cele ucty a prodas je ... Ted me napadlo jsou tam i ty informace z uctu ? To by byl pech. *3*
          • Erien
            Nevyděláš PSN účet neprodáš, ale krabičku v pohodě ano. Například jsem nové AC na psko koupil za 1000Kč a na aukru po měsíci prodal za 999Kč.
            •  

              On se dá zablokovat? Ani po přihlášení tady tu možnost nevidím. Ocenil bych to *1*
            • Jack1947
              Ne, pac jsem sel obhlednout "konkurenci" a tady se mi to zda nejlepsi, nejlepsi pro mne. ( Neskryvam ze hlavni duvod registrace byl ze jsem si predplatil Level... jenze se mi zde zalibilo pote).
            • Erien
              Tajnej: Já ne :D
            • Jack: Taky nechápu, že se obtěžuješ. Beztak tě mají všichni vyblokovaného. *3*
            • Jack1947
              Nojo, tak proc vubec neco pisi. *7*
      • dokaze mi to nekdo vysvetlit, jak muze vyjit ta digitalni kopie draz? mi to pripada stejne "logicky" asi jako by e-shop byl drazsi nez kamennej obchod...
        • Pro EA, UBI i např. Square Enix to na jejich shopech zajišťuje úplně jiná firma, která si bere minimálně 25% z ceny, takže to zas takové terno pro ty vydavatele není. Proč si to ovšem nezajistí sami, je mi záhadou. Steam si bere taky 25-35%.
        • rancor1223
          Napadají mě náklady na udržování serverů. Když hra není na Steamu musí si firma řešit všechny servery a aktualizační služby sama. Tady to za všechny řeší Steam, ale ten za ty servery taky platí. A ono jich nebude úplně málo.
          Lepší teorii nemám.
        • Erien
          Já určitě ne, sám ty ceny nechápu. Náklady mizivé a ceny o stovky korun vyšší, než za krabičku.
          • Jack1947
            Pak ze se krabicky nevyplati ze ? *15*
            • ja nejsem z tech, kdo by neco kupoval po launchi, uz zdaleka nemam cas hrat vsechno, natoz hned... takze mi nedela problem pockat si na radikalni slevy *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit