Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seznam všech aut, které se ocitli v nedávno vydaném traileru ke hře Driveclub.

    Ale notak...
    • je to peklo...
  • MikeR

    "Náš kanál na Youtube překročil tento týden 10 tisíc odběratelů.

    Víme, že kdejaký nadějný mladík má dneska mnohem víc, ale stejně nás to těší."
    --Games.cz

    Nás těší být mezi horními deseti tisíci. Není kanál jako kanál. *4*
  • KeanuX

    Pokud byste náhodou někdy chtěli svoji indie hru dotáhnout na výstavu PAX, nezapomente, že Vás...

    Jaká Indie cena *1*
  • ucho

    The Real Texas (Desura)

    NABP9-AGNXM-25DJP-8X044-SVE43

    http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali
  • Tak v division nakonec brooklyn je jako mala trenovaci oblast http://prnt.sc/acil91
  • 0011

    Nintendo Switch

    Tak co říkáte na Nintendo Switch? Zelda vypadá znatelně líp, než na wiiu, pojede na tom remasterovaný skyrim a bude to umět splitscreen i na malém displayi
    https://www.youtube.com/watch?v=f5uik5fgIaI
    bohužel o hw specifikacích jsme se nedozvěděli nic, ale z toho, jak na tom vypadá zelda usuzuju, že šunka to rozhodně nebude
    • Draken69CZ
      http://games.tiscali.cz/hardware/nintendo-switch-je-kombinace-konzole-a-handheldu-s-procesorem-nvidia-tegra-vyjde-v-breznu-2017-287626
      • 0011
        njn měl jsem se nejdřív mrknout na hlavní stránku, my bad, akorát jsem refreshnul, protože se na ten trailer dívám pořád dokola *1*
  • "Doom - Level 1" melodie na nestandardní nástroje

    http://youtu.be/7a7-5WYOKxE
  • Hanzales

    Thief poběží na Unreal Engine 3, nikoliv Unreal Engine 4.

    To by ani nevadilo, hlavně aby běžel zábavně a alespoň ze 75% věrný svým dvěma prvním předchůdcům...
  • MishKonn
    Wow. Battlefield 3 launch trailer si strká do kapsy i Uncharted 3 IMHO.

    http://youtu.be/Q7GVSx7yMaA?hd=1

    R.I.P. Call Of Duty, prohrál jsi na všech frontách.
    • Zase teroristi,zase atomovka.Vazne?Jo tak tomu rikam opravdu porazeni CoD na vsech frontach.
      Pribeh bude pravdebodone stejne tragicky jako je tomu u CoD.
      O tom,ze SP cast bf3 vypada jako CoD v novem audiovizualu ani nemluve.
      Mp bude nejspis lepsi,ale klasicky bf to uz neni.
      • MishKonn
        Jak může být epický singleplayer "klasický bf"? V klasickém BF singleplayer nikdy nebyl.

        Tohle je diskuze o Launch traileru, který představuje SINGLEPLAYER, jež OČIVIDNĚ přímo konkuruje Call Of Duty. Tedy, snaží se udělat epickou válečnou akční hru na novém levelu. A to se jí tedy zatím oproti CoD opravdu daří.

        FYI, všemi frontami bylo myšleno MP i SP.
        • A uz je to tu zase... kecy o BFBC3 a o tom jak byl BF2 mnohem realnejsi a taktictejsi :D
          • No neco na tom bude,kdyz se to v diskuzich objevuje pomerne casto *3* .
            PS.:nemyslim si,ze si nekdo mysli,ze BF2 je realisticka hra.
            Spis jde o to,ze neni arkada jako arkada.
        • Ty asi neumis cist ze?Precti si to jeste jednou,ta pasaz o klasickem bf patrila do casti,kde jsem mluvil o MP.
          A SP je cod pres kopirak at si to obhajujes jak chces.Coz je logicke,vzhledem k tomu,ze EA se snazi zaujmout prave cod komunitu.
          • MishKonn
            A jak by sis to představoval? Aby tě uspokojili, měli udělat hru bez SP?
            • MishKonn
              Fajn, víme, co to být nemá. A co to teda být má? Pokud chceš udělat epickou akční (tudíž ne tolik releastickou) hru, jak to uděláš jinak, než pomocí skiptů?
            • Bohate by stacilo,kdyby z toho neudelali zkonzolovatelou skriptama prospikovanou tunelovou hru ala cod.
              Kdyby to nazvali BFBC3,tak ani nepipnu,ale kdyz to oznacuji jako natupce puvodnich dilu bf,tak mi to vadi.
          • Jazz
            Ne, barbíny tam dávat nebudou, máš smůlu.
            • MishKonn
              No, hlavně má pravdu.
            • Ty mas nejakou dusevni poruchu?
    • Jazz
      Wanna hear a joke?
      MW3
      • MishKonn
        Hahaha, hilarious *1*
    • Pravda pravda pravdouci, trailer je dech berouci.
      • MishKonn
        +1, nice.

        Vůbec jsem nevěděl, že ve hře budou reální herci, v traileru jsem si zatím všiml Glenna Morshowera (Black Hawk Down, Transformers - http://www.csfd.cz/tvurce/39459-glenn-morshower/) a Davida Harewooda (Homeland - http://www.imdb.com/name/nm0362873/).

        A ta hudba je geniální. Ten jejich tajemný elektronický rytmus je rytmem klasické znělky Battlefield!

        Chrochtám.
  • Vývojáři Gears of War 4 chtějí nabídnout 60fps v multiplayerovém módu.

    Lol vždyť Xone sotva zvládne Witchera 3 na 900p při 30ti fps, tak jaké bude rozlišení zde? 480p? *1*
    • ringmancz
      Halo 5 běželo v 60fps, sice v dynamickým rozlišení ale běželo
      • dynamický rozlišení *15*
        • Jack1947
          Proměnlivé rpzlišení, kdy se propočítá co je lepší zrovna pro optimální herní zážitek kompromisy místo slibů bud 60fps nebo FHD. Za málo pěnez rozměřená muzika.
          • Tvl, co znamena "rozmerena muzika" ? :-D
        • Draken69CZ
          Parádní věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit