-
Seznam všech aut, které se ocitli v nedávno vydaném traileru ke hře Driveclub.
Ale notak... -
-
je to peklo...
-
-
"Náš kanál na Youtube překročil tento týden 10 tisíc odběratelů.
Víme, že kdejaký nadějný mladík má dneska mnohem víc, ale stejně nás to těší."
--Games.cz
Nás těší být mezi horními deseti tisíci. Není kanál jako kanál. *4* -
Pokud byste náhodou někdy chtěli svoji indie hru dotáhnout na výstavu PAX, nezapomente, že Vás...
Jaká Indie cena *1* -
The Real Texas (Desura)
NABP9-AGNXM-25DJP-8X044-SVE43
http://steamcommunity.com/groups/gamestiscali -
Tak v division nakonec brooklyn je jako mala trenovaci oblast http://prnt.sc/acil91
-
Nintendo Switch
Tak co říkáte na Nintendo Switch? Zelda vypadá znatelně líp, než na wiiu, pojede na tom remasterovaný skyrim a bude to umět splitscreen i na malém displayi
https://www.youtube.com/watch?v=f5uik5fgIaI
bohužel o hw specifikacích jsme se nedozvěděli nic, ale z toho, jak na tom vypadá zelda usuzuju, že šunka to rozhodně nebude -
-
http://games.tiscali.cz/hardware/nintendo-switch-je-kombinace-konzole-a-handheldu-s-procesorem-nvidia-tegra-vyjde-v-breznu-2017-287626
-
-
njn měl jsem se nejdřív mrknout na hlavní stránku, my bad, akorát jsem refreshnul, protože se na ten trailer dívám pořád dokola *1*
-
-
-
"Doom - Level 1" melodie na nestandardní nástroje
http://youtu.be/7a7-5WYOKxE -
Thief poběží na Unreal Engine 3, nikoliv Unreal Engine 4.
To by ani nevadilo, hlavně aby běžel zábavně a alespoň ze 75% věrný svým dvěma prvním předchůdcům... -
Wow. Battlefield 3 launch trailer si strká do kapsy i Uncharted 3 IMHO.
http://youtu.be/Q7GVSx7yMaA?hd=1
R.I.P. Call Of Duty, prohrál jsi na všech frontách. -
-
Zase teroristi,zase atomovka.Vazne?Jo tak tomu rikam opravdu porazeni CoD na vsech frontach.
Pribeh bude pravdebodone stejne tragicky jako je tomu u CoD.
O tom,ze SP cast bf3 vypada jako CoD v novem audiovizualu ani nemluve.
Mp bude nejspis lepsi,ale klasicky bf to uz neni. -
-
Jak může být epický singleplayer "klasický bf"? V klasickém BF singleplayer nikdy nebyl.
Tohle je diskuze o Launch traileru, který představuje SINGLEPLAYER, jež OČIVIDNĚ přímo konkuruje Call Of Duty. Tedy, snaží se udělat epickou válečnou akční hru na novém levelu. A to se jí tedy zatím oproti CoD opravdu daří.
FYI, všemi frontami bylo myšleno MP i SP. -
-
A uz je to tu zase... kecy o BFBC3 a o tom jak byl BF2 mnohem realnejsi a taktictejsi :D
-
-
No neco na tom bude,kdyz se to v diskuzich objevuje pomerne casto *3* .
PS.:nemyslim si,ze si nekdo mysli,ze BF2 je realisticka hra.
Spis jde o to,ze neni arkada jako arkada.
-
-
Ty asi neumis cist ze?Precti si to jeste jednou,ta pasaz o klasickem bf patrila do casti,kde jsem mluvil o MP.
A SP je cod pres kopirak at si to obhajujes jak chces.Coz je logicke,vzhledem k tomu,ze EA se snazi zaujmout prave cod komunitu. -
-
A jak by sis to představoval? Aby tě uspokojili, měli udělat hru bez SP?
-
-
Fajn, víme, co to být nemá. A co to teda být má? Pokud chceš udělat epickou akční (tudíž ne tolik releastickou) hru, jak to uděláš jinak, než pomocí skiptů?
-
Bohate by stacilo,kdyby z toho neudelali zkonzolovatelou skriptama prospikovanou tunelovou hru ala cod.
Kdyby to nazvali BFBC3,tak ani nepipnu,ale kdyz to oznacuji jako natupce puvodnich dilu bf,tak mi to vadi.
-
-
Ne, barbíny tam dávat nebudou, máš smůlu.
-
-
No, hlavně má pravdu.
-
Ty mas nejakou dusevni poruchu?
-
-
-
-
-
Wanna hear a joke?
MW3 -
-
Hahaha, hilarious *1*
-
-
Pravda pravda pravdouci, trailer je dech berouci.
-
-
+1, nice.
Vůbec jsem nevěděl, že ve hře budou reální herci, v traileru jsem si zatím všiml Glenna Morshowera (Black Hawk Down, Transformers - http://www.csfd.cz/tvurce/39459-glenn-morshower/) a Davida Harewooda (Homeland - http://www.imdb.com/name/nm0362873/).
A ta hudba je geniální. Ten jejich tajemný elektronický rytmus je rytmem klasické znělky Battlefield!
Chrochtám.
-
-
-
Vývojáři Gears of War 4 chtějí nabídnout 60fps v multiplayerovém módu.
Lol vždyť Xone sotva zvládne Witchera 3 na 900p při 30ti fps, tak jaké bude rozlišení zde? 480p? *1* -
-
Halo 5 běželo v 60fps, sice v dynamickým rozlišení ale běželo
-
-
dynamický rozlišení *15*
-
-
Proměnlivé rpzlišení, kdy se propočítá co je lepší zrovna pro optimální herní zážitek kompromisy místo slibů bud 60fps nebo FHD. Za málo pěnez rozměřená muzika.
-
-
Tvl, co znamena "rozmerena muzika" ? :-D
-
-
Parádní věc.
-
-
-