-
https://www.youtube.com/watch?v=58Pspqx0XGs
Parodie na Crysis a Deus Ex? Jinak trailer je sestříhanej parádně, hudba dobře zvolena. -
-
Je až překvapivý, že po tý tvý nedávný kulturní vložce poznáš dobrou hudbu.
-
-
Red Dead Redemption 2 je zpátky na špici britského žebříčku prodejnosti.
A ja si zrovna rikal: "Jaky hry se asi zrovna v UK nejvic prodavaj?" A ejhle, odpoved me hned cvrnkla do nosu!
-
Multiplayer Battlefield 3 bude mít více než 300 variací hlášky "Man down".
To je opravdu pro MP to nejdůležitější -
Beautiful World of The Witcher
https://www.youtube.com/watch?t=54&v=L6VxXGPifbE -
http://www.gamespot.com/articles/sony-admits-ps4-first-party-lineup-this-year-is-a-/1100-6427614/
Když tohle přizná samotné Sony, tak je to opravdu špatné.
Zdá se mi to, nebo touhle dobou od data vydání měla PS3 mnohem lepší a bohatější nabídku exkluzivek?
Pro mě osobně je PS4 zatím naprosto nezajímavý kus hw. A x1 na tom není o moc lépe. -
-
tahle generace je labuti pisni konzoli, prechodem na jinou, osvedcenou, architekturu dalo sony i ms jasne najevo, kde se nakonec vsichni sejdou a proto nabiji ostryma (w10)m aby byl pripraven na rozhodujici stret, ja teda doufam, ze ms applizace pc nevyjde
-
Ono, co jsem koukal na zajímavé hry, co mají vyjít na jednotlivé platformy jako exkluzivity, tak nikde to nejsou kdovíjak závratné počty a to včetně PC...
-
-
Tak ja netvrdil, že na pc je to kdovíjak lepší.
Pravda je, že trend směruje k multiplatfomním titulům a čistě exkluzivních bude asi ubývat.
Spíš mě šlo o to srovnání s generací předchozí a že (alespoň pro mě) zatím nemá PS4 žádný smysl. Na x1 vyjde na podzim alespoň to Halo, ale jinak taky žádná sláva. Na to, že tu jsou cca rok a půl docela smutné.
Nětuším kolik lidí si konzole pořizuje čistě kvůli exkluzivním titulům, ale úplně zanedbatelné číslo to nejspíše taky nebude. Ale třeba se pletu.
-
-
PS2 bomba , PS3 ok , PS4 .... stále nic
Stará známá věc ... tak to už vypadá , že ani s tou Slim verzí nebude stále co exkluzivního hrát ...
-
-
Bude oznámen Heroes of MM 7
http://blog.twitch.tv/2014/08/live-booth-broadcast-schedule-for-gamescom-2014/
viz sobota 16. -
-
Pokud budou pokračovat v trendu, tak to bude už dost nehratelná volovina...
-
-
Startovač: Pomozte Františku Fukovi natočit hodně netradiční cestopis z Japonska.
Fukanaria. *5* -
Fallout 4 art works
http://pastebin.com/BsjJPVF7 -
-
Lepší by bylo hodit link, kde jsou všechny vidět a ne si je muset překlikávat... http://bit.ly/1PUnvF7
-
-
Tam to je 18+ *15* Bez data tě to nepustí!
-
-
-
Deus Ex: Human Revolution vydání do března nestíhá, posouvá se do příštího fiskálního roku.
Proklínám tímto SE a potažmo celé Japonsko. Do roka a do dne budou všechny japonské ostrovy potopeny při strašném zemětřesení. Přežijí jen jedinci s augumentací pro dýchání pod vodou. -
-
Deus Ex: Human Revolution vydání do března nestíhá, posouvá se do příštího fiskálního roku.
Ano uz to zacina, odklady, odklady a zase odklady. Jestli se hry dockame do konce roku 2011 bude to zazrak. -
-
len aby ju nesparsil nejaký marketingový génius v záujme väčšieho publika
-
-
-
Half-Life 3: Fan Made Cinematic Trailer
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CUtBhF-6RKs
nechte dojet až na konec *3*