Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    https://www.youtube.com/watch?v=58Pspqx0XGs
    Parodie na Crysis a Deus Ex? Jinak trailer je sestříhanej parádně, hudba dobře zvolena.
    • He7he
      Je až překvapivý, že po tý tvý nedávný kulturní vložce poznáš dobrou hudbu.
  • drasta

    Red Dead Redemption 2 je zpátky na špici britského žebříčku prodejnosti.

    A ja si zrovna rikal: "Jaky hry se asi zrovna v UK nejvic prodavaj?" A ejhle, odpoved me hned cvrnkla do nosu!

  • Multiplayer Battlefield 3 bude mít více než 300 variací hlášky "Man down".

    To je opravdu pro MP to nejdůležitější
  • Beautiful World of The Witcher

    https://www.youtube.com/watch?t=54&v=L6VxXGPifbE
  • http://www.gamespot.com/articles/sony-admits-ps4-first-party-lineup-this-year-is-a-/1100-6427614/
    Když tohle přizná samotné Sony, tak je to opravdu špatné.
    Zdá se mi to, nebo touhle dobou od data vydání měla PS3 mnohem lepší a bohatější nabídku exkluzivek?
    Pro mě osobně je PS4 zatím naprosto nezajímavý kus hw. A x1 na tom není o moc lépe.
    • tahle generace je labuti pisni konzoli, prechodem na jinou, osvedcenou, architekturu dalo sony i ms jasne najevo, kde se nakonec vsichni sejdou a proto nabiji ostryma (w10)m aby byl pripraven na rozhodujici stret, ja teda doufam, ze ms applizace pc nevyjde
    • Ono, co jsem koukal na zajímavé hry, co mají vyjít na jednotlivé platformy jako exkluzivity, tak nikde to nejsou kdovíjak závratné počty a to včetně PC...
      • Tak ja netvrdil, že na pc je to kdovíjak lepší.
        Pravda je, že trend směruje k multiplatfomním titulům a čistě exkluzivních bude asi ubývat.
        Spíš mě šlo o to srovnání s generací předchozí a že (alespoň pro mě) zatím nemá PS4 žádný smysl. Na x1 vyjde na podzim alespoň to Halo, ale jinak taky žádná sláva. Na to, že tu jsou cca rok a půl docela smutné.
        Nětuším kolik lidí si konzole pořizuje čistě kvůli exkluzivním titulům, ale úplně zanedbatelné číslo to nejspíše taky nebude. Ale třeba se pletu.
    • PS2 bomba , PS3 ok , PS4 .... stále nic

      Stará známá věc ... tak to už vypadá , že ani s tou Slim verzí nebude stále co exkluzivního hrát ...
  • prudislav

    Bude oznámen Heroes of MM 7

    http://blog.twitch.tv/2014/08/live-booth-broadcast-schedule-for-gamescom-2014/

    viz sobota 16.
    • Pokud budou pokračovat v trendu, tak to bude už dost nehratelná volovina...
  • Startovač: Pomozte Františku Fukovi natočit hodně netradiční cestopis z Japonska.

    Fukanaria. *5*
  • Keyz

    Fallout 4 art works

    http://pastebin.com/BsjJPVF7
    • Lepší by bylo hodit link, kde jsou všechny vidět a ne si je muset překlikávat... http://bit.ly/1PUnvF7
      • Keyz
        Tam to je 18+ *15* Bez data tě to nepustí!
  • Deus Ex: Human Revolution vydání do března nestíhá, posouvá se do příštího fiskálního roku.

    Proklínám tímto SE a potažmo celé Japonsko. Do roka a do dne budou všechny japonské ostrovy potopeny při strašném zemětřesení. Přežijí jen jedinci s augumentací pro dýchání pod vodou.
    • Deus Ex: Human Revolution vydání do března nestíhá, posouvá se do příštího fiskálního roku.

      Ano uz to zacina, odklady, odklady a zase odklady. Jestli se hry dockame do konce roku 2011 bude to zazrak.
      • oin.odin
        len aby ju nesparsil nejaký marketingový génius v záujme väčšieho publika
  • DeDy

    Half-Life 3: Fan Made Cinematic Trailer

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CUtBhF-6RKs
    nechte dojet až na konec *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit