Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Dan Vávra dnes v Olomouci

    http://www.re-prezentaceminulosti.cz/aktivita/uses-abuses-and-inventions-where-is-history-today
    má přednášku Reprezentace historie v Mafii a Kingdom Come: Deliverance od 16:15
  • frag.ment

    Embargo na recenze Mass Effect Andromeda vyprší 20. března v 15:00.

    Tak už se těším na 21. března na zdejší recenzi *1*
  • Morningstar: Descent to Deadrock

    Kdyby mel nekdo o klic na tuhle hru na Steam, tak tady je kod :
    HCN8A-J608N-CQMZ?
    Misto otazniku doplnte chybejici pismenko, tak to nema jeden konkretni clovek tak snadny :)
    • Draken69CZ
      Ty bláho pro mě je opruz jen to kopírování keje natož hádat písmenko *11*
      • V to jsem tak trosku doufal *1*
        • Draken69CZ
          Jinak tahle hra by byla v bezpečí i kdyby tam klíč byl kompletní.
          • Nevadi, nekomu radost urcite udela *3*
            • Draken69CZ
              Tak rozhodně proto jsem to taky nechal ležet *3*
  • Elite: Dangerous nakonec nebude obsahovat singleplayerový offline mód.

    Fuuuuuuuuuuuuuuck you.. Na to jsem se těšil nejvíc, koho zajimá multiplayer.
    • "Going forwards, being online lets us constantly both curate and evolve the galaxy, with stories unfolding according to the actions of commanders. Exploration is also a key factor, too, and it is important that what a single player explores matches what other players explore whether single or multiplayer – a complex, coherent world – something we have achieved. Galaxy, story, missions, have to match, and it does mean the single player has to connect to the server from time to time, but this has the added advantage that everyone can participate in the activities that can happen in the galaxy. A fully offline experience would be unacceptably limited and static compared to the dynamic, ever unfolding experience we are delivering."

      Ja myslim ze to vysvetleni docela dava smysl.

      Vec se ma tak ze vesmir se meni na zaklade akci hracu. V nove objevenych systemech se zacinaji objevovat vesmirne stanice a vesmirne stanice se nasledne rozrustaji podle obchodniho toho jak je hraci navstevuji a obchoduji na nich, cena na trzich se meni podle aktualni poptavky a nabidky coz souvisi s pohybem zbozi ktere vozi prave hraci Elite atd. Muzes porad hrat ve vesmiru bez ostatnich hracu ale cely vesmir bude porad zit podle toho co v nem ostatni hraci delaj.
      • "Chystáte se dopředu, být on-line nám umožňuje neustále jak vikář a vyvíjet galaxii, s příběhy, rozvíjející se v souladu s činností velitelů. Průzkum je také klíčovým faktorem, taky, a to je důležité, že to, co pro jednoho hráče zkoumá odpovídá tomu, co ostatní hráči prozkoumat zda jeden nebo více hráčů - komplexní, ucelený svět -. něco, co jsme dosáhli Galaxy, příběh, mise, se musí shodovat, a to znamená, jeden hráč musí připojit k serveru z času na čas, ale to má tu výhodu, že každý se může podílet na činnostech, které mohou nastat v galaxii. plně v režimu offline zkušenost by nepřijatelně omezené a statické srovnání s dynamickým, stále se rozvíjející zkušeností dodáváme. "
    • Morraw
      No single tam bude, ale budeš muset být připojený na jejich server.
    • Mart9
      Já jsem hned prokouknul, že to bude předražená srágora. Stačily 3 minuty gameplaye před pár měsíci.
  • Amylee.Anderson

    Watch Dogs vyjde v průběhu příštího roku, a to pro současnou generaci konzolí.

    Cóže? Že si pujčim slova Dana Vávry, ale ten kabát - to byl next-gen!
    • braveman
      Něco mi říká, že Watch Dogs vyjdou jak pro současnou, tak i pro budoucí generaci konzolí.
      To, co prezentovali na E3, pak mohlo pocházet z next-gen verze. Vedle ní tu pak bude i o něco méně hezčí current-gen verze Watch Dogs.
      Pokud by tomu tak bylo, mohou po tomto prohlášení klidně spát, páč v podstatě nelhali *3*
  • Qwer

    Úklid

    Redakci: Nebylo by možné udělat TAG, který by viděli jen registrovaní uživatelé?

    Steam
    Grow Home - TW55Z-4CRIM-70J44
    Sacred 3 Gold - 462Y3-2ZBL7-Y53FN
    Retro City Rampage DX - NKQDN-EY08B-IBKL3

    Uplay
    Rayman® Origins - TRF9-XRE8-RDV8-3MN6
    • 0011
      Žádný z těch klíčů jsem nepoužil, ale sorry, pokud to chceš dám jenom registrovaným uživatelům, tak nemáš házet rovnou klíče do diskuse jen tak, i když s tagem spoiler, to je tzv tvoje blbost, pro příště požádej ať ti pošlou mail, z toho se hnedka dovíš, jestli je registrovaný tady na tiscali nebo ne a nemusíš potom brečet, že ti je nějaký anonym vysockoval *7* s pozdravem "anonym" 11 *5*
      • Qwer
        Proc to tak hned prekrucujes? Nikde jsem tady nebrecel, ze si to vzal nejaky anonym. Jsem naopak rad jestli si to vzal nekdo komu to udelalo radost. Byl bych vsak radeji kdyby si to vzal nekdo kdo to opravdu vyuzije a ne sberac, ktery si jen rozsiruje knihovnicku. Kdyz by se musel predtim zaregistrovat tak by byla vetsi pravdepodobnost, ze si to rozmysli nez klic vezme...
        • Jack1947
          Moje řeč, anonymové zde nemůžou psát tak proč by sem měli chodit ne? *7* Je třeba vymýtit anonymy z diskuzí jednou provždy!
          • alladjex
            co vlastne znamena, ze je nekdo inkognito? nejak jsem nikdy neprisel na rozdil mezi registrovanym a inkognito... teda nejak intenzivne jsem po tom nepratral
            • Jack1947
              Můžeš na něj kliknout? podívat se do profilu? ne mně iknognito nevadí ale vadí mi že jsou tu pak inkognitové bez obrázku a dělaj většinou neplechu. Oni si asi myslí že bůhví jak není zajímavý nebýt možnost se kouknout co mají v profilu nebo se za něco stydí kdoví.
    • Jack1947
      Čemu by to pomohlo? když registrovaní (zejména inkognito ) by začli krást bez bů taky *7*
    • Já za Grow Home! :)
    • Fremencz
      Díky za Raymana
  • Ringwraith

    Jaromír Möwald vyzpovídal Honzu Herodese a Radka Friedricha. Rozhovor si nenechte ujít, oba totiž...

    Děkuji Bleskařovi.
    Sice to už je asi měsíc staré, ale já jsem o tom zatím nevěděl.

    Zrovna jsem to doposlouchal a je to opravdu zajímavá sonda do historie herních časopisů.
    • braveman
      Jsem rád, že se líbí..
      Také si to ke mne našlo cestu až v minulém týdnu, ale říkal jsem si, že by byla blbost se o to jen kvůli ""stáří"" nepodělit.
      • Inquisitor
        Já jsem o tom do teď taky nevěděl,takže díky za odkaz. Vzhledem k tomu že herní časopisy Level a někdy i Score:) kupuju od jejich vzniku, teda ze začátku i Excalibur, tak je to pro mně hodně zajímaví téma.
  • Ubisoft Online DRM

    vypadá to že i pro poslední hry s online-only drm od ubi byl dnes vydán patch dovolující offline hraní - osobně testováno na Settlers 7 (HAWX2 otestováno nemám)
    • smejki
      Tak to už si můžu konečně koupit Settlery
    • Díky za info. Potvrzuji HAWX2.
  • Obrazem: Nové screeny z fanouškovské předělávky hry Mirror's Edge do Unreal Engine 4.

    MI má takovou čistou a jednoduchou grafiku, která moc nestárne. Sice tam samozřejmě rozdíl je, ale že bych nad tim jen zíral se říct nedá.
  • Tilwaen

    Forged Battalion

    Vývojáři z Petroglyphu (ex-Westwood) oznámili RTS s nudně zapomenutelným názvem, ale zato s celkem zajímavým konceptem: výběr jednotek k produkci si zvolí každý hráč sám ještě před začátkem hry. Jestli si do kasáren nasadíte samé elitní jednotky, přes které se nikdo nedostane, nebo glasscannony, kterými hned v začátku zkusíte zastihnout soupeře nepřipraveného, by mělo být jen na vás. Z bitev se budou získávat zkušenosti, které se uplatní ve vývojových stromech, podobně jako v Generals.

    Hra ještě není ani zdaleka hotová, tak je naděje, že subjektivně ošklivou grafiku ještě trochu vypilují. Ven by vše mělo vyjít v early accessu (nádech, výdech) někdy příští rok. Zdroj
    • PreidaQ
      Což grafika samotná, ale ta stylizace je odporná. Pokud má někdy něco překonat/důstojně se vyrovnat C&C, tak s takovouhle infantilní stylizací to rozhodně nepůjde.

      Mě už vůbec ohlášení novodobých RTS nechávají úplně chladným. Buďto někdo zkouší remaky starších věcí, které člověk nemá důvod hrát, protože originál je originál, nebo zkouší něco nového na starší způsob a vždycky z toho vyleze nějaká ta nezajímavá Šedá hmota. Ach jo.
      • Tilwaen
        Souhlas se stylizací, taky se mi nelíbí, ale tak třeba si to svou cílovou skupinu najde. S těmi inovacemi je to ošemetné; změň něco moc a hráči budou mrmlat, že už to "není ono", změň něco málo a budou mrmlat, že není proč to kupovat. Asi jako u každé jiné herní série.

        Jsem ráda, že se Petroglyph snaží aspoň o drobné změny tak, aby z toho vzorce stále byl cítit C&C, byť už značně vzdáleně. Těžba, elektrárny, kámen-nůžky-papír efektivita jednotek, ... Nicméně atmosféru, jakou mívaly tiberiové a red alertí hry, už jejich dnešní RTS subjektivně nemají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit