Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prestigo88

    GDS 2011

    Záznam z České konference herních vývojářů
    http://www.youtube.com/playlist?list=PLAD3D2E776FB39307
  • Další skvělé záběry z Battlefield naživo.

    Už to nudí,takových videí je nesčetně...:-////
  • MickeyMutant

    Modelem pro mariňáka na obalu legendární hry Doom byl John Romero.

    #posingskills
  • Lukyz

    GTA V

    GTA V na PC by mělo podporovat TXAA vyhlazování a PhysX *3*

    http://www.geforce.com/games-applications/pc-games/grand-theft-auto-v/description
    • Jack1947
      Ty se nemůžeš dočkat co? *1* ok, snad to nepokafní... snad ne.
    • To už je lepší to DSR, to je aspoň kvalita a physx bez komentáře radši
      • PissX je crap. Ale v jednom je dobry. Dari se mu vzdycky rozbrecet AMDfaggoty. *15*
      • Lukyz
        Tak DSR je obyčejnej downsampling, kterej je tu s námi už léta, akorát Nvidia zapracovala jednodušší nastavení přímo do ovladačů, dala tomu nálepku DSR a vydává to za přelomovou věc *1*
  • Battlefield 1

    http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2016/10/Battlefield-1-DirectX-12-1080p-Nvidia-AMD-635x623.png
    *3*
    • To krasne ukazuje jak AMD nema vubec cenu kupovat
      • Nvidia Amd

        Proč by to nemělo cenu sice jsem AMD nikdy neměl. A nikdy asi mít nebudu. Když jsem teď srovnal ty karty cenove na alze s tím grafem. Tak v polovině případů se vyplatí AMD. Jako připlácet si 3-5 tisíc kvuli 10-15fps u Nvidie :D :D Holt my co máme Nvidii si rádi za tech pár FPS připlatíme. (jsme totiž boháči) *1* *1*
      • tak to bude, ako vravis! *1*
        • Jsem rad ze souhlasis, ja uz se bal ze budes jeden z tech zaslepenych fanboyu, pro ktery je oblibena znacka modla a vsechno ostatni odpad.
          • moja rec, vidim ze to vidime rovnako *3*
  • septicflesh

    UbiSoft se v internetovém dotazníku zajímá, do které z osmi nabízených lokací by měl být zasazen...

    Stejně vyjde 8 AC her v každé lokaci, takže jde jen o to, čím začít...
    • Regulérna trojka je už vo výrobe, takže tam je logicky o lokácii už rozhodnuté a typujem, že to nie je žiadna z týchto (načo by ju ostatne dávali do dotazníku -- ten sa asi týka až prípadnej štvorky-päťky). Vo výbere mi chýba francúzska revolúcia, takže ak by som sa mal staviť, kde sa bude trojka odohrávať, bolo by to práve Francúzsko na rozhraní 18. a 19. storočia. *7*
    • RakeW
      To si nemyslím. Ten soumrak carského Ruska, jakkoliv to zní lákavě, podle mě moc šancí nemá (i přesto, že už se objevil v komiksu). Osobně bych si z toho zahrál rád cokoliv, jen ty dvě asijské možnosti mě moc neberou.
      • Podle mě má zrovna východní Asie nebo Egypt nejvíc šancí. I když mě by se asi nejvíc líbila Anglie. Těch baráků na hopsání, hmm...
  • Activision nepovolilo v soutěži pořádané Naughty Dog umístit do fanouškovských artworků nic, co se týká Crash Bandicoot.

    Že by byl novej Crash na cestě?
    • ringmancz
      ne, značku vlastní Activision
      • David Goldfarb (šéf vývoje Payday 2) odchází z Overkill Software. Chce opustit vývoj AAA her a spolupracovat s menšími týmy. 

        Hyjeny
  • Inquisitor

    Europa Universalis IV

    Zítra k vydání dlc kozáků, vyjde poměrně masivní patch 1.14, který má přinést spoustu změn. Jejich seznam má osmnáct stran :)
    https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads%2Fpatch-1-14-full-patch-notes.893380%2F
  • Takže první zkušební Games.cz pokerový turnaj je tady... Začneme v neděli v 18.00, buy-in 0,5...

    A odkdypak vali Games do pokru?
  • alladjex

    Kingom Come se blízí ke dvou mega

    Podle stránek hry http://kingdomcomerpg.com se pledge přehoupl přes $1,9mil a blíží se k dalšímu stretch-goalu za $2mil., kterým má být profesionálnější dabing. *1*
    • Keyz
      To se blíží již dlouho. Nějak se jím to zaseklo :)
      • nekromant33
        Tak aspoň mají pořád nějaký přísun peněz. Podle mě dost zaspali, respektive chápu, že technicky to hned udělat nešlo, ale kdyby byl shop s paypalem spuštěn hned po konci kickstarteru, tak by ten nárůst byl asi větší.

        btw Star Citizen před dvěma dny dal další stretch a má už teď zase nějakých 17% z dalšího. Tam se točí jiný prachy.
    • Tilwaen
      Jestli tam opravdu obsadí Sean Beana, byť jen jako dabéra, tak to bude hezký spoiler *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit