-
Torchlight 2 (steam)
komu unikla nedávná akce za 3 libry, zde má možnost za 100,-
http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W3332
takovou hru jako přílohu časopisu ještě nějaký pátek neseženete :) -
panebože
http://www.novinky.cz/krimi/325593-kriminalita-deti-agresor-sel-do-skoly-v-ponozkach-potrisnenych-krvi-obeti.html -
-
Něco mi uniklo, nebo je tam ta zmínka o počítačových hrách jakoby navíc? Zajímalo by mě, zda se někdy někdo třeba zabýval tím, jestli podobní agresoři zkoušeli v reálu to, co okoukali ve hrách, nebo je to obráceně, a jedná se o agresivní hajzlíky, kteří ve hrách dělají to, co ve skutečnosti. Prostě že se k těm hrám mohli dostat později.
Ale jinak nemá cenu se tím zabývat, zprávy v TV i novinách jsou obecně snad ve většině případů značně zkreslené. Stačí si poslechnout zprávy o něčem, čemu člověk rozumí a když si pak představím, jak by mohly být překroucené informace o tématech, které jdou mimo mě... -
Ja uz zacinam byt alergicky na to ze za vse mohou hry, je to zlehcovani. Zacina me to stvat.
Uplna beztrestnost a je to v klidu ne, nebo "vzdyt on zabil a za par let uz preci nezabije"
Ustavy ... hlavne nehazet vse na hry kazdy zlocin... Nojo on hral ty krvave hry... Rodice a jejich povinnost starat se o deti. At nerostou pro kriminal (horsi nez noseni drivi do lesa). -
-
zrovna ty, byses měl více věnovat učení a hlavně slohu, protože bych chtěl vidět člověka, který chápe tvůj projev
-
-
"Co je ještě bojová počítačová hra plná mrtvých a krve a co už skutečný, reálný život?"
Pak, že je potřeba něco umět aby člověk mohl být novinářem. -
-
na novinkách stačí google translator :)
-
-
+ vypnout myšlení.
-
-
Novinky jsou žumpa. To je čistý trollení, akorát chtěj přilákat pozornost a napást se na počtu shlídnutejch reklam. Docela se divím, že tomu ještě někdo věnuje pozornost. Já už si na to zvyknul a jestli se mnou má někdo problém, tak ať si dá bacha. Včera to bylo něco málo přes 200 lidí a dneska lačním po krvi ještě víc, muhaha *5*
-
-
-
-
...
K pláči už fakt. -
-
fakt chci vidět někoho komu je 14 a myslí si, že má sedm životů ...
-
-
já chci vidět psychologa nebo psycholožku, který si opravdu myslí, že dnes se ještě dělají hry na životy... a jde s tím názorem do médií.
-
-
většina lidí absolutně neví
-
-
no ale psycholog by měl vědět... to tak nějak patří k jeho profesi, jinak je nepoužitelnej...
-
-
Jo, tak to je docela dost těch starších.
-
-
Asi se takový najdou, ale timhle stylem můžeme říct: "Kouká na akční filmy, myslí si, že se mu nemůže nic stát" - zkratka, všechny filmy v televizi jsou špatné...
Už ani nemám sílu tomu rozporovat. Pokud vezmu střízlivej odhad, že hry na světě hraje cca 250 milionů lidí (a to nepočítam ty, co hrajou Solitaire o pauze na kafe), tak ty 2-3 magoři za rok co zjistej, že hráli PC hry jsou fakt úžasnej důkaz. -
-
všechno je špatný, já bych zakázal lautr všechno :) a byl by klid, no ne? :D
-
-
-
-
-
Sale!
Už to začalo... http://gaben.tv *15* -
-
All hail Gaben
-
-
Ghost Games (NFS: Rivals) by si nedokázalo svět Need for Speed bez otevřeného světa ani představit.
To je pak hra ve špatných rukou *6* -
-
aa
test
-
-
Kdo vyhrál jednotlivé primátorky videoherních prezidentských voleb na serveru IGN? Nintendo - Link,...
*primárky :) -
No Man's Sky - Atlas Rises / Update 1.3
https://www.nomanssky.com/atlas-rises-update/ -
-
Jestli to takhle pujde dal tak jeste jeden dva updaty a ta hra bude obsahovat to co naslibovali. Husty!
-
-
-
Měl bych jeden hloupý dotaz. Jak fungují vouchery na GMG? Teď zrovna zlevnili Bioshock Infinite o 75 % na 10 $. Když použiju ten voucher z mailu, který je na 20 %, budu mít tedy slevu další, nebo se to kombinuje, či jak to funguje? Pánbůh Vám odpověď vrátí nastomilionkrát.
-
-
výsledná cena pak bude 8 dolarů.
-
-
Jo, takže 20 % z těch desíti... Díky. ^^
-
-
Já si takhle kupoval ten Warhammer pack a fungovalo to, tak můžu taky potvrdit.
-
-
-
Když to vyzkoušíš? nic se nestane...
-
-
Nový Level fakt dobrý:) Doporučuji. Ale za tu přední stránku bych Vám nejraději urval koule. Ta se vyloženě k novému stylu Levelu nehodí:)
-
-
Souhlas
-
-
Tak sem právě dohrál Metro Last Light. Musím říct, že po tom, čemu se tady dávají vysoká hodnocení, a tom, že tenhle skvost dostal jen sedmičku, jsem trochu posmutněl. Jsem sice kovaný fanda prvního dílu i knih, ale objektivně: co tomuhle chybělo? Fenomenální vizuál, dospělý příběh (s krásně udělanou milostnou scénou), dechberoucí momenty (hlavně procházky Moskvou, "stíny", Chánovy duchařské mise... Kolikrát sem byl z té úžasné atmosféry přikován a ohromen - k tomu přispívalo i výborné ozvučení). Z nasprosto epického konce (ať už špatného nebo dobrého), jsem měl i jako beznadějný cynik pěkný knedlík v krku. Ta hra se jednoduše zlepšovala s tím, jak pokračovala. Nedostaky samozřejně jsou, jako i věci, které se mi víc líbily v předešlém díle, ale celkově... Tohle je FPS, dle které by se měly ostatní řídit.
-
-
Jsem koukám nahál zatím 53 hodin, nikdy se u té hry nenudím :) Taky se mi líbila jednička, ale Last Light se mi opakovaně hraje tak nějak líp. Hlavně přestřelky ve tmě s night-vision zaměřovákem, to si vždycky užívám. :) Z osobního pohledu pro mě jedna z vůbec těch povedenějších FPS poslední doby.
-
Však místní recenze tu snad nikdo normální nebere vážně. Last Light se samozřejmě vynikající 8-9 tková hra.
-
-
To je přesně váš problém. Omezovat se na výroky typu "8-9 tková hra". Kdybyste neřešili pos**** čísla a četli si text, čili skutečně tu recenzi, ale vy považujete naprosto nepochopitelně za recenzi číselný hodnocení.
Neřeknu ani slovo, kdybyste přišli s připomínkama k jednotlivejm částem recenze a třeba autorovy poznámky vyvrátili nebo alespoň nějak rozumně kontrovali.
Ale přijít a začít hekat a skuhrat že číslo je jiný, než jaký byste dali vy, to je absurdní..
EDIT: A vůbec, redakci bych vytknul spíš právě to, že číselný hodnocení používá. Videohra je na to moc komplexní produkt, než aby se dal hodnotit nějakym číslem. To se dá dělat třeba s dortem, né se hrou.. Nemluvě o tom, že by to lidi alespoň donutilo si ten text přečíst. -
-
Fajn hodnocení bylo ve starém PlayStation Magazínu. Zvlášť číslovaná grafika, hratelnost a tušímže zvuk, každé se slovním komentářem + průměr všech 3 hodnot. Akorát už nevím jak se to zaokrouhlovalo.
-
vzpamatuj se omezenče
-
-
Promiň, teď jsi mě argumentačně převálcoval. Vzdávám se, ó mocný rétore. *15*
-
-
-
-