-
Ta enhanced edice zaklínače 2 je neskutečnej násol zakt že jo... -
Gabe Newell: Reflections of a Video Game Maker
http://youtu.be/t8QEOBgLBQU -
Duke Nukem Forever si zapsal titul "nejdéle vyvýjená FPS" do Guinnessovy knihy rekordů.
VyvÝjená? Moje oči! Oslepl jsem!!! -
-
Napsal bych Ti dlouhý příběh ze života, proč došlo k této hrubce, ale jelikož bys to teď už stejně nedokázal přečíst, bylo by to zbytečné *3*
Opraveno - díky. -
-
Minecraft zaznamenal další milník - 2.5 milionu prodaných kopií hry. Vyrovnal se tím velikánům...
mno to já tobě taky , že žádnej příběh neomlouvá to co jsi napsal a zveřejnil.
-
-
-
Gwent: The Witcher Card Game???
Shut up and take my money!! -
-
Příští měsíc kamarádi pořádají turnaj v Praze s klasickými kartami:)
-
-
Bral bych něco ve stylu Hearthstone na Android popř. v prohlížeči na PC *14*
-
-
Video: Infinity Ward vzalo závěrečný filmeček z konce CoD: Modern Warfare 2 a téměř beze změny ho použilo...
lol ... lesk a bída herní aristokracie -
-
recyklujou se hry, proc by se nemohly recyklovat i cutsceny? stejne to konzolisti budou kupovat jak housky na krame *5*
-
-
A proč jen konzolisti? *7*
-
-
protoze ti miluji vyhypovane recyklovane 4hodinovky
-
-
Hatera v sobe, totiz nikdy nezapres. *5*
-
-
-
-
Jsi to nepochopil. To je parafráze herní klasiky, jako když někdo v literatuře cituje Hamleta s Yorikovou lebkou nebo ve filmu Ejzenštejnův kočárek na oděských schodech.
-
-
TAkže jsem otestoval hratelný sneak peak Next Car Game, a je to na velice dobré cestě. Destrukce výborná, možná lehce přehnaná. Auta se chovají jako auta, neplavou jako např. v BeamNG. Zatím je teda k dispozici jen hřiště na vyblbnutí, takže ohledně tratí vám nic nemůžu říct, ale AI se mezi sebou bourá dost slušně *3* Optimalizaci je dobrá, na ntb s i3 2.2GHz a GT 620M běží plynule na max nastavení. Myslím, že je NGC víceméně hotové, jenom se ladí detaily.
Na Kickstarteru to včera ukončili, takže uvidíme co se stane dál -
-
Od dob prvních dvou FlatOutů pravidelně u svého soukromého oltáře zapaluji omamné tyčinky s příchutí výfukových plynů, rituálně obětovávám airbagy a v rytmech Roba Zombieho tančím kolem karburátoru, jen aby vydali další díl, který za to sakra bude stát. Takže, sakra, stojí to za to?!
-
-
Dokud tam nebudou tratě, těžko říct. Dokud tam nebude finální model poškození, těžko říct. Například auta se moc mačkají, nemají pevný rám a vypadá to trochu komicky.
Nadruhou stranu, je to jenom 300MB demo, takže věřím dál a myslím si, že to pravý lisovaný plech rozhodně bude.
gameplay zde (ne ode mě ;) )
http://www.youtube.com/watch?v=CS1lVEXUnTI -
-
Pěkný *1* Hodně dobrá fyzika a model poškození luxusní. Pevnej rám auta je pověra, zkus si to co ve hře v reálu. *3*
-
-
problém je, že tady su muchlá i ve velmi malých rychlostech. Si vem že v tom pojedeš třeba 5ti kolový závod, a když po jedné bouračce pojedeš v podivně zkroucené placce co nebude zatáčet, tak to nebude zábava, ale otrava.
-
-
To uz je jak nejaky simulator a ne avizovany navrat k Flatoutum (zdali to vubec mozne je).
Bude to jeste horsi kdyz "takova placka co prolitne lisem uz asi ani nepojede" tady bych byt tvurci malinko pribrzdil , ono je hezke ze destrukce budou promakane ale je treba zvazit zdali to hraci oceni az takhle moc.
-
-
-
-
-
-
Levoluce a editor úrovní Battlefield 4 předveden na nové mapě Flood Zone.
no jde to, by mě zajímalo, jak dlouho dělají jednu mapu. -
-
vcelku škoda, že zaplavení celého levelu může způsobit kterýkoliv voják jednou střelou z raketometu. Mělo to být řešené přes nějaké spínače, které by jednomu člověku zabraly třeba 5 a více minut, v týmu by to šlo samozřejmě daleko rychleji. Díky tomuto řešení by se zabránilo trolům hned od první minuty zaplavit level.
-
-
Nevím, co se stane, až se do BF4 nahrnou všichni. Nicméně už teď všichni vědí, jak shodit mrakodrap, ale zatím se k tomu nikdo moc nemá. Čekal jsem, že se na začátku kola všichni vykašlou na nějaký zápasení a půjdou zbourat mrakodrap. Člověče, byl jsem mile překvapen. Uvidíme, co na to hráči, až bude plná.
-
-
Ono se to pak blbě brání, když to zboříš. Navíc všude prach a trosky jsou ideální pro odstřelovače.
-
-
A navíc házet C4 do výtahu a pak odpalovat nepřátele co se s ním snažej vyjet je p*del. *1*
-
-
-
Tak jednoduchý to nebude si myslim..
-
-
Levoluce a editor úrovní Battlefield 4 předveden na nové mapě Flood Zone.
říkají to v tom videu..
-
-
-
smím se zeptat, co znamená "levoluce"?
-
-
Levoluce je dementní název EA pro destrukci prostředí z BFBC2. Je to od slova "leveling", což se používá i ve významu "srovnat se zemí".
-
-
není pravda.
"Experience a dynamic battlefield where no two games will ever be the same.
Your actions physically change the battlefield in real-time, providing
interactive game environments that react to your every move."
naráží tím na to, že mapa není statická a reaguje na hráče. že v ní může docházet k určitým změnám, které ovlivní hratelnost (třeba i změna počasí). jo, mají tam i velký destrukce, ale to je jen část toho. jde tam celkově o tu interaktivitu, kdy lze využít některé aktivní prvky v mapě pro boj. tedy nejdo o narážku na srovnání něčeho se zemí. -
-
Aha, tak v průběhu marketingové kampaně přidali ještě kromě destrukce pár drobností, abych nemohl říkat, že jen přejmenovali něco známého z předešlých her. Že ten název pak nedává moc smysl jim asi nevadí. No nic, co čekat od marketingového výrazu *15*
Levolution Features - http://youtu.be/Q3W4FbsAqIY -
-
Ale notak, nevidis ze tuna miestny nemaju radi slovne hratky v anglictine? *1*
-
-
-
-
to jsem taky nejdřív nevěděl, ale z toho videa je to pochopitelné. řekl bych dynamické změny v úrovni (evoluce v levelu)
-
-
-
Humble SquareEnix Bundle
Ti to tam docela střílejí teda.. https://www.humblebundle.com/
Další dost nabušený bundle... -
-
ani mi nepřijde, základ staré hry, BTA opět nic moc, H: Absolution byl ve Vánočním balíčku od Square Enix no a mít jako top JC2 mi přijde jako výsměch když tak hra se prodává za 2€ ve slevě na steamu.
Tohle se snad může líbit jen někomu kdo nemá DE:HR -
Pěknej bundle. Škoda ale, že už většinu jsem hrál nebo nemám zájem, takže mě tenhle bundl vyšel na příjemnou dvacku hlavně kvůli Thief a Daikataně.
Přijde mi ale, že bundle moc nevyvážili a třeba ty hry u 15$ už taková motivace nejsou. Za mě mohu doporučit Deus Ex: The Fall, který opravdu není tak špatný, jak hovoří recenze uvážíme-li, že to byla hra pro mobilní publikum (doufám v pokračování).
Hlavně jsem ale zvědav na Daikatanu, kterou jsem doteď nehrál, tak jestli to je opravdu takový Romerův průšvih, jak se v té době povídalo (ta hláška z reklamy, že si z vás Romero udělá svoji děv*u, mě občas rozesměje). -
-
Co se týká Daikatany, tak souhlasím s kolegy nade mnou - ta hra vůbec není špatná, jen zatni zuby tak první dvě hodiny hry - první levely jsou naprostá příšernost (btw. nepochopitelně to tehdy bylo obsahem dema - asi věděli, jak odradit hráče), pak se z toho stane solidní akce se zajímavým příběhem a imho velice slušnou hudbou.
Průšvih to byl proto, že ačkoliv to byla slušná hra, tak Romero sliboval genialitu, která obrátí celý svět naruby. Což se samozřejmě nestalo a pak to dostal sežrat. Ale střízlivě a s odstupem bych Daikataně dal klidně nějakých 7 (možná i 8) z 10. -
Daikatana nebyla špatná, ale všeobecně se hra dostala do povědomí jako blbost a tento názor se rozšířil asi i mezi lidi, co to nehráli a lavina nadávek se stále zvětšovala. Za plnou cenu to možná nebylo to pravé, já to hrál později, když vyšla u Levelu a tenkrát mě to i bavilo. Ve porovnání např. s přechvalovanými remaky Shadow Warrior a Rise Of The Triad a mnoha dalšími střílečkami, si dokonce myslím, že Daikatana vychází velice dobře, akorát dnes už je na tom znát zub času.
-
Ona Daikatana tak děsně hrozná zas nebyla - pokud teda nepočítáme neprosto neskutečně dementní "kopáče z boku" (čti sidekicky) a celou první epizodu - to byla trapárna na entou. Pokud tohle nějak zvládneš, tak druhá a třetí část byla ve své době něco téměř neskutečnýho (v dobrém slova smyslu) a ani ta čtvrtá část nebyla úplně nejhorší.
-
-
-
nový Humble Bundle
http://www.humblebundle.com/day-of-the-devs-2016
Např. Broken Age za dolar. -
Video: Jeden z posledních easter eggů ve hře Batman: Arkham Origins nalezen - jedna se o ukrytou zprávu Calendar Mana při nastavení data na 13. prosinec 2014.
arkham city....este to je v nadpisu u toho clanku -
-
Díky za upozornění.
-
Video: Jeden z posledních easter eggů ve hře Batman: Arkham Origins nalezen - jedna se o ukrytou zprávu Calendar Mana při nastavení data na 13. prosinec 2014.
A ještě se jedná o datum 13. prosince 2004 - odkazující na datum založení Rocksteady.
-