Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omerta - City of Gangsters - GOLD EDITION
    K7N7G-A9TDQ-RYNEP

    Rise of Venice Gold
    E0WXE-ZJX6F-E7HNE

    Mechs & Mercs: Black Talons
    PHN5R-2VBKZ-VI87T
  • Dean Evans: To nejtěžší při výrobě Far Cry 3: Blood Dragon byl můj penis.

    WTF ? *1*
    • Ptali se ho co bylo hardest= nejtezsi/nejtvrdsi :D
  • Veskoslav

    Warhammer 40k cosplay Banshee

    https://www.facebook.com/lifestreamcos/photos/pcb.1148060708565700/1148055968566174/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/lifestreamcos/photos/pcb.1148060708565700/1148056045232833/?type=3&theater
  • Tropico 3

    Pokud někdo nestihl akci na Humble Bundle má teď šanci. Omylem se mi povedlo získat dva klíče. Příjemnou zábavu: https://www.humblebundle.com/gift?key=YXK3Nu6shz6KyY2s P.S. steam účet nutností!
    • D I K !
  • Joshua

    Grim Legends: Song of the Dark Swan

    *12* *12* *12* *12* AZPN3-RM4IR-MWBPY *12* *12* *12* *12*
    • Soilwork
      dík kartičky se hoděj
  • neuvěřitelná optimalizace od cd projektu poslední patch 1.04 mi dovoluje hrát zaklínače na hd 7750
    při středních detailech
  • prudislav

    A vůbec, víte proč to Ubisoft v PC verzích svých her pořád zkouší s nějakou protipirátskou...

    jj četl jsem : vyznělo mi to nějak takhle:
    "Nezajímá nás zákazník - hlavně že si to nezahraje pirát!" nebo "DRM je úspěch i kdyby se hra vůbec neprodávala - hlavní je že ji nemaj piráti"
  • Microsoft si nepřeje zpeněžnění videí z her jako je Halo, Forza... http://www.examiner.com/article/microsoft-removes-halo-4-forza-others-from-monetization-on-youtube
  • frantisek_nejezchleba

    Life is strange

    uuufffff... právě jsem dohrál první epizodu. A je to bomba. Sice né bezchybná, ale rozhodně originální a řekl bych, že svou mechanikou asi úplně top v žánrové konkurenci. *14*
    • WhySoSad
      Jak dlouho trvá projít tu první část ? Já jestli se do toho mám pustit ještě těd večer :)
      • frantisek_nejezchleba
        cca ty 3 hodiny, jak se již píše nademnou.
      • Mne to trvalo 3 hodiny s tím, ze jsem prolejzal všechno mozny a procital jsem i deník. Souhlasím s tím, ze je to bomba. Libi se mi, jak to cely pusobi skvěle pospojovane a jaká je tam spousta detailu. A ta hudba :)
        • frantisek_nejezchleba
          hudba je perfektní. Zejména ty autorské kousky mě nenechávaly chladným, ba naopak. Sic zacyklené skladbičky, ovšem s ohromnou atmosférou.
      • A ví se už kdy přibližně by měla dorazit druhá část?
  • Joshua

    Shadows on the Vatican Act I: Greed

    *12* *12* *12* *12* HFQM9-7GLXZ-009EA *12* *12* *12* *12*
    • Pethulla
      Děkuji.
      Začíná to vypadat, že přebírám Drakenovu roli: chlape seber se!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit