Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 28. a 29. prosince bude možnost si zdarma vyzkoušet multiplayer Killzone: Shadow Fall.

    To je sice hezký ale stejnak víc jak půlka lidí v ČR bude mít ps4 až příští rok
  • Inquisitor

    Hele já taky nejsem žádný expert na systémy, ale pokud člověk chce, tak si snad dokáže v dnešní době tyhle věci vygooglit ne? Zas tak těžky to není, pokud máš nějakou vůli něco pro to udělat (místo pindání v diskuzi jak to nejde a jak to neni možny a že ten kdo umí naťukat google.cz, tak lže :D)

    http://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=2545454415 - normálka a to jsem udělal fakt jen pár základních věcí jako vždy, Win 7 64bit Home premium.
    • Jen pro zajímavost, teď jsem koukal na mé "Win 10 Pro 64 bit" a zabírají mi přesně 12 GB a 86 967 souborů. :) Je to jen za ten týden co jsou k dispozici.
      Každopádně jasně je lepší pečovat o PC. I free verze CCleaner umí mraky věcí, mimo různého čištění i třeba správu co se má spouštět/nespouštět při zapínání PC (vidí více věcí než třeba "Správce spouštění" ve "Správci úloh" v samotných Win). Ale používám ještě Advanced system Care, nebo REVO Uninstaler. Poslední 2 jmenované umí při odinstalaci čehokoliv ještě hloubkový scan systému a odmaže záznamy v registrech či prázdné adresáře, nebo ručně dodávané soubory, které k tomu programu/hře patřili.
      • Keyz
        Také je dobré přes tyhle programy věci instalovat. Pak si to pamatuje všechny zápisy do registrů apod.
        Poté to odinstaluješ kompletně.
    • Draken69CZ
      Jo ty máš Home edici tak proto to máš tak malé, vzhledem k jiné edici OS než já.

      Jinak odkaz ti nějak nefunguje a na googlu nemohu najít jak ten link zprovoznit budeš mi muset poradit *15*
  • Payday 2 gratis

    Payday 2 gratis na Steamu
    http://store.steampowered.com/app/218620/PAYDAY_2/
  • The Witcher 3 v brzké době obdrží masivní patch (v1.10), který na konzolích dosáhne velikosti 15 GB.

    Tak patch už je ke stažení a je to macek.17 GB(na PC)
    • The Witcher 3 v brzké době obdrží masivní patch (v1.10), který na konzolích dosáhne velikosti 15 GB.

      Edit:
      Stáhnuto a jen upozornění.Po updatu vypněte všechny mody jinak hru nespustíte.Neudělal jsem to a nespustil *4*
    • snorgrind
      heh 17GB ? Me steam taha 6,4GB, to bude asi tim ze nemam to dlc co ?
      • Keyz
        Steam má ten patch řešený jinak. Proto je menší.
        GOG to má také jinak. DLC tam není. Preload na DLC také není. Je to jen patch.
    • kennyB
      To se z PSN bude stahovat pěkně dlouho, sakryš *9*
      • Veskoslav
        Je nějak PSN omezené? Myslím tím rychlost stahování.
        • Veskoslav
          Děkuji oběma za odpověď.
        • kennyB
          Omezené ani ne, ale tak nějak to kolísalo, jak píše Morální dozor. Ale je fakt, že po posledním patchi na Plejsta jsem ještě nic nestahoval, tak doufám, že se to zlepšilo.
        • do teďka bylo a hodně to kolísalo narozdíl od Steamu, teď po patchi 3.0 to stahuje v pohodě teda aspoň u mě.
    • Nevidim jedine duvod proc bych ho mel stahovat, mam verzi 1.06
      • Jen oznamuju.Nic víc.
        • Lukass
          Vsak v poho, ale velikost toho patche spis vypada na to ze vychazi Witcher 4, nemohli ti lofasi pockat jeste pul roku a vydat hru skutecne takovou jakou chteli.
          • Draken69CZ
            Další vývojář a betatester, pošli jim životopis ať jim s W4 pomůžeš aby to vyšlo hned 100%. Jinak ono je lepší stahovat celej soubor než v něm složitě měnit část kódu *3*
  • jindra.veliky

    Blizzard neskrývá své nadšení z výkonu konzole PS4.

    pro ne to musi bejt dulezitty, kdyz delaj kresleny hry s pozadavky na urovni max. roku 2005 *1*
    • A hlavně, když dělají prakticky jen na PC. Ať neřeší kraviny a oznámí konečně Warcraft 4 !
  • Ubisoft Montreal údajně věděl, že Assassin's Creed Unity není připraveno na pulty obchodů, ale odmítl odložit vydání, jelikož by to mohlo mít dopad na budoucí díly série.

    udajne... UDAJNE ? Bwahahahahaha !
  • Meneldour

    Ikony u nicku

    Ola, rychlá otázka na místní znalce:

    Jaký je rozdíl mezi "nick@tiscali.cz", nick[t], nick[FB] a ostatními ikonami, co bývají u nicků? Nějak mi to nedcvakává.
    • Podle toho co uživatel použil při registraci hádám.
  • michelangelocz

    Herni letos na PS4.

    Byt koupi tyhle konzole bude celit az muj rozpocet na rok 2015 (protoze Wiedzmin, Prijd Kralovstvi Tve a snad i The Last Guardian), tak pestrost nabidkovy palety se vybarvuje uz behem roku 2014 (!) – Child of Light, New ‘n’ Tasty Oddworld, Secret Ponchos, Destiny, Hotline Miami 2, Hyper Light Drifter, Division, Transistor. Uz vidim, jak zase budu shanet nafukovac casu ☺
  • MickeyMutant

    Modelem pro mariňáka na obalu legendární hry Doom byl John Romero.

    Jen těžko se najde někdo, kdo by ho na tom obalu nepoznal.
  • Bioware začlo cenzurovat všechny záporné názory na Dragon Age II v jeho diskusním fóru.

    Ne nezačlo.Maže jen spammery, kteří se opakovaně registrují a píší to stejné.Pak se jedná o piráty.Dá se to jednoduše rozlišit díky tomu, že majtele BW her resp. uživatele přispívající na BW forum mají pod svým avatarem ikonu her.Pokud na ofic. forum zajdete, najdete tam spoustu kritických komentářů.
    +1 pro Aoyagi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit