-
PS+ predplatitele dnes dostavaji zdarma Dead Space 2 a jeste Rock of Ages...15 srpna pridaji dalsi 2 hry... Neni to tedy uplne zdarma (100 mesicne), ale i tak se mi libi jak se o parany staraji :)
Jo a PS+ clenove budou mit pristup do bety PlayStation All-Stars Battle Royale, ale to mozna az za tyden. -
Drahá redakce Máte chybu v hodnocení u Divinity Original Sin II
Máte chybu v hodnocení.
V recenzi 10/10 v kartě hry 9/10.
vypadá to trochu podivně -
Video: Emulátor X360 s názvem Xenia již dokáže rozjet např. Rayman 3 HD.
Rayman rozjede emulátor, nebo emulátor rozjede Raymana? Ó ta záludná čeština všedního dne. -
UbiSoft odpískalo po I am Alive i PC verzi Ghost Recon: Future Soldier, počítačovým hráčům bude...
Ať si odpískají i všechno ostatní, od nich si nic už nikdy nekoupím stejně:-) -
-
jj takže místo aby udělali špatněj port špatný hry tak radši udělaj strašnou f2p hru . ubisoftu už nevěřim ani nos mezi očima
-
A až odpískají PC verze i ostatní, tak se jim na ně vykašleš taky!
A budeš hrát jen Diablo 3, Starcraft 2, WoW2 a Counter Strike: Global Offensive, že jo! -
-
Kvalitní hry si na PC najdou cestu vždy.
-
Rika ti neco pojem indie hry?asi ne co.
Navic si uvedom,ze kdyz odpiska vyvoj her na pc vetsina tech velkych hernich molochu,tak bude na pc mensi konkurence a snaze se chytnou ti mensi ,takze dost pochybuju,ze by najednou na pc prestali vychazet hry.
-
-
-
Po dvaceti letech končí papírová verze zahraničního časopisu Nintendo Gamer.
A brzy ho bude následovat i český Level, kterému nepomůže ani zlevnění na dvě stovky. -
-
tak v dnesni dobe internetu, kdy je x portalu, kde si nejake ty recenze, preview muzes precist a nabizene vychytavky taky pri minimalnim usili dokaze uzivatel stahnout sam, radeji clovek investuje do plnohodnotne hry nez tohoto (alespon muj pripad)
-
-
Lindsay Lohan se prý chystá žalovat Rockstar. Blondýna v bikinách lákající na GTA V nese její podobiznu,...
Divný. Já dohrál GTAV na 100% a žádnej vzhled postavy ve hře, ani na tom obalu či ani žádná jiná narážka mi v celý hře tu vyfetlou a vzhledově odpornou píču vůbec nepřipomněla. Navíc kdyby Rockstaři udělali podle ní podobiznu na obale, tak by musela mít hnusnej, pihatej ksicht, pihatý ramena a vůbec celej ksicht hnusnej jak bezďákova prdel. Ti to teď zase budou schytávat od různých individuí, dokud nevyjde šestka. -
-
Pihy jsou OK. Nech být (pihy).
-
Zaklínač 3 na současnou generaci konzolí nevyjde, protože herní svět je na ně moc obrovský a příliš...
Já naštěstí vůbec netuším, kdo ta slečna je, takže je mi to uplně šumák a myslím, že s žalobou to daleko nedotáhne.. -
Ona si už spíš zvykla že je pořád u soudu...
-
Tak zrovna pihy bych neřešil, ale to že je to vymaštěná hnusná rozježděná vychlastaná zfetovaná tupá ***** souhlas.
-
-
update
http://thesurvivor2299.com/ -
-
;)
to je staré, zde čerstvějšíhttp://thesurvivor2299.com/VT119/
a skrytý text:
REV FEAR - MGSS LHM'H EVHV KBIM'R QIUBMU. CB'L Z YYG MN HBM ZQSUB ZZAY
"THEY DON'T KNOW WHAT'S COMING. IT'S A KEY TO THE GREAT GAME"
a odkaz na předobjednávku:http://www.gameware.at/info/space/Fallout+4?actionTag=search-redirect&query=fallout+4 -
Už se potvrdilo, jestli ta stránka patří Bethesdě?
-
-
Pardon, nechtěně jsem to odeslal dvakrát.
-
Doporučuju shlédnout tuhle analýzu od YongYeah.
http://m.youtube.com/watch?v=Nr2IWsUwYS0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DNr2IWsUwYS0 -
http://fallout.gamepedia.com/Blog:News/The_Survivor_2299
nepotvrdilo a nevyvrátilo
-
-
THE INSTITUTE IS SEALED. THEY WON'T HELP US. I'M HEADING TO BLACK ROW. -TBNLS 5120-
Calling all stations, this is overseer 119 emergency enemy unknown, SOS. Vault 119 Quabbin 7667, repeat, SOS, Vault 119 Quabbin 7667 enemy unknown.
Calling all stations, this is Vault Overseer 119, anybody near Quabbin? SOS Vault door breach, repeat, SOS Vault door breach, enemy unknown, level 1, 2, and 3 gone, survivors on (service lift? sealed? secure location?) level 4
Calling all stations, this is Vault 119, SOS, Level 4 is under attack, Overseer is dead, repeat, SOS, Level 4 is under attack, Overseer is dead. (We want Mark I? We won’t make it?)
Calling (BR = Black Row?). (OTST = On the site? ); ground is safe. Too late, level 4 breach. No survivors, 899 corpses. We are leaving Vault 119. Over, back to you.
-
-
Král se vrací
https://www.youtube.com/watch?v=fjCxZtRrc2Q -
-
Nebudu se koukat vydržím to *13* (intro Dark Souls III)
-
-
Dishonored si od CVG odneslo hodnocení 9,5/10. Někteří hráči dokázali dohrát hru za méně než...
"Dishonored si od CVG odneslo hodnocení 9,5/10. Někteří hráči dokázali dohrát hru za méně než 4 hodiny. " - No počkat.... Čtyři hodiny? a 9,5 - to moc do sebe nezapadá... -
-
Prvni HL jde taky dohrat za cca 30 minut.Z tohoto nicnerikajiciho udaje bych nedelal hned vedu.
-
Lze dohrát za 4h? Nechápu že se novináři týhle informace chytaj.
Svíčkovou s pěti knedlema bych do sebe taky mohl hodit do pěti minut, ale co z bych z toho měl? -
-
http://i.imgur.com/8iMdD.gif
-
-
Přesně tak
-
-
-
PS
Ještě bych k tomu napsal, že někdo je schopnej dohrát HL 2 za méně než dvě hoďky, takže je to docela nic neříkající informace - i přesto mne to jako člověka, co má před-objednávku lehce vyděsilo. *4* -
Morrowind se podařilo dohrát asi za půl hodiny, Skyrim za dvě. Prostě se objevil nějakej vylízanej chuj, kterej si myslel, že dostal nejlepší nápad na světě, když si dá obtížnost na easy a proběhně základní dějovou linku speedrunem...
V rámci openworldů bych se nenechal podobnými excesy vykolejit a raději si počkal na nějaké detailnější informace.
Já měl ve Fallout: New Vegas nahráno 300 hodin, kamarád 20... -
-
No vidíš a já dohrál Morrowind za měsíc a to mi zbejvalo ještě hafo vedlejších qustů xD
-
Reakce
Tak snad.. na F:NV 300 hodin? Wow mám 178 hodin. Jsi musel prolézt úplně všechno a hrát všechny kombinace :-D
Já tedy ještě nemám odehranej OWB, ale ten mne bůhví proč moc neláká... Asi je to na mne už moc střelený humor.... -
-
Až se za ten odehranej čas stydím. *1* Hrál jsem to asi čtyři měsíce (nemám přes den moc času, maximálně večer), prolezl jsem úplně každej kout, udělal všechny questy, splnil všechny společníky atd. A taky dohrál i všechny DLC (OWB mi zabralo tak 20 hodin).
OWB je brutálně střelený (ale on ten Fallout nějakým zázrakem funguje v obou polohách - jako seriózně míněné zrcadlo našemu světu i jako přepálená fantasmagorie), ale zato je fakt chytře napsaný...
PS: Dej si časem perk průzkumník, odhalí ti to všechny lokace ve hře, šel jsem pak systematicky to, co mi chybělo. -
-
Taky se za ty některé časy stydím. Hry co chci hrát už docela třídím a tohle je vlastně první hra, kterou po dlouhé době kupuji v plné ceně. Ještě mám spoustu rpg restů, které chci někdy dohnat. BG 1 a 2 ( Jedničku asi zahraji v té předělané edici - docela mne nalákal nějaký ten mód, jenž oba dva díly spojuje do jedný hry)a Planetscape torment. V době kdy ty hry byli aktuální jsem neměl problém dohrát F1 a F2, Gothicy, ale teď už se fakt nechytám, jak to je graficky nezáživné. Snad jen Inqusitora jsem vydržel déle hrát, ale to má děsný soubojový systém, což je škoda protože texty a naraci to má fajn. No snad bude čas...
Hmm tak to je OWB nejdelší. Asi si ho dám jen kvůli těm mluvícím spotřebičům - jako uctění Red Dwarfa *1* (BTW je nová série!)
FNV mám taky docela prolezlí - sice ne úplně vše -- ale většinu ano *4*
-
-
-
-
-
Zkouška, je-li stále možno přispívat de facto bez jména.