Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Arma 3 - Zeus DLC Trailer

    Bohemka oznámila nový (free) DLC ZEUS, který přidává v podstatě realtime editor do MP *14*

    https://www.youtube.com/watch?v=5JiXznUyldM
  • ringmancz
    taky se těšíte na ty hádky až games zveřejní Best of 2013? třeba když Resogun vyhraje nej hru, jako loni Journey :)
    • Malleth
      Resogun je pecka, ale hra roku asi těžko, přeci jen jde o jinej případ než Journey. Spíš bych se nedivil kdyby to dostali Brothers. Ty jsou na to dost výjimečný.
    • Veskoslav
      Podle mě je Resogun to nejlepší, co teď na PS4 je.
    • God-of-War
      Resogun je opravdu hodně navyková gamesa a nedivil bych se, kdyby to tak bylo.
  • montatatana

    EA se rozhodlo poskytnout herním serverům review verzi Medal of Honor Warfighter až v den vydání...

    Moc si nevěří chlapci :)
    • rancor1223

      EA se rozhodlo poskytnout herním serverům review verzi Medal of Honor Warfighter až v den vydání...

      Ještě aby jo. Ten MP je prý fakt špatný. Snad až na ten jeden MP mod, kde máš spolupracovat s jiným hráčem je to prý hrůza.
    • presne tak, je to slabota a prineslo by to dalsi vlnu zrusenych predobjednavek.
  • EA Canada se chystá vrhnout na úplně novou hru, která bude založena na akčních soubojích a multiplayerovém...

    akční souboje a multiplayerové hraní... mmmm. Inovace!
  • SalemCZ

    XCOM 2 na víkend

    že jste to pánové z games věděli že ta akce bude :D #gamesczspy https://store.steampowered.com/app/268500/XCOM_2/
    • victor
      Tak War of the chosen je stále předražený, takže jen ať žijí DLC já čekám další rok na GOTY .....
  • Už jste viděli nové logo společnosti Microsoft? Co na něj říkáte?

    revoluční, přelomové, nadčasové... no prostě čtyři čtverečky a název společnosti, fakt BOMBA *1*
    • Ještě že tam nedali tohle: http://funnycrave.frsucrave.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/12/cl-3m_tampon.jpg
      To by názvu společnosti dalo úplně nový rozměr. *15*
  • Na GMG EARTH 2160 free http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/strategy/earth-2160/
  • Deus Ex The Fall

    Pokud se někdo poohlížíte po mobilní odbočce serie Deus Ex (teď v březnu bude i na PC), do pondělí je na google play v akci za 33 kč (původně nějakých 170 kč).
    • BookerDeWitt
      Moc děkuji za tip. Rozhodně koupím. *2*
  • Veskoslav

    PC vs PS4 vs XOne Project Cars

    https://www.youtube.com/watch?v=mZfCkRvhkg0

    To Xko je fakt tragédie..PS4 se přiblížila pc a jenom občas se liší. Nejvíce to podle mě jde vidět na detailech okolí, modely aut a při dešti.
  • Kravicka

    Obrazem: Možnosti grafického nastavení a ovládání ve Forza Motorsport 6: Apex.

    tolik Bluru nema snad ani Oder 88

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit