-
Arma 3 - Zeus DLC Trailer
Bohemka oznámila nový (free) DLC ZEUS, který přidává v podstatě realtime editor do MP *14*
https://www.youtube.com/watch?v=5JiXznUyldM -
taky se těšíte na ty hádky až games zveřejní Best of 2013? třeba když Resogun vyhraje nej hru, jako loni Journey :)
-
-
Resogun je pecka, ale hra roku asi těžko, přeci jen jde o jinej případ než Journey. Spíš bych se nedivil kdyby to dostali Brothers. Ty jsou na to dost výjimečný.
-
Podle mě je Resogun to nejlepší, co teď na PS4 je.
-
Resogun je opravdu hodně navyková gamesa a nedivil bych se, kdyby to tak bylo.
-
-
EA se rozhodlo poskytnout herním serverům review verzi Medal of Honor Warfighter až v den vydání...
Moc si nevěří chlapci :) -
-
EA se rozhodlo poskytnout herním serverům review verzi Medal of Honor Warfighter až v den vydání...
Ještě aby jo. Ten MP je prý fakt špatný. Snad až na ten jeden MP mod, kde máš spolupracovat s jiným hráčem je to prý hrůza. -
presne tak, je to slabota a prineslo by to dalsi vlnu zrusenych predobjednavek.
-
-
EA Canada se chystá vrhnout na úplně novou hru, která bude založena na akčních soubojích a multiplayerovém...
akční souboje a multiplayerové hraní... mmmm. Inovace! -
XCOM 2 na víkend
že jste to pánové z games věděli že ta akce bude :D #gamesczspy https://store.steampowered.com/app/268500/XCOM_2/ -
-
Tak War of the chosen je stále předražený, takže jen ať žijí DLC já čekám další rok na GOTY .....
-
-
Už jste viděli nové logo společnosti Microsoft? Co na něj říkáte?
revoluční, přelomové, nadčasové... no prostě čtyři čtverečky a název společnosti, fakt BOMBA *1* -
-
Ještě že tam nedali tohle: http://funnycrave.frsucrave.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/12/cl-3m_tampon.jpg
To by názvu společnosti dalo úplně nový rozměr. *15* -
-
http://is.gd/EEJbct
-
-
-
Na GMG EARTH 2160 free http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/strategy/earth-2160/
-
Deus Ex The Fall
Pokud se někdo poohlížíte po mobilní odbočce serie Deus Ex (teď v březnu bude i na PC), do pondělí je na google play v akci za 33 kč (původně nějakých 170 kč). -
-
Moc děkuji za tip. Rozhodně koupím. *2*
-
-
PC vs PS4 vs XOne Project Cars
https://www.youtube.com/watch?v=mZfCkRvhkg0
To Xko je fakt tragédie..PS4 se přiblížila pc a jenom občas se liší. Nejvíce to podle mě jde vidět na detailech okolí, modely aut a při dešti. -
Obrazem: Možnosti grafického nastavení a ovládání ve Forza Motorsport 6: Apex.
tolik Bluru nema snad ani Oder 88